Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak mi oddadza za wache na dojazd, to wstepnie moglbym sie pisac, chyba ze znajda sie lepsze oferty.Pozostaje jeszcze kwestie ile na takiej akcji w przyblizeniu mozna zarobic. OGS, wybacz ze nie wyslalem Ci opisu mojego autka, jestem bardzo zabiegany i po prostu zapomnialem o tym :oops: .Wysle Ci opis autka za jakis czas, bo niedlugo pare rzeczy sie zmieni.Jak cos to napisz parze mlodej, ze moje autko bedzie glosne :twisted: .Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS - zdjęciówki mojej fury są na Forum, ale jak chcesz, mogę Ci je przysłać w pełnej rodzielczości na e-maila. Puść PW, please.

 

Teraz kolejne pytanie, które może zainteresować innych "imprezowiczów do ślubu": gdzie mozna zorganizować dekorację samochodu? Albo tak bardziej generalnie - jak to się robi? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, te zdjecia starcza... nie musza byc HiRes...

 

Co do dekoracji - to przewaznie organizuje sie to w miejscowosci Panstwa Mlodych... wazne zeby nie urzywac zadnych drutow... naklejane/przyczepiane gadgety jak najbardziej sa bezpieczne... Jezeli kwiaty (galazki) to na czyms... fajnie wygladaja biale szarfy, albo kilkadziesiat takich malutkich kwiatkow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, te zdjecia starcza... nie musza byc HiRes...

 

Co do dekoracji - to przewaznie organizuje sie to w miejscowosci Panstwa Mlodych... wazne zeby nie urzywac zadnych drutow... naklejane/przyczepiane gadgety jak najbardziej sa bezpieczne... Jezeli kwiaty (galazki) to na czyms... fajnie wygladaja biale szarfy, albo kilkadziesiat takich malutkich kwiatkow...

 

Aaa, ok. Tylko mi jeszcze powiedz, gdzie to się kupuje... :roll:

 

Tak przy okazji: w zależności od zapotrzebowania mogę do ślubu założyć albo srebrne ATS-y, albo oryginalne złote felgi subaru. W zależności od pory roku jest to za dopłatą (zimą - dopłata za złote, latem - za srebrne; dopłata = koszt przekładki 2 kompletów opon i przekładki powrotnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwiaciarniach robia... a szarfy w pasmanterii... Umowie Cie z Panna Mloda :mrgreen: to sobie ustalicie kto zrobi przybranie i gdzie... i zaliczke sobie wezmiesz odrazu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie nowy rok i ludzie szykuja sie na Sluby na wakacje... jest naprawde DUZE zapotrzebowanie na srebrne imprezy... wiec zglaszajcie sie bo naprawde nie mam kogo polecac - jedynie Warszawa ma cos do zaoferowania ale tez nie ma ani jednego STi... albo chociaz WRXa z duzym skrzydlem... :roll:

 

Srebrne strzaly... over! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...