Skocz do zawartości

Wrocław - Lekki offroadzik - propozycja spotkania


Jedrek_WRO

Rekomendowane odpowiedzi

forek1.jpg

 

...a to nowy nabytek taty, który pożyczyłem w zeszłym tygodniu żeby przetestować na kłodzkim poligonie :twisted:

..jeśli jest ktoś chętny na taki lekki off to prawdopodobnie będę w poniedziałek zwiedzał poligon razem z peter_k :D

 

mokrego jajka i smacznego dyngusa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lesniczy007, dzięki wielkie za życzenia.

Ja też Tobie i wszystkim Forumowiczom życzę wszystkiego najlepszego, abyśmy zdrowi byli i spotykali się wyłącznie w terenie a nie w warsztatach 8) Mokrego dyngusa!!

Bart666, nabytek extra, gratulacje!! Tylko świni nie widzę natomiast widzę zimny łokiec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracając z Kudowy w miejscowości Kobierzyce była łaskawa złapać nas policja. Magda prowadziła bo ja widziałem sie z moimi wujkami i chcąc nie chcąc .....itd. Ale chyba zatrzymali nas bo spodobał im sie Rosomak....chyba bo nic nie chcieli tylko oglądali.

A dziś ustalaliśmy szczegóły w Rusku co i jak z grillem, krzesłami , zadaszeniem i psami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Michał R. +1 (chyba bo Kasia ma maturę)

2. Maciek, Magda, Jager i Ruda

3. Julia

4. DNL + DNLowa (tak na 50%)

5. Jędrek i Dorota (Julka i Bogna - zobaczymy)

6. Renata+Magda

7. peter_k

8. xt6

 

 

tak na 50% dziś,po majówce na 100% bedzie wiadomo musze żonke przekonac na szaleństwo....

 

 

 

 

polecam filmik z mojej wyprawy

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam filmik z mojej wyprawy

świetne!! A gdzie to było?

 

To było na islandi subi zaliczyl wszystkie najgorsze drogi jakie byly dostepne na interiorze na zachodnich fiordach i na północy f208 f210 f26 f821 f752 f899 f864 f745 f61 i wiele innych ale brak ich na mapach do tej pory sie sam dziwie jak legas temu podołal bo naprawde krew stawała w żyłach i było naprawde ciezko i to za czesto ... autko jeszcze żyje i ma sie dobrze gdzies w lasach w okolicach Olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

W sobotę płyta pod silnik została zamontowana przez zespół serwisowy Maćka :-)

Czas chyba na szczegóły wyjazdu na Subaru Rusko Trophy.

Gdzie sie spotykamy?

 

Pozdrawiam

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że termin 14-15.05 cały czas w mocy?

jak najbardziej :lol:

 

trzeba listę uaktualnić. Potwierdzajcie!

1. Michał R. +1 (chyba bo Kasia ma maturę)

2. Maciek, Magda, Jager i Ruda

3. Julia

4. Jędrek i Dorota (Julka i Bogna - zobaczymy)

5. Renata+Magda

6. peter_k

7. xt6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję godzinę 10 rano . Sobota 14 maja spotkanie na stacji BP ul.Karkonoska.

prosze wszyskich uczestników o zabranie ze sobą worka węgla lub brykietu do grilla oraz prowiantu .

mam jeszcze jedna sprawe ,jesli ktoś juz nie ma z kim zostawić psa to niech go weźmie ale głównie chodzi mi o ogród i grządki pani Matki. :evil:

jest specjalny kojec ale i tak jeśli je tam wszystkie zamkniemy to wiecie jaki będzie efekt.

to jest jedyny mały problem do zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam psa, wiec nie mogę go nie wziąść.

mam natomiast dwa koty, których nie wezmę z dużą przyjemnością.

 

Z regulaminu Subaru Rusko Trophy (drobnym druczkiem) : "Osoby niebędące w posiadaniu psów, a uchylające się od wzięcia tych jakże sympatycznych czworonożnych przyjaciół człowieka, będą karane zakazem zabrania psa na imprezy organizowane przez Organizatora. W przypadku uporczywego przyprowadzania psa, którego się nie ma, osoba uchylająca od wypełniania zapisów niniejszego regulaminu zostanie na drodze administracyjnej pozbawiona prawa opieki nad domniemanym psem. Od powyższych sankcji przysługuje odwołanie w trybie pisemnym w terminie nie późniejszym niż 3 dni przed datą planowanej imprezy, na która chce sie zabrać psa którego się nie ma."

 

Podpisano

 

Komitet Sterujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię jak jest porządek i wszystko ogarnięte 8)

 

A poważnie, to rzeczywiście sfora psów mogłaby roznieść bardzo miłą posiadłość rodziców Maćka w Rusku. I byłby to nasz ostani pobyt w tym miejscu :(

 

Czyli co, sptykamy się:

Sobota 14 maja spotkanie na stacji BP ul.Karkonoska.

Cała trasa włącznie z dojazdem ok. 90km (więc przed wyjazdem zalewamy baki do pełna).

Kończymy wieczorem w Rusku grillem (zabieramy niezbędniki grilowe).

 

Była też początkowo opcja zanocowania pod namiotem lub aucie, ale tu chyba nie wiemy czy wogóle będa chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... mój forek w ciężkim terenie lubi sobie siorbnąć.. a sam wiesz, że nie ma co liczyc że będzie lekko.

W razie czego kupi się w Rusku od Ruskich bańkę czerownej 78... a potem Maciek hurtowo zrobi nam regulacje zaworów.

 

Jak to się mówi raz kozie śmierć. Ale powiem Ci, że dyga przed tym offem to trochę mam.

Nie chciałbym wracać na swoją parafię na lawecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę i czas to zapraszam jutro tj.w Sobotę 7 maja na DARMOWY przegląd przed wyjazdem. A jak ktoś chce to mam jeszcze dwie płyty pod silnik do modelu Forester SG tj.od 2003 do 2007. pozdrawiam i jakby cos to jestem w warsztacie do 14 stej.

 

tel 660 565 353

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...