Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, piękny Ci on, jakby tak jeszcze miał skrzynkę na listy a z tyłu napis 2.0 GT :) ostatecznie 2.5 GT (ale to już pewnei US Spec) nie dla psa (europejczyka) kiełbasa.

 

Ja myślę, że pytanie - dla Europejczyka - jest zupełnie inne!

Przyciemniać te szyby, czy nie? :P i jak z tym przyciemnianiem w końcu jest? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że pytanie - dla Europejczyka - jest zupełnie inne!

Przyciemniać te szyby, czy nie? :P i jak z tym przyciemnianiem w końcu jest? ;-)

 

Po co przyciemniać? I dlaczego europejczyk wolałby ciężki silnik 3.0 H6 zmiast lekkiego 2.0 turbo?

 

Po co przyciemniać - tylko i wyłącznie ze względów estetycznych :)

Co do silnika, to pewnie masz rację, ale co ja tam wiem, skoro mam "tylko" zwykłego 2.0 - a i tak mi się podoba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po co przyciemniać? I dlaczego europejczyk wolałby ciężki silnik 3.0 H6 zmiast lekkiego 2.0 turbo?

 

 

Europejczyk? A co to za zwierzę...?

 

Do silnika 6-cio cylindrowego też, jak do kombi, trzeba dorosnąć. A jak już się dorośnie, to nikt nie namówi Cię do powrotu do czwórki...

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europejczyk? A co to za zwierzę...?

 

Klient na EU-Spec ;)

 

Do silnika 6-cio cylindrowego też, jak do kombi, trzeba dorosnąć. A jak już się dorośnie, to nikt nie namówi Cię do powrotu do czwórki...

 

To prawda, ale ja jeszcze nie dorosłem :) I mam nadzieję trochę pochorować na coś niedostępnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do silnika 6-cio cylindrowego też, jak do kombi, trzeba dorosnąć. A jak już się dorośnie, to nikt nie namówi Cię do powrotu do czwórki...

 

 

Wydaje Ci się. To nie dorastanie a starzenie się ;-) To właśnie dwulitrówki turbo są dla dorosłych mężczyzn ;-)

 

To Tobie się wydaje... :wink:

Ale to normalne w Twoim wieku :lol: w którym (bez urazy) o preferencjach dorosłych mężczyzn wie się niezbyt wiele, a i to co się wie to tylko teoretycznie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, piękny Ci on, jakby tak jeszcze miał skrzynkę na listy a z tyłu napis 2.0 GT :) ostatecznie 2.5 GT (ale to już pewnei US Spec) nie dla psa (europejczyka) kiełbasa.

 

Ja myślę, że pytanie - dla Europejczyka - jest zupełnie inne!

Przyciemniać te szyby, czy nie? :P i jak z tym przyciemnianiem w końcu jest? ;-)

caly tyl wlacznie z szybami pasazerow mozesz miec czarne zamalowane na olejno.natomiast szyba przednia jak prawa i lewa musi byc na tyle widoczna ze by policjant widzial twoja twarz. jak pojedziesz do specjalisty to ci powie i pokaze co mozna z tym zrobic.ja wczesniej mialem carisme i ja zaciemnilem komletnie tzn mozna bylo w niej robic wszystko i nikt nic nie widzial.natomiast jak widzialem policje to opuszczalem szyby.tyle ze gupio to wygladalo w zimie przy -20 stopniach.ja sie zastanawiam na przyciemnieniu tylu ze wzgledu na psa.polecam CARGLASS milo szybko i profesjonalnie i nie wala sciem z kasa.

ps. i nie daj sie nabrac ze jakis pacan da ci certyfikat na folie co to niby policja ma zaakceptowac.bujda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kombi dorastać nie muszę, zawsze lubiłem bardziej niż sedany. Acz najbardziej pasują mi hatchbacki (btw., jak dla mnie, Impreza zwana "kombi" jest w gruncie rzeczy bardziej hatchem).

Dla równowagi - nie sądzę, żebym kiedykolwiek dorósł/dojrzał/zestarzał sie odpowiednio, by dobrowolnie kupić sobie automata. Co ja bym z tą ręką robił...!? Aż strach pomysleć.

Natomiast 6- i 8-cylindrówki, jak najbardziej popieram - bardziej niż czwórki. A najbardziej dwunastki, ale one nie do każdego auta pasują... Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do silnika 6-cio cylindrowego też, jak do kombi, trzeba dorosnąć. A jak już się dorośnie, to nikt nie namówi Cię do powrotu do czwórki...

 

To jak z automatem... Ostatnio pojeździłem i... spodobało mi się 8)... Subaru Legacy 2.5 '00 A/T

e no na automata to mnie nie namowisz ! to dobre do chryslera czy tego podobnych wynalazkow ale do subary automat :?:

przecie wachlowanie pala to dopiero przyjemnosc :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do silnika 6-cio cylindrowego też, jak do kombi, trzeba dorosnąć. A jak już się dorośnie, to nikt nie namówi Cię do powrotu do czwórki...

 

To jak z automatem... Ostatnio pojeździłem i... spodobało mi się 8)... Subaru Legacy 2.5 '00 A/T

 

Owoc!

 

Ty się nie postarzaj! Ty dopiero maturę zdałeś, więc jeszcze jakiś czas będziesz drążek trzymał w dłoni...

 

Popatrz pan, jaki dorośnięty się zrobił. Automat mu się spodobał. Jeszcze chwilę i Cię młodzież forumowa odeśle na emeryturę... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwilę i Cię młodzież forumowa odeśle na emeryturę...

 

Niech spróbuje. Frakcja siwych i łysych nie podda się łatwo. No, chyba że juniorzy - zamiast tylko pyszczyć - zaproponują jakieś apetyczne finansowo rozwiązania w IV filarze... to mogę negocjować przyjemną emeryturę...

Tylko z czego oni to zapłacą? Jak powiedzą, że "z rezerwy rewaluacyjnej"... to poczekam, aż skończą te studia ekonomiczne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do silnika 6-cio cylindrowego też, jak do kombi, trzeba dorosnąć. A jak już się dorośnie, to nikt nie namówi Cię do powrotu do czwórki...

 

To jak z automatem... Ostatnio pojeździłem i... spodobało mi się 8)... Subaru Legacy 2.5 '00 A/T

 

Owoc!

 

Ty się nie postarzaj! Ty dopiero maturę zdałeś, więc jeszcze jakiś czas będziesz drążek trzymał w dłoni...

 

Popatrz pan, jaki dorośnięty się zrobił. Automat mu się spodobał. Jeszcze chwilę i Cię młodzież forumowa odeśle na emeryturę... :lol:

 

dobrze gada :!: :lol::lol::lol:

GALU a co z twoim avatarem.jesli zostajesz z tym chipciem to blagam o twoj stary 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kombi dorastać nie muszę, zawsze lubiłem bardziej niż sedany.

Ty już chyba taki bardziej "dorośnięty" jesteś? Nie...?

Co ja bym z tą ręką robił...!?

 

-pił kawę/piwo

-dłubał w nosie

-regulował klimatyzację/radio

-trzymał za... kolano pasażerki (czy pasażera - odpowiednio do preferencji)

i sto tysięcy innych rzeczy na które masz ochotę w danym momencie a o których nie będę pisał ze względu na młodzież (zresztą jak będziesz chciał potrzymać drążek, to też możesz...)

- i taka mnie rewolucyjna myśl naszła - może będziesz trzymał kierownicę :shock: ? Przecież to nie manetka i w zasadzie zalecane jest trzymanie jej dwiema rękami...

Natomiast 6- i 8-cylindrówki, jak najbardziej popieram - bardziej niż czwórki. A najbardziej dwunastki, ale one nie do każdego auta pasują... Niestety.

 

12 cylindrów... Rozmarzyłeś mnie... Niestety do dwunastki to mało kto ma szansę dorosnąć... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 cylindrów... Rozmarzyłeś mnie... Niestety do dwunastki to mało kto ma szansę dorosnąć...

 

A może być w dieslu? ;-)

 

Bo wtedy to wystarczy zmienić zawód ;-)

 

Jeżeli chodzi ci o taki, na przykład: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=61936120 , to też jeździłem 8) Co prawda nie dwunastką ale ósemką - ale za to z turbodoładowaniem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o taki, na przykład: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=61936120 , to też jeździłem Co prawda nie dwunastką ale ósemką - ale za to z turbodoładowaniem...

 

 

Może być taki, może być też np. czołg T-72 ;-) Tam siedzi dwunastka biturbo ;-)

 

Autobusem kiedyś wgóry jechalem co był V-10 więc 12tka penwie też by się znalazła :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej dwunastki, ale one nie do każdego auta pasują... Niestety.

 

jak na tylne siedzenie to do kazdego pasuja, gorzej na przednie bo to potem jak z tym od Slowikow - kryminal.....

 

a na powaznie to w dzisiejszych czasach 12 cyl mozna tanio kupic w ladnym opakowaniu

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63102033

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...