Skocz do zawartości

DJ Bobo - Pirates of Dance (sponsored by Subaru)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt w SIPie nie spodziewal sie, az takich negatywnych reakcji... Za pieniadze wydane na ten koncert mozna by bylo zrobic akcje darmowy-przeglad albo jakies gadgety rozdac... nie mowiac o dzieciach z domow dziecka... :roll:

 

Akurat z tego co zauwazylem, na tym forum w wiekszosci siedza ludzie z bardzo twardymi zasadami i wcale sie nie dziwie takich reakcji. Malo kto "z nas" lubi jakis spojler, wieksza felge, car audio itp. Troche mnie to dziwi ale tak juz poprostu jest.

W "realu" moze byc zupelnie odwrotnie. Kogo stac na nowe Subaru? Zazwyczaj osoby zamozne, ktore z checia moga przyjechac ze swoimi rodzinami aby obejrzec jakas ex gwiazde spiewajaca w innym jezyku i do tego z jakimis ukladami tanecznymi. Moze sie okazac, ze wcale nie byl to taki glupi pomysl....... albo skonczyc sie kompletna klapa (w co watpie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat z tego co zauwazylem, na tym forum w wiekszosci siedza ludzie z bardzo twardymi zasadami i wcale sie nie dziwie takich reakcji. Malo kto "z nas" lubi jakis spojler, wieksza felge, car audio itp. Troche mnie to dziwi ale tak juz poprostu jest.

W "realu" moze byc zupelnie odwrotnie. Kogo stac na nowe Subaru? Zazwyczaj osoby zamozne, ktore z checia moga przyjechac ze swoimi rodzinami aby obejrzec jakas ex gwiazde spiewajaca w innym jezyku i do tego z jakimis ukladami tanecznymi.

 

Na litość boską, to przecież nie jest tak, że razem z zamożnością nabiera się gustów typu "Ich Troje" plus tuning w stylu rice-boy. Mnie na przykład stać na nowe Subaru ale nie chciałbym mieć z takimi gwiazdami muzycznymi nic wspólnego. Gdyby zaprosili na przykład Franza Ferdinanda albo Dandy Warhols - ooooo, od razu bym przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt w SIPie nie spodziewal sie, az takich negatywnych reakcji... Za pieniadze wydane na ten koncert mozna by bylo zrobic akcje darmowy-przeglad albo jakies gadgety rozdac... nie mowiac o dzieciach z domow dziecka... :roll:

 

a może mieli taki prikaz z góry :(

 

W zeszłym roku DJ szalał po Niemczech z tym samym ( chyba :roll: ) repertuarem. W każdym razie tak samo się nazywało. Wygląda to na show przechodnie - od nas pójdzie dalej na wschód :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Utopia to ten gejowski klub w warszawie? :roll: Słyszałem, że fajnie tam jest. Moze mi ktoś powiedzieć gdzie on się mieści, bo będę miał zjazdy w tym roku i robie mapkę miejsc wartych odwiedzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Utopia to ten gejowski klub w warszawie? :roll: Słyszałem, że fajnie tam jest. Moze mi ktoś powiedzieć gdzie on się mieści, bo będę miał zjazdy w tym roku i robie mapkę miejsc wartych odwiedzenia :lol:

 

Tak, ten gejowski. Szukasz sponsora, czy jak? :roll:

 

Po co odwiedzać takie miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O curde... to żart, no kiepski niezimsko, 10 lat temu ten kolo był szczytem obciachu, na szczęście teraz ludzie mogą już nie pamiętać co to była za żenada, widywałem u kierowców busów jego kasety pirackie z gołymi paniami na okładkach, jeszcze te panie mogłem znieść ale nie tą twórczość- chyba to słuchali Ci,którzy wcześniej miłowali Bayer Full i dupki w groszki a cycuszki w kokoszki i taki podobne utwory :( To było o szczebel wyżej od diskopolo-ale to był mały i spruchniały szczebel-niestety. To gorsze niż trzy miesiące bedę jeszcze ciężarówką. Co będzie dalej? Może Tadeusz Drozda wystąpi w spocie w TV reklamującym Imprez przebrany w dres z Haus w kolorze brązowym z napisem SUBARU i czerwonymi gwiazdkami w logo. Napiszcie jeszcze coś, jakie macie propozycje tak wysmakowanych promocji, no jest super jest super więc o co ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.subaru.de/aktuell/sponsoring.htm#dj_bobo nie tylko w Polsce taki cyrk......

 

ale spinnerow niet :twisted:http://www.subaru.de/djbobo_sondermodell.jpg

 

ale jeszcze małe OT ciekawe ile taki trening kosztuje http://www.subaru.de/aktuell/news-detail.htm?id=198 ...już wiem 200 ero dzien normalny 250 weekend 7 godzin szkolenia hmm może zmontujemy jakąś grupę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tego co zauwazylem, na tym forum w wiekszosci siedza ludzie z bardzo twardymi zasadami i wcale sie nie dziwie takich reakcji. Malo kto "z nas" lubi jakis spojler, wieksza felge, car audio itp. Troche mnie to dziwi ale tak juz poprostu jest.

W "realu" moze byc zupelnie odwrotnie. Kogo stac na nowe Subaru? Zazwyczaj osoby zamozne, ktore z checia moga przyjechac ze swoimi rodzinami aby obejrzec jakas ex gwiazde spiewajaca w innym jezyku i do tego z jakimis ukladami tanecznymi.

 

Na litość boską, to przecież nie jest tak, że razem z zamożnością nabiera się gustów typu "Ich Troje" plus tuning w stylu rice-boy. Mnie na przykład stać na nowe Subaru ale nie chciałbym mieć z takimi gwiazdami muzycznymi nic wspólnego. Gdyby zaprosili na przykład Franza Ferdinanda albo Dandy Warhols - ooooo, od razu bym przyszedł.

Ja proponuję polską gospodarkę muzyczną wspierać - może Anna Maria Jopek albo Leszek Móżdżer? :P Piszę się wtedy w ciemno!

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...