Skocz do zawartości

Mam Talent kogo wybieracie


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Wy naprawdę wierzycie że w TVN-owskich programach tego typu o zwycięstwie decydują smsy? Przecież one służą tylko do dawania kasy TVN. A wyniki są ustawiane tak aby rozglos był jak największy i jak najwięcej o TVN i jego programach pisać i gadać. Wczoraj ta mała nie zaśpiewała jakoś super, na pewno nie tak żeby wygrać. No ale przez najbliższy tydzien wszyscy będą o niej mówić, że taka młoda i wygrała ten program. Śmieszne jest to że wczoraj po 2 minutach od wygranej Prokop już ogłasza że jako zwyciężczyni za tydzień śpiewać będzie na jakimś koncercie w filharmoni :mrgreen:

Bednarek w wszystkich sondażach nokautował innych, ostatnio jego piosenkę w necie obejrzało 2mln osób a teraz nagle nie głosują na niego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, do przewidzenia bylo to ze dziewczynka wygra:)

Ja jednak mimo wszystko trzymalem kciuki za Pawła Ejzenberga

http://www.youtube.com/watch?v=hD53uDpPhYI

 

no i szkoda ze Genek zrezygnowal, ale szacun dla niego:)

 

 

no nic, teraz czekac na final Tap Madl i mam nadzieje ze "Polina" wygra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę wierzycie że w TVN-owskich programach tego typu o zwycięstwie decydują smsy?

 

Ja nie wierzę ! Głosowałem na Kowalczyk i nie wiem kto wygrał ale na pewno nie Justyna . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem na bednarka ale moim mistrzem tej edycji był:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UebbTz9jr8Y

 

lukasdraz czy ja wiem czy takie ustawione skoro nawet STS największe szanse dawał właśnie tej Magdzie a na 2 miejscu był Bednarek albo Lisiecki...

 

 

 

 

dla mnie mistrzem tej edycji jest ten oto fantastyczny artysta :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=Mbcua7t1rfY

 

 

te spojrzenie agniechy 1:00 bezcenne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem finału gdyż byłem na suto zakrapianej imprezie, ale właśnie doszedłem do siebie i... szkoda że wygrała małolata. Generalnie podzielam pogląd, że nieszczęśliwie program zalała fala śpiewaków, ale trzeba przyznać, że niektórzy z nich śpiewają lepiej niż znakomita większość tzw. artystów w polskim szołbiznesie. W ogóle to oglądałem w tv tylko jeden odcinek no ale coś tam sobie przejrzałem na youtube później. Kamil Bednarek i Piotr Lisiecki są naprawdę nieźli. Moją faworytką wśród śpiewaków była jednak Kasia Sochacka, która mnie po prostu rozwaliła swoim pierwszym występem. Weszła taka skromniutka i zaśpiewała Foolish Games w taki sposób, że ciarki mam za każdym razem jak tego słucham na YT. Na mnie po prostu zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...