Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

OGS,

Wrzucam pare fotek ze slubu, ktory zorganizowalismy z zona dla naszych przyjaciol.

Chcialbym tylko pokazac, jak fajnie mozna przystroic subaraka, raczej niz zaoferowac swoje uslugi subaru - samochod sprzedaje, moze przyszly wlasciciel bedzie zainteresowany?

:roll:

 

Chyba, ze chcialbys dolaczyc do oferty czarne evo 8 - nie ma problemu

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, wybacz, ze nie odpisalem na PW, po prostu ostatnio mam tyle roboty, ze siadam do kompa na 5 minut tylko.W kazdym razie wstepnie jestem zainteresowany tematem, obszar dzialania glownie woj. warm.-maz., chyba, ze ktos zaplaci za paliwo, to moge jechac nawet do hiszpanii :wink: .Fotki mojego subaru sa w tym temacie: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#172638 niedlugo bede robil kolejne, bo polakierowalem progi.Liste modyfikacji wysle Ci na PW przy najblizszej okazji.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Vampeer moze do tego czasu (sierpien) juz go nie miec, a ALEX i Niuniek nie wiem czy beda chcieli jechac "az" do Piotrkowa - ale jak klient pokryje koszty paliwa to moze sie skusza - bede z nimi gadal ;)

 

Jak jest ktos chetny z woj. Wielkopolskiego to piszcie tak czy tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wolny WRX lub WRX STi jutro w Warszawiena 4 godzinki? Jest specjalne zamowienie - takie b. pilne ;) :arrow: jezeli ma ktos ochote to prosze o szybki kontakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, racja - moj blad ;)

 

Na jutro jest chetna para do slubu - ale dopiero teraz sei zorientowali o takiej mozliwosci - i nie mam dla nich samochodu... nie wiem czy sam nie wsiade jutro rano nie pojade (Wawa) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - mamy jakis samochod w okolicach Zielonej Gory? Wroclawianie i Poznaniacy chyba maja najblizej? Bede mial tam zlecenie na przyszly rok prawdopodobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...