Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

to prymitywne zawieszenie ponoć akurat całkiem nieźle sprawdziło się w FN2 :)

a pisząc że Harris skrytykował za nie nowego CTRa trochę zmieniasz kontekst jego wypowiedzi ;)

Stwierdzenie kasować 30 K GBP za auto z belka skretna nie brzmi raczej pochwała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrocznia nie jest ale jest jednym z tych dziennikarzy którego zdanie sie dla mnie bardzo liczy ;)

Oczywiście nie muszę chyba mowić ze ta wypowiedz należy troche potraktować z przymrużeniem oka aczkolwiek co do wyglądu ma absolutna racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to czy nowy Civic Type-R się komuś podoba czy nie, to moim zdaniem ta przydługa szopka ze strony Hondy z teaserami i długim "podgrzewaniem" emocji zabrała cały efekt WOW jaki ten samochód mógłby zrobić jeszcze kilka miesięcy temu. Jakoś nawet ten wynik na Nurburgringu mnie średnio rajcuje. Trochę na zasadzie: "ziew", fajnie ale zobaczym co pokaże nowe Megane za chwil kilka a tak poza tym kto by się przejmował czasem tej "ośki" skoro nowy RS ma AWD z funkcją Drift ;)

 

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gdzie ta zapowiedz zatankowac, zapomnieli o klapce do wlewu?

 

 

W koncepcyjnej wersji jest z drugiej strony :-P

 

Jak dla mnie największym minusem tego auta jest brak tego genialnego skrzydła ze światłami. Pomijając przetłoczenia i inne detale to ten parapet robił robotę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szkoda "rogów"...

Ale i tak myślę, że z czasem zamienię obecnego CTR-a na nowego bo już obecny w codziennej jeździe sprawdza się całkiem dobrze (porównywalnie do STI'03, zdecydowanie lepiej niż Evo 6 - to oczywiście moje subiektywne odczucia  ;) ), a nowy zapowiada się jeszcze lepiej.

Oby tylko zachował niezawodność UFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz "On" z dużej litery to niewątpliwie masz na myśli Boga - i tu, jak sadze, osoby wierzące odpowiedzą, ze tak - jest wyrocznią :P

T_J wszyscy jesteśmy Bogami własnego życia.

Ja, Ty, On... I szacunek musi być ;)

Wyrocznia nie jest ale jest jednym z tych dziennikarzy którego zdanie sie dla mnie bardzo liczy ;)

Oczywiście nie muszę chyba mowić ze ta wypowiedz należy troche potraktować z przymrużeniem oka aczkolwiek co do wyglądu ma absolutna racje.

 

A ja wolę, jak wyrażasz własne zdanie po osobistym kontakcie z m.in danym samochodem, a co za tym idzie poczekam, aż osobiście przetestujesz taką Hondę i wtedy wyrazisz swoją subiektywną ocenę  :)

Wolę takie opinie które nie są spaczone opiniami ludzi z TV  ;)

 

Mnie już życie nauczyło, że to co mówią dziennikarze/opiniotwórcy, a to co ja odbieram w rzeczywistości poprzez jazdę danym samochodem to dwie różne opinie.

Sam byłem w szoku kiedy wsiadałem do auta które było w jakimś teście programie ponoć nie fajne, a po poznaniu przejażdżce wychodziłem miło zaskoczony i uradowany B)  

 

Jak to mówią "jeden woli jabłka, a drugi córkę ogrodnika" :rolleyes:

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ale trzeba odroznic przedruk jakiegos testu z Autobilda czy opinie zwyklego dzinnikarza od kogos kto oprocz tego ma doswiadczenie praktyczne umiejetnosci zdobyte przez uczestnictwo w sportach motorowych itp. itd. Dla takiego dziennikarza licza sie zupelnie inne rzczy dlatego  nigdy nie biore pod uwage na powaznie opini Clarksona czy Chomika  I bardzie sie dla mnie liczy to co o danym aucie mysli Tiff Needell czy Jason Plato mimo ze z zasady wole Top a nie Fifth gear aczkolwiek najbardzie wartosciowe sa dla mnie testy Harrisa , Steva Sutcliffe z Autocar  czy dziennikarzy EVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie dziennikarze EVO rowniez jak dla mnie sprawiaja wrazenie bardzo kompetentnych i nie ulegajacych modom czy zabiegom PR producentow. ciekawe natomiast ze po poczatkowym bardzo pozytywnym podejsciu do STI MY 2015 jednak zaczeli na niego narzekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...