Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz wszyscy dostaniecie bana... za takiego OT... zrobcie sobie wlasne tematy o automatach, przyciemnianiu szyb, ciezarowkach... a nie mnie tu smiecic w interesach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wszyscy dostaniecie bana... za takiego OT... zrobcie sobie wlasne tematy o automatach, przyciemnianiu szyb, ciezarowkach... a nie mnie tu smiecic w interesach :wink:

 

Nie ma co się stresować, Panie Prezesie :wink: - zarobią ludzie pierwszy szmal dzięki Twojej korporacji, to zaraz zadbają o czystość w tym wątku :twisted: i będą się pojawiać posty typu: "Spadać mi stąd szpagateria, tu się poważne interesy robi" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być taki, może być też np. czołg T-72 ;-) Tam siedzi dwunastka biturbo ;-)

T-72 może być teraz do kupienia w całkiem dobrej cenie - wszyscy się rozbrajają... :? I jeździ na każdym paliwie...

 

Trzeba się zastanowić - mieć dwunastkę biturbo jako trzeci pojazd w rodzinie - taki "do zabawy" - to jest coś... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się zastanowić - mieć dwunastkę biturbo jako trzeci pojazd w rodzinie - taki "do zabawy" - to jest coś... :lol:

 

A jaki prestiż 8)

 

Prestiż - jasne - sąsiedzi szacunku nabiorą na pewno. Ale nie zapominaj o aspekcie zabawowym - żadne Subaru takich bączków nie wykręci jak T-72. Nawet śniegu nie trzeba.

A i wieżyczka też czasem przydać się może. Tylko nie wiem jak z amunicją? Armia Czerwona już wyjechała ładnych parę lat temu, więc nawet w Legnicy może być trudno z zaopatrzeniem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja was juz nie upominalem? :twisted:

 

p.s. teraz znowu o alimentach... ja rozumiem, ze wlasnie patrze w drugim oknie od ktorego dnia pracownik przechodzi na zasilech chorobowy z zusu i okazuje sie, ze od 34 w roku kalendazowym a nie w ciaglosci... ale o tym nie pisze w cale :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ojciec twierzi że jechał slajdem takim zestawem jak na zdjęciu, z pustymi zbiornikami na 3 pasmowej autostradzie w deszczu :wink: i żyje, bo alimenty ciągle przysyła :mrgreen:

 

Tzn. "wejść" w slajd z naczepą i przyczepą pewnie nader łatwo (tak mi się wydaje, bo chociaż nigdy takim "potrójnym" zestawem nie jeździłem, to wiem, że sama naczepa może nieźle na mokrym pociągnąć), problem jest tylko z "wyjściem"...

Więc pogratuluj ojcu umiejętności/szczęścia jeżeli mu się to udało. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Szkoda, że dopiero teraz się zebraliście... z uwagi na brak odzewu z Waszej strony do ślubu musiałem pojechać S(ch)aabem. Obawiam się, że może to się negatywnie odbić na moim małżeństwie. Z drugiej strony mogło być gorzej, są przecież inne auta na "S". Np. Skoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...