Skocz do zawartości

Wrocław - Lekki offroadzik - propozycja spotkania


Jedrek_WRO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

outback da rade?

 

Myślę, że spokojnie.

Leśniczy007 planuje objechać naszą traskę to może dostaniemy świeże dane o stanie dróg jeszcze przed wyjazdem.

 

-- Cz lut 10, 2011 3:04 pm --

 

TERMIN

Już wiem, że część z nas nie może w sobotę 26/2.

Tak więc powinniśmy rezerwować sobie czas w niedzielę 27/2. Może godzina 10.30 pod Rzepką w Pruszowicach?

 

Bardzo chętnie się piszę!!!...pod warunkiem, że do tego czasu zrobię sprzęgło /już zamówione/. W każdym razie wciągajcie mnie na listę! /najwyżej z przykrością odwołam uczestnictwo/

 

A gdzie robisz to sprzęgło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

outback da rade?

Powinien dac. Przeswit ma podobno wiekszy od Forka.

Chyba, ze my, forkowa sekta w ciele subarowej religii, ktota niewatpliwie zdominowala ten watek, wynajdziemy jakies waskie przejazdy :)

 

Ja sie bardziej zastanawiam, czy wszystki S-Turbo i XTki dadza rade, bo ktos tu w opisie trasy uzyl slowa "reduktor". Moj lesnik nie zna takiego slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :mrgreen: i czekamy dzis bylem u Marka w Dzierzoniowie i przypadkowo prawdopodobnie sklad sie powiekszy o forka z Ziemi Klodzkiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie wiedziałam,bo prosiłabym Was o "wstawiennictwo"w sprawie miski olejowej do mojego Forysia..Nie chcę im /MTS/zawracać głowy i wydzwaniać ale czas ucieka i jeśli "leśniczy 007" nie pomoże - przynajmniej dorażnie-to będę musiała temat spotkania odpuścić,przynajmniej jako kierowca.Przy okazji dziękuję "leśniczemu 007"że zechciał podjąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę objechać trasę ,zobaczymy jak bedzie na miękkim błocie i w związku z tym iż uczestików jest bardzo wielu ,to jeśli ktoś chce zapraszam na darmowy przegląd do mojego warsztatu już wcześniej niż w sobotę przed imprezą .No i jak ktoś chce płytę to tym bardziej zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę objechać trasę ,zobaczymy jak bedzie na miękkim błocie i w związku z tym iż uczestików jest bardzo wielu ,to jeśli ktoś chce zapraszam na darmowy przegląd do mojego warsztatu już wcześniej niż w sobotę przed imprezą .No i jak ktoś chce płytę to tym bardziej zapraszam.

 

A to ja poprosze szegoly na PW , chetnie sie zjawe i zobacze ta plyte w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRASA OBJECHANA !!! tu są zdjęcia https://picasaweb.google.com/AutoPlejada

Muszę troche odpocząć bo było suuuuuuuuuper !!!!

Potem sie odezwę. Czekam na pytania !!!!

Pozdrowionka.

 

-- N lut 13, 2011 6:55 pm --

 

Trasa zaplanowana bardzo profesjonalnie. Wielki szacun dla Jedrka Wro. Naprawde jest tu wszystko czego dusza i miłośnicy Subaru zapragną. Nie tylko sama jazda ale i ciekawe miejsca. Po drodze spotkalem jednego goscia w super profesjonalnym Nissanie patrolu ,który przecierał oczy ze zdumienia "co ty tu robisz tym Subaru" . oczywiscie były miejsca trudne ,ale damy rade tym bardziej ,ze jedziemy w grupie. Kalosze i trochę cierpliwosci będzie nam bardzo potrzebne. Dzisiaj było tak trochę na trasie ni to zimowo ni to wiosennie. Błoto było takie na wpół twarde. nie zapadałem sie ,ale było dosc twardo więc zawieszenie trochę dostało. Będzie dobrze. Jutro jadę po materiał na płyty pod silnik jak ktoś chce to zapraszam do mnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lesniczy007, a ten Twój outback to chyba ma dłubnięty zawias, co?

Dzięki za fotki. Trochę mnie uspokoiły.

 

BTW: to przecieranie oczu ludzi z "prawdziwych 4x4" (jak np. patrol) to już zaczyna ocierać się o rasizm :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra. raz mnie wylogowało, więc będzie krócej i mniej spontanicznie.

 

Żeby tak się Warszawa zorganizowała jak Wy teraz....

ehh...

Żeby tak się Warszawa zorganizowała jak Wy teraz....

ehh...

W stolycy nie ma na to czasu :mrgreen: a u nas .... Plynie Odra plynie po polskiej krainie :D

 

w temacie Subaru off-road Warszawa jakoś tam się organizuje. tylko tablica ogłoszeń jest trochę mało czytelna. to coś wyrwane:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=175949#p175949

a tu efekt powyższej konwersacji:

(wiecie co zrobił? zaczął hamować)

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

życzymy odpowiedniej ilości błota, pogody foto - krajobrazowo - zwiedzalniczej i żądamy informacji o dokumentacji.

w wątku powyżej wymienionym też :twisted:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

edit: i jeszcze coś na potwierdzenie

a i jeszcze link naprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślachetne zdrowie,

Nikt się nie dowie,

Jako smakujesz,

Aż się zepsujesz.

Tam człowiek prawie

Widzi na jawie

I sam to powie,

Że nic nad zdrowie

Ani lepszego,

Ani droższego;

Bo dobre mienie,

Perły, kamienie,

Także wiek młody

I dar urody,

Mieśca wysokie,

Władze szerokie

Dobre są, ale -

Gdy zdrowie w cale.

Gdzie nie masz siły,

I świat niemiły.

Klinocie drogi,

Mój dom ubogi

Oddany tobie

Ulubuj sobie!

 

...... I bede plakal bo pluca mi sie zapalily i raczej nie bede :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nabiera barw!

TERMIN

Już wiem, że część z nas nie może w sobotę 26/2.

Tak więc powinniśmy rezerwować sobie czas w niedzielę 27/2. Może godzina 10.30 pod Rzepką w Pruszowicach?

 

 

Rozmawialem właśnie z Maćkiem (Leśniczy007), że może nie wszyscy wiedzą gdzie jest sklep rzepka w Pruszowicach.

No i pod tym sklepem nie zawiele subarakow sie zmieści.

 

Proponuję wiec zmienić miejsce spotkania i spotkać się na parkingu pod Polarem 27/2 o 10.00.

Tu każdy trafi.

Przejedziemy pod Rzepką po drodze i zabierzemy tych, którzy nie odbiorą tej wiadomości na czas.

 

Co Wy na to?

 

Jędrek

 

PS. Zk - szybkiego powrotu do zdrowia i za kierownicę Twojego subaraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zk - szybkiego powrotu do zdrowia i za kierownicę Twojego subaraka

a wam niezapomnianej przygody i dokumentujcie dokumentujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuję wiec zmienić miejsce spotkania i spotkać się na parkingu pod Polarem 27/2 o 10.00.

Tu każdy trafi.

Przejedziemy pod Rzepką po drodze i zabierzemy tych, którzy nie odbiorą tej wiadomości na czas

 

 

Myśle że to dobry pomysł i wszyscy się dostosują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wiec zmienić miejsce spotkania i spotkać się na parkingu pod Polarem 27/2 o 10.00.

Tu każdy trafi.

Przejedziemy pod Rzepką po drodze i zabierzemy tych, którzy nie odbiorą tej wiadomości na czas.

 

Jeżeli o mnie chodzi to dobra opcja i jestem za. Niestety nie zrobiłem sprzęgła ale jeżeli jego stan do spotkania się dramatycznie nie pogorszy to będę. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...