Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gerber teraz w TVN.

Nic nowego nie powiedzieli oprócz optymistycznych w sumie wypowiedzi,że na dziś niczego nie można wykluczyć. A ja to odbieram jako nadzieję.

 

PS.Nie wiem tylko czy nie zrobiono błędu ,że nie przeniesiono Kubka to topowego ośrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę to przykre

Robert pomógł w przygotowaniu super bolidu (tak przynajmniej to na razie wygląda)

stało się jak się stało

przyszedł taki Heidfeld na gotowe, spije całą śmietankę i jeszcze się z tego cieszy

http://sport.onet.pl/f1/heidfeld-po-wypadku-roberta-pomyslalem-ze-to-szans,1,4172713,wiadomosc.html

 

w sumie to niewiadomo czy jak Robert wróci to Lotus nie pozbędzie się Pietrowa

i znowu może być duet Robert z Heidfeld'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS.Nie wiem tylko czy nie zrobiono błędu ,że nie przeniesiono Kubka to topowego ośrodka.

 

 

Operacją Roberta kierował Marco Igor Rossello -jeden z najlepszych na świecie specjalistów od chirurgii ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Nie wiem tylko czy nie zrobiono błędu ,że nie przeniesiono Kubka to topowego ośrodka.

a po czym wnosisz :mrgreen:

 

Często jest tylko jedna szansa.Albo się coś zrobi maksymalnie dobrze albo nie ma drugiej szansy aby to naprawić. Leczenie to jest ostra jazda często. I w tym przypadku nie chciał bym aby coś zostało zrobione prawie dobrze. A podejrzewam,że urazy Roberta wymagały mistrzowskiej ręki,zwłaszcza w kontekście maksymalizowania efektów.

 

PS.DUŻO bym dał za wgląd w dokumentacje medyczną stanu zdrowia Kubka i opisów które powstały po wykonanych operacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS.Nie wiem tylko czy nie zrobiono błędu ,że nie przeniesiono Kubka to topowego ośrodka.

 

 

Operacją Roberta kierował Marco Igor Rossello -jeden z najlepszych na świecie specjalistów od chirurgii ręki.

A my tutaj na forumie mamy tego najlepsiejszego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacją Roberta kierował Marco Igor Rossello -jeden z najlepszych na świecie specjalistów od chirurgii ręki.

 

I to b.dobrze wręcz genialnie i życzylbym sobie,Wam i Robertowi aby Jego łokieć operował:

-jeden z najlepszych na świecie specjalistów od chirurgii łokcia

i Jego staw skokowy operował :

-jeden z najlepszych na świecie specjalistów od chirurgii stawu skokowego

a dla odmiany Jego bark operował:

-jeden z najlepszych na świecie specjalistów od chirurgii barku

a przedramię nieinaczej:

-jeden z najlepszych na świecie specjalistów od chirurgii przedramienia

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky X, zobacz czy nie ma cie w drugim pokoju , gdzies zdala od komputera :idea:

A jednak :mrgreen::mrgreen: :wink:

 

Mam nadzieje, ze Robert szybko regeneruje sie po piatkowej operacji....

Mysle co jakis czas o nim i o tym wszystkim. Jednoczesnie zastanawiam sie kiedy wroci?Jak bardzo rozwinieta jest wspolczesna technika??Jestem bardzo ciekawy.

Czas pokaze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się Kubek pojechał z OIOMu na ortopedię.Są zapowiedzi,że kolejny etap rekonstrukcji stawu łokciowego ma sie odbyć w środę lub w czwartek.

 

W sumie to dobre wiadomości.Stan zdrowia bez niespodzianek i planowe kolejne operacje.Było by fajnie gdyby już było po wszelkich niezbędnych operacjach i żeby się wszystko goiło.

 

PS. Szkoda,że nikt kto ma informacje non-public nie napisze nic o zdrowiu Roberta. Może trzeba poczekać. Lepiej pisze się o sprawach dobrych niż odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle co jakis czas o nim i o tym wszystkim. Jednoczesnie zastanawiam sie kiedy wroci?Jak bardzo rozwinieta jest wspolczesna technika??Jestem bardzo ciekawy.

Czas pokaze :D

 

Żeby tu tylko o technikę chodziło , możemy jednak być pewni że Robert dostanie najlepszych rehabilitantów i najlepszy możliwy sprzęt. Dużo w takich przypadkach zależy od organizmu , psychiki itd. Jednak myślę że połączenie profesjonalnych metod z silnym charakterem i niesamowitą determinacją pacjenta zaowocuje powrotem Roberta do F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Kubica- ... &_ticrsn=3

 

Mowa o ręce Kubicy enigmatyczna.Nigdzie nie spotkałem się z konkretami na jej temat.(Teksty w stylku każdakość złamana minimum 2x jest uproszczeniem).Oczywiście siła i funkcjonalność kciuka oczywista.Pod warunkiem,że cała kończyna górna będzie OK.

 

Dlaczego Jaques V. prowadził bolid jedną ręką ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky X znajdź sobie jakieś inne zajęcie, bo to twoje pie...lenie przechodzi już wszelkie granice, zaraz 50% postów w całej historii tego wątku będzie należało do ciebie, a nic one sensownego nie wnoszą. Tyle co ty napiszesz to ja sobie mogę przeczytać w Fakcie czy innym Onecie, a twoje pseudo naukowe wywody na podstawie doniesień medialnych GÓWNO wnoszą :idea: :!:

Nie pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky X znajdź sobie jakieś inne zajęcie, bo to twoje pie...lenie przechodzi już wszelkie granice, zaraz 50% postów w całej historii tego wątku będzie należało do ciebie, a nic one sensownego nie wnoszą. Tyle co ty napiszesz to ja sobie mogę przeczytać w Fakcie czy innym Onecie, a twoje pseudo naukowe wywody na podstawie doniesień medialnych GÓWNO wnoszą :idea: :!:

Nie pozdrawiam

Łukasz

 

i co?? sądzisz że zrobi to na nim jakieś wrażenie??? olać sikiem równym...tak będzie najlepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mowa o ręce Kubicy enigmatyczna.Nigdzie nie spotkałem się z konkretami na jej temat.

 

 

Bo takich konkretów się nie możesz dowiedzieć. Lekarze , manager , pacjent , rodzina decyduje co może iść w eter a co nie. Informacji jest i tak bardzo dużo. My możemy wiedzieć jak się ogólnie czuje Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...