Skocz do zawartości

DPF


darek603

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, to nie jest komputer, co najwyzej zegarek ze wskaznikiem spalania. Bieda i tyle.

 

Forka mam niedawno i ostatnio zastanawialem sie czy jest w nim sygnalizacja niskiego poziomu plynu spryskiwaczy. Postanowilem dolac bo juz mialem go miesiac i moglby sie skonczyc nagle.

Nawet nie wiecie jak bardzo sie zdziwilem i usmialem jak zobaczylem dluga miarke przyczepiona do korka wlewu plynu :lol: .

 

 

I wszystko jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak bardzo sie zdziwilem i usmialem jak zobaczylem dluga miarke przyczepiona do korka wlewu plynu :lol: .

 

 

I wszystko jasne :D

... a ja myślałem że to jest po to żebym tego nie zgubił :lol::lol: teraz mnie olśniłeś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak bardzo sie zdziwilem i usmialem jak zobaczylem dluga miarke przyczepiona do korka wlewu plynu :lol: .

 

 

I wszystko jasne :D

... a ja myślałem że to jest po to żebym tego nie zgubił :lol::lol: teraz mnie olśniłeś :lol:

 

 

 

O tym nie pomyslalem, chyba odkrece korek wlewu oleju i sprawdze czy ma to zabezpieczenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w twoim MY08 i moim MY09 nie mamy podglądu chwilowego spalania i musimy żyć sobie w błogiej nieświadomości momentu wypalania DPF'u.
... i dlatego wiemy tylko z instrukcji, że mamy coś takie w autkach. :D

 

pkost, jeździj normalnie i nie zawracaj sobie tym głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu jezdzić normalnie, jak po 120tys km dpf mrugał, forek przeszedł w tryb awaryjny.

Serwis z 104% zapchania zszedł na 4 %.

Dni DPF w moim aucie są juz policzone.

Jak Ci zregenerowali DPF-a do 4% po 120 tys km to chyba niezle. Mozesz jezdzic dalej. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w instrukcji napisali więc ... tel do assistance skoro w instrukcji piszę że grozi to uszkodzeniem silnika bądź filtra to chyba oczywiste. jak zdiagnozować przyczynę przez telefon ? myślę że to ok skoro są takie standardy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jesli padnie mi DPF calkowicie to na gwarancji mi go nie wymienia?

 

a dlaczego ma paść :?: mój serwis od poczatku istnienia diesla wymienil na gwarancji 1 szt (jedną) a przyczyną byla usterka silnika a nie DPF :wink:

 

 

Nie zakladam ze cos padnie, ale rozne rzeczy sie zdarzaja. A coraz bardziej sie przekonuje ze gwarancja na niewiele sie nadaje. Lepiej moze bylo uzywany kupic i w razie co, mniej nerwow z uzyskaniem czegos z gw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...