Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy trwało postępowanie ws. Berniego Ecclestone'a przed brytyjskim sądem.

 

Były szef Formuły 1 podejrzany był o ukrycie przed skarbówką ponad 400 mln funtów na kontach funduszu powierniczego w Singapurze. 92-latek przy okazji kilku rozpraw w sądzie w Londynie twierdził, że nie naruszył prawa, a środki zostały tam zgromadzone z myślą o dzieciach.


W ubiegłym tygodniu Ecclestone nagle zmienił front i przyznał się do oszustw podatkowych. Brytyjczyk otrzymał wyrok 17 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Musi też zapłacić ponad 650 mln funtów fiskusowi - na tę kwotę składają się zaległe podatki, kary i odsetki

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał(a):

Nawet nie klikam... nie mam nerwów. 

 

W sumie to najlepszy jego wywiad od lat. Wyluzowany, nie spięty, nie mówi co chwila, ze nie wie, albo że wie co robić, a tak na prawdę wchodzi w kiepski team itp. Tego tam nie ma, albo jest na miękko. Ale za to jest sporo o rajdach i o tym w którą stronę bije jego serce....szkoda, że te bicie jest coraz bardziej tylko nostalgiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi napisał(a):

 

W sumie to najlepszy jego wywiad od lat. Wyluzowany, nie spięty, nie mówi co chwila, ze nie wie, albo że wie co robić, a tak na prawdę wchodzi w kiepski team itp. Tego tam nie ma, albo jest na miękko. Ale za to jest sporo o rajdach i o tym w którą stronę bije jego serce....szkoda, że te bicie jest coraz bardziej tylko nostalgiczne.

 

 

A jak byłem młody to byłem czarny i mogłem grać w NBA... ale nie grałem. 

 

Lepszego czasu nie będzie więc o czym gadać? Albo się robi albo nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, chojny napisał(a):

Lepszego czasu nie będzie więc o czym gadać? Albo się robi albo nie. 

Dokładnie żyjemy tu i teraz, więc albo się w coś idzie i stara się coś osiągnąć w danym temacie, bądź nie zawraca się głowy sobie i innym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, czekker napisał(a):

 

o, tak to szło....

 

Mój błąd, było napisać: żaden lepszy od Pereza kierowca nie jest na tyle chory na umyśle żeby iść na drugi fotel do RBR. ;)

 

OK, Riccardo, ale on jest na ten moment wielką niewiadomą i w moim odczuciu co najwyżej na poziomie Pereza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...