Skocz do zawartości

Wrocław - Lekki offroadzik - propozycja spotkania


Jedrek_WRO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjęcia już są tu na dole. :D Było super !!!

 

Zdjęcia świetne!!

Jeszcze raz tą drogą dzięki za fajne spotkanie. Jedrek_WRO i lesniczy007 trasa świetna tylko błotka trochę zabrakło 8) ale za to forkowi przybyło kilka nowych zmarszczek w postaci rys. Nawigacja Jedrka na poziomie NASA /chociaż w sumie nie wiem czy to komplement/ ale takim miał byc. Pozdrawiamy wszystkich. Michał i Kasia /z zielonego Forka :lol: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo bardzo fajnie, moj spotrs zaliczyl dwie rysy ale pasta TEMPO poszla w ruch i jest znowu sliczny:)

 

czekamy na nastepny spot !!!!

 

-- 27 lut 2011, o 20:54 --

 

Tą trasę to by plaskacze przejechaly...

 

 

fakt legac na seryjny zawiasie dal dare bez problemu

 

ale jakby bylo mokro to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopaki!

O co Wy kruszycie kopie w kwestii paru rysek...

Ja miesięczna furę na offroadzie po krzaczorach grubo porysowalem i żyję!

Liczy się fun!

 

 

Nikt nie kruszy kopii i nikt się nie licytuje 8) ... tylko z uśmiechem podkreśliłem "trudy" trasy :mrgreen: Aha i nikt się nie tłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie trzeba to na następny spot puścimy przodem kogoś z sekatorem i nam powycina te gałązki :-)

 

a że błotka nie było... przecież było napisane drobnym druczkiem, że organizator nie ponosi odpowiedzialności za działanie Siły Wyższej

 

A na poważnie, to bardzo się cieszę, że chciało się nam, że poznaliśmy nasze buźki, że nadajemy na podobnych falach... i że jest wola do ciągu dalszego :D

 

Pozdrawiamy serdecznie

Jędrek Dorota Julia Bogna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej calkiem spory skladzik ! Gratulacje ale dajcie wiecej foto z wyprawy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo bardzo fajnie, moj spotrs zaliczyl dwie rysy ale pasta TEMPO poszla w ruch i jest znowu sliczny:)

 

czekamy na nastepny spot !!!!

 

 

ppmarian załatwił temat okładami z pasty TEMPO..

 

a leśniczy007 deklarował sie, że zrobi polerkę za free...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Temat kolejnego spotkania rysuje sie coraz bardziej pewnie, musimy tylko dopracowac pewne szczegóły trasy .Moja propozycja jest taka jak wspominałem na spotkaniu . Odezwę sie jak pogadam z Jedrkiem.

Pozdrawiam. I mam nadzieję ,że będzie nas coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II niecykliczny dolnośląski offroadzik - Rusko Trophy

 

 

MIEJSCE: szutry gdzieś w czworokącie Kąty Wrocławskie - Strzegom - Świdnica - Sobótka

 

TERMIN: weekend majowy

 

Tak sobie pomyśleliśmy z leśniczym007, że dobrze było w miarę wcześnie ustalić termin spotkania.

Wstępne ramy czasowe to cały dzień za kółkiem, wieczorem ognisko u w Rusku w hacjendzie Maćka.

Kto chce - rozbija biwak i nocuje, kto sie cyka wiosennych chłodów - wraca do domu (oczywiście drajwer musi być czysty).

 

Więc powinien to byc wolny dzień po którym też jest wolny dzień :)

30/4

1/5

2/5

 

TRASA: do ustalenia. Planujemy rekonesans z Maćkiem (żeby potem rysek nie było:)

Może by spróbować rajdów na orentację?

Zrobimy sobie przyzwoite roadbooki, wystartujemy powiedzmy co 15-30 minut. Kto dojedzie, dostaje kiełbachę na ognicho...

 

Albo klasyczna przeprawówka, tak by błoto leciało spód koł na kapelusze facetów i tipsy dziewczyn.

 

Albo ...

 

Tu trzeba sie wspólnie zastanowić.

...........................

 

Co o tym myslicie?

 

 

PS. W tą niedzielę mam zamiar wyskoczyc na poligon w Sołtysowiach. Pewnie znacie tamtejszy tor motocrossy. Całkiem fajnie można tam pojeździć subarakiem. Myślę, że będę gdzieś ok. 10-11. Może ktoś ma ochotę na wspólne wzloty i upadki? Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(żeby potem rysek nie było:)

:mrgreen::mrgreen:

Może by spróbować rajdów na orentację?

to myślę jest świetny pomysł. Tylko trzeba będzie co niektórym nawigację skonfiskowac :twisted:

 

Tylko z tym terminem... córa ma maturę :| Może następny łykend tj. 6 maja?

 

Może jeszcze jakieś próby zręcznościowe - głównie dla młodzieży /chociaż my wszyscy młodzi :lol: / np. strzelanie z wiatrówki /mogę zabezpieczyc/ z tym że Maciek nie strzela!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...