Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony dobrze że nie chcą wypuścić bubla i to ogarnąć. Z drugiej jest to rozczarowujące bo w sumie czekają wszyscy na ten samochód już bardzo długo a Ford robi dookoła niego dużo szumu.

 

Ciekawe jest też to, że im więcej wiadomości na temat tego samochodu się pojawia tym więcej osób rezygnuje z niego. Jednak jednocześnie kolejka oczekujących jest na tyle długa, że zaraz znajduje się chętny na przejęcie samochodu.

 

Ja na tą chwilę mam bardzo mieszane uczucia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tragedia na razie i jak chociaż jakiś czas temu zastanawialbym się nad nim przez chwilę to teraz ani sekundy mu nie poświęcę a co dopiero brać go pod uwagę do zakupu :( Nie kojarzę, żeby o jakimkolwiek innym aucie było tak głośno pod kątem wpadek przed wejściem do sprzedaży jak i po wejściu do sprzedaży :( szkoda straszna, bo liczyłem że to będzie pierwszy RS, który mnie zainteresuje (no bo AWD) i może nawet kupię w przyszłym roku, ale jednak moje plany zakupowe idą gdzie indziej a potem już będę czekał na nowe STI 2017/2018  :)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprzedaż rs już się rozpoczeła? Zaliczki tak, ale chyba jeszcze ani sztuki nie dostarczyli.

Ford niesamowicie napompował balonik i teraz za to płaci, jeden problem, w sumie poprawiony zanim miał okazje wystąpić i już afera.

Kolejka pewnie jest długa bo i aut było mało na poczatku dostępnych. No i spekulantów troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie..... dopóki się nie przejedziemy nie będziemy mogli obiektywnie ocenić nowego RS'a......

 

.... ja dalej obstaje przy tym, że to może być naprawdę dobry samochód.....pomysł z AWD i te tryby i inne LC to świetne rzeczy.....

 

ale żeby to było trwałe i się nie pitoliło..... jakby nie patrzeć ford namieszał w klasie HH  :D

 

Ford-Focus-RS-Kompaktsportwagen-Mitfahrt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem podobnego zdania..... tym bardziej, że poprzednie generacje podnosiły sobie coraz wyżej poprzeczkę i były świetnymi samochodami.

 

Myślę, że ford nie może sobie pozwolić na odwalenie jakiegoś bubla...... tak, że powinni wszystko dopiąć na ostatni guzik.....  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za 2 lata wskoczy nowe STI i pozamiata towarzystwo mam nadzieję możliwościami, osiągami, wyglądem itd :)

Kurde niech że Subaru zrobi jakieś 350/400 KM i będzie git :) bo dzisiaj to niemal wszyscy go leją :(

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo dzisiaj to niemal wszyscy go leją

Ale w czym? W cyferkach na papierze i w sprincie do 100 km/h? Sti nie po to jest. Już pisaliśmy w tym wątku gdzieś z Matrosem, że jak przyszło trochę poskręcać, a nie tylko ścigać się na prostej, to jeden z droższych i "szybszych" HH, czyli BMW 135i xdrive, został przez seryjnego WRX Buga objechany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi mi o zakręty (choć to jak zawsze kwestia ustawienia odpowiedniej próby) ale o wszystko inne w zasadzie czyli osiągi, ceny, wyposażenie, design, wykonanie itp. a o awaryjnych silnikach nie wspomne :) kibicuje Subaru że nowe STI wskoczy wreszcie na pierwsze miejsce wśród takich aut skoro już nie będzie Evo a nie że CTR, Golf R czy RS będą się z niego śmiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie..... dopóki się nie przejedziemy nie będziemy mogli obiektywnie ocenić nowego RS'a......

 

.... ja dalej obstaje przy tym, że to może być naprawdę dobry samochód.....pomysł z AWD i te tryby i inne LC to świetne rzeczy.....

dodanie tak jak Ty obstajesz, że to może być dobry samochód, niektórzy obstają że może nim nie być. Więc w sumie nie rozumiem czemu krytykujesz tych co krytykują, skoro jak sam piszesz żeby wstrzymać się z osądami póki się go nie sprawdzi, pozytywnie oceniać można a negarywnie już nie :P;)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę, żeby o jakimkolwiek innym aucie było tak głośno pod kątem wpadek przed wejściem do sprzedaży jak i po wejściu do sprzedaży :(

Może coś mnie omineło, ile tych wpadek było? Jak na razie, problem jest z tylnym dyfrem.

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie kojarzę, żeby o jakimkolwiek innym aucie było tak głośno pod kątem wpadek przed wejściem do sprzedaży jak i po wejściu do sprzedaży :(

Może coś mnie omineło, ile tych wpadek było? Jak na razie, problem jest z tylnym dyfrem.

 

 

A zaślepki na chłodnicy pewnie nie pamiętasz?

O hamulcach (w trybie Drift przyhamowywane są przednie koła) też ktoś wspominał, że się grzeją itd.

Jak pisałem ja kibicuje Fordowi i liczę że jednak wyjdą z tej sytuacji obronną ręką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie kojarzę, żeby o jakimkolwiek innym aucie było tak głośno pod kątem wpadek przed wejściem do sprzedaży jak i po wejściu do sprzedaży :(

Może coś mnie omineło, ile tych wpadek było? Jak na razie, problem jest z tylnym dyfrem.

 

 

A zaślepki na chłodnicy pewnie nie pamiętasz?

O hamulcach (w trybie Drift przyhamowywane są przednie koła) też ktoś wspominał, że się grzeją itd.

Jak pisałem ja kibicuje Fordowi i liczę że jednak wyjdą z tej sytuacji obronną ręką :)

 

 

o jakiej zaslepce na chlodnicy piszesz?

 

Jest plyta (z Transita) ktora zaslania czesc IC (to nie wpadka tylko tak zaprojektowane) gdyz jest ZBYT wydajny!! W warunkach wysokiej wilgotnosci powietrza mogla sie skraplac woda. Stad potrzeba ograniczenia jego wydajnosci.

Info o tym wyszlo na swiatlo dzienne tylko w ramach ciekawostki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...