Jump to content

Mam Talent kogo wybieracie

carfit

Recommended Posts

Jest to jeden z niewielu programów TVN który lubie oglądać, bo prowadzący są ok, i są nietuzinkowi udzie, a jury jest też naprawde ok, strasznie mi szkoda http://www.youtube.com/watch?v=4fvC8taRkrc bo nawet smsa wysłałem, bo gość jest rewelacja, szkoda że odpadl :(

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mąż Eltona Johna podobno zaprotestował :twisted:

wal sie :wink: :mrgreen:

dla mnie chłopak jest zajebisty :idea:

wal sie :wink: :mrgreen:

dla mnie chłopak jest zajebisty :idea:

Sam się wal :mrgreen:

Ja w telewizji oglądam tylko Kubicę i zamykam telewizor

:P

jak masz telewizje na karte lub trwam to sie nie dziwie ze urywki ogladasz :mrgreen:

jak masz telewizje na karte lub trwam to sie nie dziwie ze urywki ogladasz :mrgreen:

Edwin - ja mam Enkę i nie oglądam telewizji - serio . Telewizja wcale mnie nie rajcuje . Ja wolę pójść na ryby albo na spacer z psem albo zwiedzać Gdańsk . Przez pół roku nie miałem telewizora w mieszkaniu i wcale mi go nie brakowało . Kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez fajek , a już prawie rok nie palę .

Edwin - ja mam Enkę i nie oglądam telewizji - serio . Telewizja wcale mnie nie rajcuje . Ja wolę pójść na ryby albo na spacer z psem albo zwiedzać Gdańsk . Przez pół roku nie miałem telewizora w mieszkaniu i wcale mi go nie brakowało . Kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez fajek , a już prawie rok nie palę .

zazdroszcze :roll:

myślałem o takim topicu ale się wstydziłem :P:twisted:

jednego esemesa wysłałem.. na wu-shu.. i nic :roll:

w ogóle to nieźli są ludzie ale irytuje mnie, że do finału wchodzą sami wokaliści :shock: bzdura :roll:

fakt, że nieźli 8) ale jakoś tak tym..no.. wiecie :twisted: wieje..

Guest Morgiana

a ja się cieszę że Piotrek Lisiecki przeszedł.

z tym głosem ten dzieciak mógłby mi śpiewać kołysanki co wieczór :mrgreen:

też mi szkoda Genka... mam już dość małolat udających bejonce czy inna rijanę... :roll:

a ja się cieszę że Piotrek Lisiecki przeszedł.

tak fajnie żywiołowo się cieszył :lol: :wink:

ale cały czas uważam, że tylu śpiewaków to lipa :roll:

tak fajnie żywiołowo się cieszył :lol: :wink:

ale cały czas uważam, że tylu śpiewaków to lipa :roll:

Ja uważam że wszystkie tokszoły to lipa i wszystkie seriale to lipa . Tak są zaśmiecone wszystkie kanały tym badziewiem że ........ może ktoś potrzebuje prawie nowy telewizor ? Mało używany ( przez półtora roku - wszystkie F1 i może jeszcze z 20 godzin ) .

ja osobiscie chialbym zeby ten wygral. ma spoko glos

http://www.youtube.com/watch?v=G5E7Dmrh ... re=related

Bednarek rulezzz po prostu

przyznaje sie bez bicia, ze jest to jedyny program ktory lubie - no moze jeszcze tap modl, ale tam bez dzwieku ogladam :mrgreen: poza tym juz odpadly moje ulubienice z fajnymi cyckami :mrgreen:

no moze jeszcze tap modl, ale tam bez dzwieku ogladam :mrgreen: poza tym juz odpadly moje ulubienice z fajnymi cyckami :mrgreen:

A co to jest ?

Czy ktoś mi będzie mógł esesmanem zapodać przebieg F1 bo będę w drodze do Agalandu ?

Ta edycja kompletnie mi nie podchodzi, niby najlepsza bo wiele czadowych ludzi ale kurde niemal sami piosenkarze przechodzą do finału :evil: na Demotach śmieją się ze finał "Mam Talent" puszczą w radiu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Na szczęście w ostatnim półfinale piosenkarz będzie chyba tylko jeden i to kiepski więc marne szanse że przejdzie do finału :wink:

myślałem o takim topicu ale się wstydziłem :P

Słusznie :twisted:

-- 8 lis 2010, o 15:01 --

no moze jeszcze tap modl, ale tam bez dzwieku ogladam :mrgreen: poza tym juz odpadly moje ulubienice z fajnymi cyckami :mrgreen:

Nie ściemniaj! Oglądasz dla Dżoany Krupy! :mrgreen:

myślałem o takim topicu ale się wstydziłem :P

Słusznie :twisted:

-- 8 lis 2010, o 15:01 --

Nie ściemniaj! Oglądasz dla Dżoany Krupy! :mrgreen:

dzoana tez niczego sobie :mrgreen: