Skocz do zawartości

SPRT AD 2011


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Info + galeria z dzisiejszego dnia testów ;)

 

http://www.sprt.pl/lang.pl/no/pnews/96

 

zdjęcia super :idea:

 

Ten silnik w rajdówce jest seryjny ? :shock: , nie ma tam ALS -u i ECU seryjne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 470
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moje 3gr z punktu widzenia zapalenca rajdow:

 

Blog/fotoblog z newsami z kulis okolorajdowych calego teamu SPRT to b. fajny pomysl. Taki blog mozna podpatrzec np. na stronie Pettera Solberga. Mozliwosc dowiedzenia sie czegos wiecej i zobaczenia rzeczy, ktorych zwykly smiertelnik na rajdzie nie widzi jest super z punktu widzenia kibica.

 

Onboardy, onboardy, onboardy... ! Kajto mial w sezonie 2010 kilka grubych akcji, o ktorych niejednokrotnie mozna bylo uslyszec w wywiadach, a prawie zadnej z nich nikt nigdy nie zobaczyl. Odnosilo sie wrazenie, ze team w ogole nie chce udostepniac nagran z jakiegos powodu (konkurencja?).

Co do "innego onboardu", tez super pomysl. To samo mozna zrobic na kaskach zawodnikow w trakcie jazdy (chociazby na testach, bo nie wiem czy pozwola startowac w rajdzie z kamera na kasku?). Wyglada o wiele ciekawiej i dynamiczniej.

Jako przyklad Kris Meeke:

Albo cos z naszego, bardziej amatorskiego podworka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie tajemnica, to fajna sprawą mogą być publikowane opisy tras (obrobione skany)

za duzo kamer to tez moze byc problem - trzeba to obrobic i poskladac. lepiej mniej, a regularnie.

dla mnie fajne by byly kwestie techniczne, mechaniczne, nastawy samochodu itp. opis problemow.

wiem, ze sporo ludzi gra w rozmaite symulatory, moze jakies modele SPRT do popularnych serii gier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco i serdecznie !!!

Testowaliśmy dzisiaj sobie z dużą pomocą Tapsa po paru Arłamowskich odcineczkach i w tym również Arłamowskim Airporcie:) Wrażenia są bardzo pozytywne i mega dużo frajdy z jazdy dające. Zrobiliśmy dzisiaj ok 150km testowych, staram się jak mogę wykorzystać ogrom wiedzy Tapio Laukkanena który zasypuje mnie świetnymi pomysłami. Jutro kolejny dzień jazdy, i tak do niedzieli:) Zobaczymy co ten czas przyniesie:) Kolejne newsiki i materiały już wkrótce, a zdjęcia z dzisiejszego dnia można obejrzeć na stronie www.sprt.pl !!! Zapraszam, są bardzo ciekawe. Pozdrowienia z Bieszczad !!!

SIEMANKO I CAŁY SPRT TEAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO rajdy pomimo, że pozycjonowane są jako elitarny sport mają za mało VIP, o których pisze się na pudelku itp. Moim zdaniem dobrą ideą na promowanie SPRT i Wojtka jako zawodnika było by jednak zapraszanie VIP na weekendy rajdowe, za tymi VIP przyjdą jakieś gazety mniej lub bardziej plotkarskie (managerowie tychże VIP o to zadbają). Budżet nie musi być wielki, hotel, wyszynk, jakiś codrive podczas testu, przewózka po rajdzie (mogę się tym zająć :wink:).:

 

Albo niech Wojtek poderwie Dodę, Górniakową czy inną Mandaryne i akcja sama się nagłośni :mrgreen:

 

 

Z ideą promocji młodzieży należy uderzyć do tvnowskiego CO ZA TYDZIEŃ na przykład, im też brakuje juz tematów chyba :lol: , zaprosić ich podczas pobytu jakiejś gwiazdy na rajdzie i już jest 4-5 min relacji w dobrym czasie oglądalności, z tego co zauważyłem w TVN jest tam ktoś rajdowy (seriale brzydula i prosto w serce), często pojawia się tam tło motorsportowe, kolega z Pierwszej Miłości też się ściga, można do serialu właczyć wątek testów na kierowcę SPRT 2015 :mrgreen:.

 

Może jakiś mały epizod dla Wojtka w serialu np. szybkiego taksówkarza pana Siemanko :mrgreen:

 

Weekend VIP SWRT podczas rajdu GB wyglądał tak -pierwszy dzień pracujesz z koordynatorem, w drugi dzień przebierasz się za mechanika i podajesz koła, w trzeci dzień jestes VIP i o ciebie dbają, można zrobić promo kup bańkę oleju i wygraj takie oto przeżycie itp itd...nie wspomnę o Akademii Rajdowej Subaru (nie mylić ze szkołą jazdy SJS) gdzie można by było się nauczyć - co to rajd, za ile ten rajd, jak licencje zrobić i gdzie zdać egzaminy itp itd....jak konkurencja to czyta to się może dużo nauczyć :mrgreen:

 

No to to jest już klasa pomysł, wiele bym oddał za to żeby móc podawać opony, dokręcić śrubkę itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś mały epizod dla Wojtka w serialu np. szybkiego taksówkarza pana Siemanko

Taksowka Subaru i do tego podrozujaca do celu glownie bokiem... chcialbym to zobaczyc :)

No to to jest już klasa pomysł, wiele bym oddał za to żeby móc podawać opony, dokręcić śrubkę itd...

Nie jestem pewien czy chcieliby zeby "ktos trzeci" dokrecal srubke, ale szybki pewnie daliby umyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco i serdecznie !!!

Witamy, witamy :)

I proszę - pierwszy krok zrobiony ...

 

A tak w ogóle , to powodzenia na testach.

 

- znalazlem filmik z testów "elki" :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco i serdecznie !!!

Testowaliśmy dzisiaj sobie z dużą pomocą Tapsa po paru Arłamowskich odcineczkach i w tym również Arłamowskim Airporcie:) Wrażenia są bardzo pozytywne i mega dużo frajdy z jazdy dające. Zrobiliśmy dzisiaj ok 150km testowych, staram się jak mogę wykorzystać ogrom wiedzy Tapio Laukkanena który zasypuje mnie świetnymi pomysłami. Jutro kolejny dzień jazdy, i tak do niedzieli:) Zobaczymy co ten czas przyniesie:) Kolejne newsiki i materiały już wkrótce, a zdjęcia z dzisiejszego dnia można obejrzeć na stronie www.sprt.pl !!! Zapraszam, są bardzo ciekawe. Pozdrowienia z Bieszczad !!!

SIEMANKO I CAŁY SPRT TEAM

 

No Wojtula Super że tu jesteś :!: aby na jak najdłużej ! o to chodziło :))))))

vert- etatowe ,,0,, w RSMP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko SIEMANKO :!:

Trzymamy kciuki i liczymy na dobre starty :twisted:

 

Wracając do kwestii rozpropagowania... eventy, eventy i jeszcze raz eventy. Do tego dokładamy onboard + jakiś Twitter i powinno być ok.

Mam nadzieję, że na Plejadach będzie Wojtek... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...