Skocz do zawartości

Wrocław - Lekki offroadzik - propozycja spotkania


Jedrek_WRO

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę Pierwoszów - znajome tereny :) Skoro jedna vitara w peletonie była to może i drugą przygarniecie następnym razem? Prosiak na lustrze się może zagnieździć :P

 

W tym gronie segregacja rasowa jest pojęciem obcym :-) Jesli nie przewszkadza Ci widok dużego skupiska subaraków to kierunkowskaz i śmiało możesz dołączać do naszej kolumny...

 

Szczegóły najbliższego wyjazdy znajdziesz w postach powyżej.

 

Jędrek

 

-- Wt kwi 05, 2011 2:31 pm --

 

no właśnie...tak myślałem, jak to ynteligentnie podsumować pozyższy cytat, ale widać, nie tylko u mnie skończyło się na myśleniu :)

no... trochę eklektycznie sie zrobiło. Mi to pasuje :)

Chociaż o szpeju tez lubie pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(bo imprezą nie bardzo, a jednoślad da radę ;) )

wydaje mi się że niepotrzebne obawy, subaru to subaru 4 buty i do przodu. Weź przykład ze mnie: legaś chyba najniżej zawieszony ze wszystkich powyższych, dodatkowo obniżony z powodu koguta na dachu ale daje rade :lol: Ja tam się nie boję, jak zaniemogę to i leśniczy007 swoim dźwigiem wyciągnie. Tak więc odwagi i do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(bo imprezą nie bardzo, a jednoślad da radę ;) )

wydaje mi się że niepotrzebne obawy, subaru to subaru 4 buty i do przodu. Weź przykład ze mnie: legaś chyba najniżej zawieszony ze wszystkich powyższych, dodatkowo obniżony z powodu koguta na dachu ale daje rade :lol: Ja tam się nie boję, jak zaniemogę to i leśniczy007 swoim dźwigiem wyciągnie. Tak więc odwagi i do przodu :D

 

Ach te nasze zuchy w swych błyszczących maszynach. Przed niczym się nie ulękną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwzględniając wszystkie postulaty i uwarunkowania dot. terminu naszego drugiego spotu z cyklu 'Wrocław - lekki offradzik', Komitet Sterujący podjął wczoraj decyzję. Subaru Rusco Trophy® odbędzie sie w dniach 14-15 maja 2011.

 

Jak ostatnio, lista uczestników jest otwarta do dnia imprezy, jednak wstępne deklaracje pomogą nam w oszacowaniu ilości uczestników i zaplanowaniu zasobów.

 

 

 

PPS.

Czas do połowy maja dobrze wykorzystać na dozbrojenie forków w płyty pod silnik. Ja dziś jadę do przymiarki do leśniczego007. Po ostatnich wydarzeniach w polu ta plastikowa skończyła się.

 

Szczegóły powyżej

 

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce płytę do Forka to na mojej galerii umieściłem zdjęcia :D :shock:

 

Lesniczy007,

 

Czyżby to forek Michała R. dostał taki pancerz?

A jak tam moja płyta?

 

-- Cz kwi 07, 2011 7:46 pm --

 

uff.

mówiłem, że jestem tępawy. uciekło mi to gdzieś :wink:

dzięki ogromne.

 

My wszyscy jesteśmy lekko zakręceni, wiec dobrze się wkomponujesz w naszą ekipę :-)

Pod postami Leśniczego007 znajdziesz zdjęcia z objazdu trasy a w poście Michała R. aktualna listę startową. Skopiuj, dopisz swoja załogę i wyślij posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Maciek, jest gangsta, nie ma przebacz :D

 

-- N kwi 10, 2011 7:53 pm --

 

Dzisiaj w trzy auta (rosomak leśniczego, Piotrka anglik i nasz BWP) przejechaliśmy kontrolnie pierwszy etap Subaru Rusco Trophy®.

Hardcoru nie było (sucho), ale urozmaicenie trasy na piątkę. W aucie śpiewałem Dorocie : "Ach jaka piękna ojczyzna nasza z lotu ptaka, aż chce się płakać..." Fajne pyliste szutry, przejazdy przez koleinowe leśne dukty, podjazdy polnymi drogami w otoczeniu krzaczorów wypuszczających pierwsze listki, stada antylop płoszone pomrukiem trzech boxerów, lisy wyskakujące przez okna zrujnowanych pałaców, boćki w błękitnych przestworzach zaglądające przez szyberdaszek do naszego forka... i na koniec zacisze posiadłości Maćka rodziców. Słowem niedzielny czar motoryzacji w plenerze :D I to wszystko w odległości 50km od centrum Wrocka.

 

Wcale nie trzeba gnać w Karpaty czy na Bałkany by znaleźć się w Babadag (to od wspominanego już przeze mnie Stasiuka).

 

Magda i Maciek wyszperali bardzo atrakcyjną traskę. Jestem przekonany, że w maju podzielicie moja opinię

 

Pozdrawiam

 

Jędrek (vel easyrider :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...