Skocz do zawartości

Mam Talent kogo wybieracie


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to jeden z niewielu programów TVN który lubie oglądać, bo prowadzący są ok, i są nietuzinkowi udzie, a jury jest też naprawde ok, strasznie mi szkoda http://www.youtube.com/watch?v=4fvC8taRkrc bo nawet smsa wysłałem, bo gość jest rewelacja, szkoda że odpadl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wal sie :wink: :mrgreen:

 

dla mnie chłopak jest zajebisty :idea:

 

Sam się wal :mrgreen:

Ja w telewizji oglądam tylko Kubicę i zamykam telewizor

:P

 

 

jak masz telewizje na karte lub trwam to sie nie dziwie ze urywki ogladasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz telewizje na karte lub trwam to sie nie dziwie ze urywki ogladasz :mrgreen:

 

Edwin - ja mam Enkę i nie oglądam telewizji - serio . Telewizja wcale mnie nie rajcuje . Ja wolę pójść na ryby albo na spacer z psem albo zwiedzać Gdańsk . Przez pół roku nie miałem telewizora w mieszkaniu i wcale mi go nie brakowało . Kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez fajek , a już prawie rok nie palę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz telewizje na karte lub trwam to sie nie dziwie ze urywki ogladasz :mrgreen:

 

Edwin - ja mam Enkę i nie oglądam telewizji - serio . Telewizja wcale mnie nie rajcuje . Ja wolę pójść na ryby albo na spacer z psem albo zwiedzać Gdańsk . Przez pół roku nie miałem telewizora w mieszkaniu i wcale mi go nie brakowało . Kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez fajek , a już prawie rok nie palę .

 

 

zazdroszcze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o takim topicu ale się wstydziłem :P:twisted:

jednego esemesa wysłałem.. na wu-shu.. i nic :roll:

w ogóle to nieźli są ludzie ale irytuje mnie, że do finału wchodzą sami wokaliści :shock: bzdura :roll:

fakt, że nieźli 8) ale jakoś tak tym..no.. wiecie :twisted: wieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się cieszę że Piotrek Lisiecki przeszedł.

z tym głosem ten dzieciak mógłby mi śpiewać kołysanki co wieczór :mrgreen:

 

też mi szkoda Genka... mam już dość małolat udających bejonce czy inna rijanę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak fajnie żywiołowo się cieszył :lol: :wink:

ale cały czas uważam, że tylu śpiewaków to lipa :roll:

 

Ja uważam że wszystkie tokszoły to lipa i wszystkie seriale to lipa . Tak są zaśmiecone wszystkie kanały tym badziewiem że ........ może ktoś potrzebuje prawie nowy telewizor ? Mało używany ( przez półtora roku - wszystkie F1 i może jeszcze z 20 godzin ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie chialbym zeby ten wygral. ma spoko glos

http://www.youtube.com/watch?v=G5E7Dmrh ... re=related

 

Bednarek rulezzz po prostu

 

przyznaje sie bez bicia, ze jest to jedyny program ktory lubie - no moze jeszcze tap modl, ale tam bez dzwieku ogladam :mrgreen: poza tym juz odpadly moje ulubienice z fajnymi cyckami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze jeszcze tap modl, ale tam bez dzwieku ogladam :mrgreen: poza tym juz odpadly moje ulubienice z fajnymi cyckami :mrgreen:

A co to jest ?

Czy ktoś mi będzie mógł esesmanem zapodać przebieg F1 bo będę w drodze do Agalandu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja kompletnie mi nie podchodzi, niby najlepsza bo wiele czadowych ludzi ale kurde niemal sami piosenkarze przechodzą do finału :evil: na Demotach śmieją się ze finał "Mam Talent" puszczą w radiu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Na szczęście w ostatnim półfinale piosenkarz będzie chyba tylko jeden i to kiepski więc marne szanse że przejdzie do finału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o takim topicu ale się wstydziłem :P

 

Słusznie :twisted:

 

-- 8 lis 2010, o 15:01 --

 

no moze jeszcze tap modl, ale tam bez dzwieku ogladam :mrgreen: poza tym juz odpadly moje ulubienice z fajnymi cyckami :mrgreen:

 

Nie ściemniaj! Oglądasz dla Dżoany Krupy! :mrgreen:

 

dzoana tez niczego sobie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...