Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Od stycznia oczywiście dolicz MY'06 "rozlokowaną na terenie" (to cytat ze strony) Warszawy 8)

 

Jesteś pewny, że będziesz chciał się obudzić w sobotę o 6:30 rano trzeźwy jak świnia, ubierzesz się w białą koszulę i pod krawatem wyjedziesz swoim MY'06 ok 7:30 żeby zajechać pod dom jakiejś panny młodej i potem będziesz brnął głębiej i głębiej żeby w końcu teść panny młodej o jakiejś 18:37 wypłacił Ci jakieś parę marnych stów?

 

Nie wątpię, że chcesz.

 

Ale jeśli kiedyś byś nie mógł, to ja ewentualnie kiedyś za X% stawki wezmę twoją furę i zastąpię Cię na służbie. Oczywiście, jeśli będę wolny! Nie obiecuję :wink:

 

pozdrawiam

:)

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL :lol:

 

Ja ostatnio taka impreze wspominam bardzo milo... obudzilem sie o 10... na 12 bylem u pana mlodego, przybralismy samochodzik... i po pania mloda... pozniej jakies tam mniej wazne sprawy... pozniej obiadek i zdjecia... mala upalanko z panem mlodym i weselicho ... jeszcze mnie na poprawiny zaprosili ale nie moglem wytrzezwiec po samym weselu zeby wrocic do Krakowa :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL :lol:

 

Ja ostatnio taka impreze wspominam bardzo milo... obudzilem sie o 10... na 12 bylem u pana mlodego, przybralismy samochodzik... i po pania mloda... pozniej jakies tam mniej wazne sprawy... pozniej obiadek i zdjecia... mala upalanko z panem mlodym i weselicho ... jeszcze mnie na poprawiny zaprosili ale nie moglem wytrzezwiec po samym weselu zeby wrocic do Krakowa :lol::lol::lol:

 

Przekeq, co Ty na to?

:shock:

 

nara i pochwa :D

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli kiedyś byś nie mógł, to ja ewentualnie kiedyś za X% stawki wezmę twoją furę i zastąpię Cię na służbie. Oczywiście, jeśli będę wolny! Nie obiecuję

 

 

To będziesz stał w kolejce ;-)

 

W kolejce? ... zgoda!

 

Ale jako pierwszy, to chyba jasne?

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie nasmiewacie :wink: ... klientem Zakladow Pogrzebowych w wiekszosci przypadkow jest ZUS... a jak ktos zdecyduje sie na wlasne rozliczenia to najblizsza rodzina, a nie zmarly wiec te Wasze hasla w sumie mogly by miec prawo bytu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, strona faktycznie ładna.

Jakbyś zrobił tam kiedyś galerię, to mogę podrzucić parę fajnych fotek, jak może wyglądać fajnie przygotowane STi do ślubu..

 

Wrzuciłem nawet kiedyś fotki tu:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... an&start=0

 

Ale ktoś je wykosił :roll: :evil:

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...