Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego kierowca musi byc odpowiednio dobry i zakręcić obera przed kościołem albo podjechać z palącymi sie hamulcami ;)

 

To sobie zamontuj w siedzeniach takie 'koszyczki' jak miał na TAXI 2 :mrgreen:

 

Gorzej, jak pan młody będzie musiał zmieniać spodnie po 'przejażdzce', o pannie młodej nie wspomnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, ze w przypadku Legacy, kombi jest ładniejsze od sedana :) Jakieś takie normalnie zaprojektowane, sedan wydaje się być robiony nieco na siłę. Zupełnie odwortnie jak u większości innych producentów, gdzie kombi wygląda jak sedan z doklejonymi szybami i dłuższym dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe mówię że do dupy. Ale np. ja kombi organicznie nie znoszę, chociaż oczywiście Subaraczek tez powoduje banana na mordzie.

zara zara czy o mojej subarce mozna powiedziec ze to kombi ??? przecie to dziwolag jest a nie zadne kombi.legas outback ale impra kombi tez ci sie nie podoba ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj vert..ale jak para młoda jedzie do ślubu combi to niesie to skojarzenia że na pace wózek niemowlęcy już jest..ja widziałam w sobote śliczne białe EVO robiące za ślubne limo..ładniusi widok 8)

 

dziecino kochana tam zaden wozek sie nie zmiesci chyba ze spacerowka po zlozeniu siedzen :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kompleksowa obsługa wesel. Co tydzień taki spocik weselny połączony z zawodami kto szybciej porozwozi gosci do domów (wnętrze trzebaby zaopatrzyć w foliowe pokrowce), Jedzenie i alkochol za darmoche + jakaś opłata zależna od ilosci aut. Oczywiście wszystko ustalałaby Mamusia i co po weselu zostanie jest dla Niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, Ty byś mógł dorabiać zawożąc teściowe Niektórzy nowożeńcy na pewno byli by wdzięczni i gotowi sprostać wymaganiom finansowym.

 

 

Cokolwiek co mi pozwoli dofinansować Cossiego - serio mówię. Mogę go wypożyczyć do ślubu jak da się wymyśleć sensowne warunki zabezpieczające mnie na wypadek zniszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np obcasik panny mlodej na dziewiczy lakier progu podczas wysiadania RYYYP.

az boli jak sie czlowiek to wyobrazi. ogs, lakier z tylu w tych okolicach masz caly ??

w imprezie niezbyt wygodnie wyciaga sie nogi z chodniczkow. inna sprawa, ze nie kazda

panna mloda ma 44-45 numer buta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np obcasik panny mlodej na dziewiczy lakier progu podczas wysiadania RYYYP.

az boli jak sie czlowiek to wyobrazi. ogs, lakier z tylu w tych okolicach masz caly ??

w imprezie niezbyt wygodnie wyciaga sie nogi z chodniczkow. inna sprawa, ze nie kazda

panna mloda ma 44-45 numer buta :lol:

 

 

Wiesz w moim wypadku to Cossie musiałby być w rękach pana młodego a to bardziej ryzykowne niz panna młoda z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe mówię że do dupy. Ale np. ja kombi organicznie nie znoszę, chociaż oczywiście Subaraczek tez powoduje banana na mordzie.

 

E, no... podobno do kombi trzeba "dorosnąć" :)

Oczywiście, Piotruś Pan i dzieci z Nibylandii też nie chcieli dorastać, więc ja takie Twoje podejście jestem w stanie doskonale zrozumieć! Ja się przed kombi wzbraniałem jak od ognia, bo patrząc na takie "cusie" (UWAGA! Dalej nastąpi litania odczuć subiektywnych - kto wrażliwy lub posiada, niech nie czyta!) jak C5 Break, Mondeo kombi, Focus kombi, Stilo Multiwagon (ojej, afe), itd. itd. ...to mnie się posiadanie kombi wydaje wcale niefajne!

 

...ale - również odczucie subiektywne - Legacy w wersji kombi wygląda bardzo fajnie, bardzo sportowo, no takie niby sportowe kombi. I wygląda przy tym poważniej, niż auta klasy podobnej. Dlatego już nie grzesze i nie kiwam głową na widok kombi, bo ...ta dwubryłowość linii "ma w sobie coś" :)

 

Wszystko też zależy od punktu patrzenia, albo ujęcia na takich ślubnych zdjęciach ...a może takie jak w załączeniu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...