Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zapisałam się tutaj z dwóch powodów. Po pierwsze Subaru Impreza ( niebieska ze złotymi ) bardzo mi się podoba chciałabym mieć taką, no może kiedyś a narazie to przynajmniej chciałabym znaleźć się w gronie ludzi, którzy "wyznają" tą markę i są jej fanami : ) Po drugie w przyszłym roku biorę ślub i chciałabym jechać w tym dniu takim cudem. Ślub dopiero w czerwu ale już zaczynam szukać kogoś kto był by tak miły i pożyczył na teń dzień swoją Subarkę - oczywiście za opłatą .... hmm... taki mały sznurek Imprezek też był by fajny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Śląsku akurat mało posiadaczy STi jest na forum. Szkoda. marti, czy jakoś tak ma STi niebieskie i jeden gościu z Raciborza. Poza tym to nikogo więcej nie znam. Ja mogę zaoferować 2.0 N/A MY07 w kolorze grafitowym i naleśnikiem :mrgreen:

 

a w Katowicach nie mają białego Lanosa MY08?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosik, jest w okolicy jakas myjnia bezdotykowa albo znasz jakas reczna?

 

Ta o ktorej myslalem jest ok ale nie mozna rezerwowac wiec nie mamy pewnosci czy uda nam sie oplukac po przyjezdzie.

 

P.S. Plan jest taki jakbys mial ochote popatrzec a pozniej sie spotkac ;)

 

~12:00 - Myjnia

~13:00 - Apartamenty JAN, ul. Ubocz 3b

15:15 - Hotel Litwor na Krupowkach 40

i do 18:00 gdzieś będziemy śmigać po okolicy

 

Później jesteśmy wolni i zaczynamy drugą część imprezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, ale przyspałem :oops: przecie to juz jutro :???:

z myjniami ciężko bo jest ładna pogoda i ciężko sie bedzie z kimś dogadać żeby myli ręcznie, jak będziecie brudni to dysponuje studnią ze szlałfem i troszke brudną wodą ale autka da sie umyć

mój numer to 602757744 coś wymyślimy na szybko, dzwoń śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, ale przyspałem :oops: przecie to juz jutro :???:

z myjniami ciężko bo jest ładna pogoda i ciężko sie bedzie z kimś dogadać żeby myli ręcznie, jak będziecie brudni to dysponuje studnią ze szlałfem i troszke brudną wodą ale autka da sie umyć

mój numer to 602757744 coś wymyślimy na szybko, dzwoń śmiało

 

Ok - najwyżej doczyścimy u Ciebie :)

 

[ Dodano: Sob Kwi 26, 2008 1:05 am ]

A ja wróciłem do Krakowa o 1:00 więc umyłem jak się dało Karcherem :???: Jutro poprawie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było przesympatycznie!

Tak, wraz z szanowną małżonką zgadzamy się z ukimanem w całej rozciągłości. No, może poza jednym: Kto kończy imprezę już o 3 nad ranem? Przed następną imprezą proponuję ostre treningi, aby kondycji starczyło do rana! Pozdrawiamy wszystkie znajome i nowo poznane osoby. Do dzisiaj nas szczęki bolą ze smiechu :mrgreen: Do miłego!

 

Rallymen&Rallymenowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się podobało :cool:

 

Będę miał chwilę czasu to wrzucę parę zdjęć na forum, a uczestnikom wyślę linka do pełnej galerii.

 

P.S. Impreza się skończyła o 3:00 bo nikt nie chciał iść ze mną do Wierchów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się podobało :cool:

 

Będę miał chwilę czasu to wrzucę parę zdjęć na forum, a uczestnikom wyślę linka do pełnej galerii.

 

P.S. Impreza się skończyła o 3:00 bo nikt nie chciał iść ze mną do Wierchów :wink:

 

To teraz kilka słów ode mnie nt Akcji Zakopane :grin:

Byłem jednym z weselników. Wiedziałem że orszak słubny będzie się składał z SI oraz Evo i nie mogłem się doczekać przejażdżki. Miałem nadzieję, że kierownik bryki w której pojadę będzie miał fantazję i przyciśnie chociaz jeden raz :-)

Zebraliśmy się w hollu hotelowym tuż przed wyjazdem do kościoła. Państwo młodzio rozdzielali weselników do poszczególnych aut. czekałem niecierpliwie...aż podeszła do mnie panna młoda i powiedziała..."masz kluczyki...Ty poprowadzisz bo brakuje jednego kierowcy..."! :!: :!: :!:

Mało nie zemdlałem z wrażenia...zebrałem się w sobie zabrałem swoją lepszą połowę i wyszliśmy na parking. A tam stoi z 10 SI i Evo ( a może więcej...nie wiem to byłem lekko poddenerwowany). Nacisnąłem guzik alarmu i mrugnął do mnie czarny SI WRX STi :!: :mrgreen:

Wsiedliśmy do auta zabierając jedną parkę na tylne siedzenie. Przeprosiłem pasażerów za ewentualne szarpanie podczas jazdy i w drogę..buty ledwo mieściły się pomiędzy pedałami, garnitur krępował ruchy ale co tam.

Do kościoła jechaliśmy wszyscy statecznie. Podczas mszy myślałem tylko o tym jak się fajnie jechało i jak się fajnie jeszcze pojedzie :grin: ślub??? jaki ślub???? :mrgreen:

Droga powrotna była o wiele dłuższa i przez to przyjemniejsza. Odbyłem jeden krótki sprint na ul. Piłsudskiego z tego co widziałem to wszyscy tam dali w palnik.

Generalnie było wspaniale, auto zrobiło na mnie ogromne wrażenie i może kiedyś będzie moje??

Nie wiem czyje to było STi...od razu powiem że rozgrzałem turbinę i nie paliłem sprzęgła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ken08, Od nas było 5 samochodów, 10 innych było zorganizowane przez gości weselnych - na pewno nie jechałeś żadnym z naszych bo u nas czarny był WRX (Rallyman), reszta niebieska.

 

Ale fajnie, że miałeś taki "gratis" tego wieczoru :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...