Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś wyczytałem, że RK lubil katować silniki..... :mrgreen:

LH, zdaje się, tak wypowiedział.

 

to villeneuve tak o nim się wypowiada. również o tym, że robert sobie nie poradzi na torze, kiedy w f1 zabraknie kontroli trakcji, czyli ponoć juz od przyszłego roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że RK lubil katować silniki..... :mrgreen:

LH, zdaje się, tak wypowiedział.

 

to villeneuve tak o nim się wypowiada. również o tym, że robert sobie nie poradzi na torze, kiedy w f1 zabraknie kontroli trakcji, czyli ponoć juz od przyszłego roku...

 

Nie widział jak RK driftował po mokrym na miękkich slickach w F1? :D Zresztą - rzewne lamenty porzuconych kochanek i byłych członków teamu nie mają znaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mc poki co poza zasiegiem, postawa Hamiltona wzbudza respekt miedzy innymi za brak bledow.

 

Vettel sie przejechal, a Indianapolis nie szczegolnie mi sie podoba, ogolnie ponad 20 sek z pedalem w podlodze to jak dla mnie marnowanie przestrzeni na sciganie.

 

Alonso nie pocieszony, cos mi sie wydaje, że Schumi w dobrej chwili opuscil ten cyrk przy obecnej formie Ferrari nie widze go na 1 miejscu na koncu sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonso chyba dziś na kolację ze złości zjadł swoje rękawiczki z Nomexu :twisted:

 

 

Vettel sie przejechal

 

Takie było jego zadanie. Bezpłciowo, ale dojechał i zdobył nawet punkt (jako najmłodszy w historii podobno). Szkoda, że w BMW dalej nie dopracowali paczki...Za to McLaren - niesamowita niezawodność :shock:

Mnie się dzisiejszy wyścig podobał - było trochę wyprzedzań, jazdy koło w koło i wygrał Louis :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel sie przejechal

 

Takie było jego zadanie.

Tak zapewne było.

BTW: Obawiam się, że większość komentarzy ludzi nie znających kulisów danego wyścigu, brzmi nieco śmiesznie dla tych, którzy dyspozycje wydają.

Wyniki Kubicy w tym roku (po zdjęciu klapek z oczu) wyglądają co najwyżej nieciekawie, a Theisen daje mu silne wsparcie w każdej wypowiedzi.

Widocznie wie dlaczego.

My nie mamy dostępu do danych o czasie reakcji, ilości i jakości informacji o prowadzeniu się samochodu pomagających go usprawniać itp. szczegółów znanych Theisenowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest faktyczne określenie, to cos co dziś odbywało się na torze w USA można określić mianem cyrku, jako laika w temacie f1 widowisko (może prócz palącego się bolidu) tego rodzaju jest mało ciekawym...

 

Rozwiń proszę to jakże głęboką myśl,w którym momencie wyścig przypominał ci cyrk ?

 

I jeśli twoim zdaniem nie było co oglądać poza płonącym bolidem,to chyba nie mamy o czym tutaj rozmawiać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest faktyczne określenie, to cos co dziś odbywało się na torze w USA można określić mianem cyrku, jako laika w temacie f1 widowisko (może prócz palącego się bolidu) tego rodzaju jest mało ciekawym...

 

Rozwiń proszę to jakże głęboką myśl,w którym momencie wyścig przypominał ci cyrk ?

 

I jeśli twoim zdaniem nie było co oglądać poza płonącym bolidem,to chyba nie mamy o czym tutaj rozmawiać :roll:

 

Najbardziej intrygujące sprawy (dla mnie oczywiście) to, że jedni jeździli na dobrych inni na złych oponach po takim torze;

co rusz słyszało się, że ktoś nie dojechał bo to, bo tamto.

Albo mówimy tu o zajebistych bolidach i świetnych kierowcach, którzy mają doświadczenie, albo o kjsach gdzie każdemu może coś paść lub nie popisać się za kółkiem. :wink:

 

A paloncy się bolid, chyba przykół uwagę każdego :)

Ale to tylko moje prywatne zdanie jako laika w temacie :roll: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby jezdzic w BMW Sauber, Vettel musi sięchyba wykupić z kontraktu z Red Bullem?,na co go nie stać - tak mówił rok temu.

 

a sam Mario Teissen powiedział ze nawet jesli Vttel wygrałby wyscig, zwolnienie Kubicy tak jak Villenuve'a rok temu nie miało by miejsca. tak więc spekulajce są niepotrzebne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A paloncy się bolid, chyba przykół uwagę każdego :)

 

Może i palący bolid przykuł uwagę, ale mnie osobiście wkurzył, bo zniweczył piękny wynik Nico.

 

 

Najbardziej intrygujące sprawy (dla mnie oczywiście) to, że jedni jeździli na dobrych inni na złych oponach po takim torze;

 

Eeee? Przecież wszyscy jeżdżą na takich samych, dwóch rodzajach Bridgestonów (jak nie pada, of course).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gimof napisał/a:

Najbardziej intrygujące sprawy (dla mnie oczywiście) to, że jedni jeździli na dobrych inni na złych oponach po takim torze;

 

 

Eeee? Przecież wszyscy jeżdżą na takich samych, dwóch rodzajach Bridgestonów (jak nie pada, of course).

 

No to takich samych czy dwóch rodzajach? W takim razie, dlaczego zwala się nie często wine na wolniejszą jazde na opony.

 

Za błędy przepraszam. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń proszę to jakże głęboką myśl,w którym momencie wyścig przypominał ci cyrk ?

 

nie do mnie to pytanie, ale musze zaznaczyc, ze mówiac "cyrk" chodzilo mi raczej o cala F1, nie mialem nic pejoratywnego na mysli :cool:

 

BTW: Obawiam się, że większość komentarzy ludzi nie znających kulisów danego wyścigu, brzmi nieco śmiesznie dla tych, którzy dyspozycje wydają.

 

co prawda to prawda, mnie raczej chodzilo o fakt, iz jedynie "się przewiózl" i na szczescie nie zdemolowal znienacka skupionej na sobie konkurencji, na szczescie dla Roberta, bez wzgledu na to co sam dr twierdzi :???:

 

z drugiej jednak strony, wlasnie dlatego, iz nie znamy kulis, mozemy oceniac tylko to co zaobserwujemy :cool:

 

a tak na marginesie i troche nie na aktualny temat, to czy ktos z Was widzial w Kanadzie Honde jako Safety Car ?

Czy to mnie sie cos przewidzialo :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda, mnie raczej chodzilo o fakt, iz jedynie "się przewiózl" i na szczescie nie zdemolowal znienacka skupionej na sobie konkurencji, na szczescie dla Roberta, bez wzgledu na to co sam dr twierdz

 

Doktor moze jest i glupi (bardziej to brak mu doswiadczenia w taktycznych grach...), ale nie odda po jednym wypadku kierowcy o niezwyklym talencie... I co wazniejsze, bardzo ciezko pracujacego.

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to takich samych czy dwóch rodzajach?

 

Na każdy wyścig wyznaczone są dwa rodzaje spośród czterech rodzajów mieszanki (twarda, średnia, miękka, super miękka). Podczas wyścigu, każdy zawodnik musi skorzystać zarówno z pierwszej jak i drugiej wyznaczonej mieszanki (ta bardziej miękka oznaczona jest białym paskiem na drugim wewnętrznym bieżniku opony). Czyli podsumowując - na takich samych dwóch rodzajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdy wyścig wyznaczone są dwa rodzaje spośród czterech rodzajów mieszanki (twarda, średnia, miękka, super miękka). Podczas wyścigu, każdy zawodnik musi skorzystać zarówno z pierwszej jak i drugiej wyznaczonej mieszanki (ta bardziej miękka oznaczona jest białym paskiem na drugim wewnętrznym bieżniku opony). Czyli podsumowując - na takich samych dwóch rodzajach.

Wyznaczają na każdy dwa rodzaje z sąsiadujących ze sobą kategorii miękkości, np. na GP Monaco - miękka, super miękka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...