Skocz do zawartości

SPRT AD 2011


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
Kiedy dokładnie będą wyniki?

 

Już jutro :wink:

 

 

PS. brakuje tylko świni na lusterku

 

Nie możemy używać. Nie posiadamy licencji właściciela tego znaku graficznego ( a zapytnai o ew. zgodę pozostały bez odpowiedzi ).

 

Będzie .... coś innego.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 470
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hesusjg, spokojnie :!: Jako zainteresowany rajdami na pewno wiesz, że dopracowanie oklejenia i dogadanie wszystkiego, tak aby każdy sponsor był zadowolony, to dość żmudny proces :) Widocznie zaszła konieczność naniesienia poprawek i ... "się przedłużyło" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny, a przynajmniej duuuużo lepszy niż w 2010 , który był totalnie beznadziejny, choć nie ukrywam że projekty kolegi hesusjog, były fenomenalne :idea:

hesusjog, daj namiary jakies na siebie, bede Ci zlecał projekty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt spoko.. ale hesus bardziej ruszał 'oczyma' :P

rozumiem, że sponsorzy musieli się zwizualizować.. na swój sposób..

do chuchały to mi nie pasuje jednakowoż :P ale ładniej od 2010 jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ... Lepiej niż w 2010 ... Ale ... No wlaśnie . Powiedzmy sobie wprost . HESUSJG . To byłoby TO . 2011 jednak nie jest spełnieniem Naszych oczekiwań . Jakoś tak nie powala . A powinno :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze. Miło czytać coś takiego. Wygrał lepszy i szczerze gratuluję. Widziałem , że ktoś prosił o kontakt do mnie a więc: hesus.graphics@gmail.com, kamil.k2@poczta.fm, tel. 790432924.

Może w przyszłym roku będzie znowu taki konkurs i może tym razem mi się uda ... kto to wie? Pozdrawiam wszystkich biorących udział w konkursie i jeszcze raz gratuluję zwycięzcy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam, znowu jakies narzekania, ze to nie jest spelnienie oczekiwan itp a na FB to tam jakis typ, ze teraz L-SPRT ma projekt za darmo i ze jada wszystko po taniosci :P

Fakt, projekty hesusjg sa moim zdaniem bardziej nowoczesne i takie "elo elo mlodziezowe" :wink:, ale jednak decydujace zdanie ma L-SPRT i Partnerzy, ktorzy tez nie wybrali zle, bo zwycieski projekt jest bardzo fajny :) , a ktorym powinnismy byc wdzieczni za wspomaganie naszego ulubionego teamu rajdowego :)

Mnie sie konkurs spodobal, nie bralem udzialu, bo nie umiem :P ale ciesze sie, ze L-SPRT nawiazuje kontakt z kibicami :)

 

Wlasnie podobnie robi teraz Lotus Renault GP - ledwo 2h czwartkowych testow minely, a juz na FB news z krotkim info i kilkoma fotkami byl :) Cos takiego mi sie podoba (choc maja latwiej niz w rajdach, gdzie odcinki sa gdzies w lesie gdzie o jakis internetowy kontakt ze swiatem moze byc utrudniony :P).

Wlasnie mysle, ze fajnie byloby wrzucac jakies takie niusy na FB, krotkie ale dosc czesto: co Siemanko zjadl, co robil, i w ogole gdzie rower stawia, albo ze zrobil juz rozgrzewke przed startem/testem i ze obejmowala ona 10okrazen dookola rajdowki, pińcet pompek, i wymachy konczynami itp itd :) (i na nastepnej pojezdzawce/KJS/rajdzie fani z FB przed jazdami zaraz by robili te wszytkie cwiczenia :mrgreen: ) ile juz km oesowych na testach zrobil (podobalo mi sie w jednym niusie zdjecia i komentarz, ze hamulce juz zostaly zajechane - i zdjecia zmasakrowanych tarcz itp - bardzo to byla ciekawa informacja w mojej ocenie :) - tak trzymac!)

L-SPRT ognia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm sam wrzuciłem pomysł na taki konkurs i chyba teraz żałuję ...

Zwyciężył projekt identyczny jak setki innych, bez charakteru, bez jej, bez duszy.

Zbyszek z Abstraxi powinien się zastanowić, czy chce robić masówę czy dzieła sztuki, bo ma do tego predyspozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm sam wrzuciłem pomysł na taki konkurs i chyba teraz żałuję ...

Zwyciężył projekt identyczny jak setki innych, bez charakteru, bez jej, bez duszy.

Zbyszek z Abstraxi powinien się zastanowić, czy chce robić masówę czy dzieła sztuki, bo ma do tego predyspozycje.

 

Gracowy wygrał projekt ładny ale ciężko się z Tobą nie zgodzić, że projekt tak naprawdę nic nie wnoszący.

Ot ładny rajdowy samochód który mogłby być własnością każdego rajdowego temu na świecie.

 

Nie wiemy jakie były założenia projektu, czym kierowali się przy wyborze sponsorzy i do kogo chcieli trafić z taką reklamą.

Prawde mówiąc to już dawno nie widziałem fajnego oklejenia którebym zapamiętał, poza twoją SpecBabą która mi się nie podoba ale ją pamiętam dobrze :mrgreen:

Właśnie o to chodziło mi robiąc mój projek z kibelkiem. Dyrekcja pytała kiedyś jak promować rajdy i SPRT. Właśnie tak... Zrobić projekt z jajami, który dobrze współgrał by z charakterem Wojtka (tak mi się wydaje, że to jajcarz) i zdjęcie takiego samochodu byłoby na każdym forum motoryzacyjnym, na każdym forum Subaru na świecie. Co prawda w dziale "funny rally cars" ale znaliby go wszyscy.

Nie wiem tylko czy zgodziliby się na to sponsorzy, żeby się promować na śmiesznym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc to już dawno nie widziałem fajnego oklejenia którebym zapamiętał, poza twoją SpecBabą która mi się nie podoba ale ją pamiętam dobrze :mrgreen:

O to właśnie chodziło :wink:

Kolejny projekt jest już w głowie i będzie w tym roku zrealizowany.

 

Tak czy siak ogień L-SPRT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...