Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścig Max wygrał na mega farcie, Hamilton miał o wiele lepsze tempo i nawet incydent z pierwszego okrążenia gdzie sędziowie podarowali mu kilka sekund i pozycję nie miał większego znaczenia przy tym tempie. Hamilton w normalnych warunkach bez problemu by to wygrał sporą przewagą.

 

Na szczęście Maxowi udało się to wygrać, a co by nie mówić to już sezon mu się w pełni należał :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zajcev napisał:

 

Kluczowa tutaj będzie czerwona flaga i SC ;)

 

 

Pomyliłem się z czerwona flaga :) ale SC tak.

Taktycznie RedBull w innej lidze.. gra zespołowa również :) piękna jazda Pereza i niesamowita końcówka. Świetny wyścig :) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KotMorderca napisał:

Wyścig Max wygrał na mega farcie, Hamilton miał o wiele lepsze tempo i nawet incydent z pierwszego okrążenia gdzie sędziowie podarowali mu kilka sekund i pozycję nie miał większego znaczenia przy tym tempie. Hamilton w normalnych warunkach bez problemu by to wygrał sporą przewagą.

 

Na szczęście Maxowi udało się to wygrać, a co by nie mówić to już sezon mu się w pełni należał :) 

Jak to się mówi w sporcie szczęście sprzyja lepszym ... 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, QbaqBA napisał:

Ok, nie lubię teorii spiskowych i mam nadzieję, że to wszystko zbiegi okoliczności, ale... co się stało nagle z furą Pereza? Bo może to tylko moja paranoja podsuwa zielony stolik przy którym poszło że Merc konstruktorzy, Max kierowca.

Bo to by było Salomonowe rozwiązanie - Merc chciał konstruktorów, Puszki kierowcę... 
Tak na serio, to znów ten nieszczęsny Masi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, QbaqBA napisał:

Ok, nie lubię teorii spiskowych i mam nadzieję, że to wszystko zbiegi okoliczności, ale... co się stało nagle z furą Pereza? Bo może to tylko moja paranoja podsuwa zielony stolik przy którym poszło że Merc konstruktorzy, Max kierowca.

różnica 28 pkt więc i tak Mercedes by zgarnął

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turdziGT napisał:

Lecą powtórki ale się tam Toto pruł do FIA :biglol:

"Michael musisz przywrócić wyniki z przedostatniego okrążenia" 

:mrgreen:

W czasie wyścigu jeszcze było "Michael tylko nie SC proszę."

 

Co to ma być? :mrgreen:

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygłupia się ten koleś jak słowo daję zwłaszcza biorąc pod uwagę ule FIA zadecydowała na korzyść Mercedesa w tym sezonie. Trochę przyzwoitości Toto , trochę przyzwoitości......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się cieszę z mistrzostwa dla Maxa? Tak, w pełni zasłużone przez cały sezon (stracił jakieś 50 pkt za wypadki ze strony mercedesa - Silverstone i na Węgrzech).
Ale ta końcówka to jakiś dramat ze strony sędziów. Moim zdaniem jedynym wyjściem była czerwona flaga na 53 okrążeniu. Obydwoje mieliby nowe opony i poszłaby walka na równi.
Jakby nie przepuścili tych aut, byłoby to niesprawiedliwe dla Maxa. Przepuścili co było niesprawiedliwe dla Lewisa. Sytuacja bez wyjścia.


Z resztą całe tegoroczne sędziowanie było bardzo kiepskie.
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, paki112 napisał:

Jakby nie przepuścili tych aut, byłoby to niesprawiedliwe dla Maxa. Przepuścili co było niesprawiedliwe dla Lewisa. Sytuacja bez wyjścia.

Jakby nie przepuścili, to postąpiliby niezgodnie z przepisami. Jedynie nie "oddublowanie" byłoby niesprawiedliwe w stosunku do Maksia. Nie specjalnie wiem, gdzie Ty szukasz niesprawiedliwości wobec Szlachciury.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam czapeczkę z podpisem mistrza świata? :puchar:
 

Miałem raz okazję go poznać osobiście i zjeść z nim śniadanie kilka lat temu. Bardzo fajny, ułożony i spokojny facet, taki bez gwiazdorstwa czy zadęcia.

 

Cieszę się że zgarnął tytuł.

 

03680CF5-EFFD-4F98-B51C-8E47FCFD16EE_1_201_a.jpg

  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, paki112 napisał:
Czy się cieszę z mistrzostwa dla Maxa? Tak, w pełni zasłużone przez cały sezon (stracił jakieś 50 pkt za wypadki ze strony mercedesa - Silverstone i na Węgrzech).
Ale ta końcówka to jakiś dramat ze strony sędziów. Moim zdaniem jedynym wyjściem była czerwona flaga na 53 okrążeniu. Obydwoje mieliby nowe opony i poszłaby walka na równi.
Jakby nie przepuścili tych aut, byłoby to niesprawiedliwe dla Maxa. Przepuścili co było niesprawiedliwe dla Lewisa. Sytuacja bez wyjścia.


Z resztą całe tegoroczne sędziowanie było bardzo kiepskie.

Zaraz zaraz nikt nie bronił Mercedesowi zdjąć Lewisa na wymianę opon,  mieli ku temu więcej niz kilka okazji. Cały sezon sezon sędziowie faworyzowali Mercedesa i Lewisa swoimi decyzjami i w końcu role się odwróciły. Karma wraca i tu można by zakończyć dyskusję. 

Między innymi dlatego mam dodatkową satysfakcję z tego ze Toto , Lewis i Mercedes zostali wywiezieni na taczkach bo cały sezon wszystko było sędziowane na ich korzyść i w końcu się doczekali. Sprawiedliwość stało się za dość.

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ESP napisał:

Dla mnie tekst Toto o przywróceniu wyniku z 57 okrążenia to co najmniej brak klasy. Dobrze, że nie wnioskował o reasumpcję wyścigu :D

 

Sezonu. 

 

To teraz pozostaje czeckac na Drive to survive. Ten sezon bedzie mega. 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...