Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

20 km przed Zakopanem w Nowym Targu jest BP i jest tam myjnia, macie po drodze (na samym końcu dwupasmówki ), moge też załatwić takie mycie w Poroninie:

 

80a4e211d5be1c97m.jpg

 

z rabatem i bez kolejki ale musiałbym wcześniej wiedzieć kiedy i o której będziecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 km przed Zakopanem w Nowym Targu jest BP i jest tam myjnia, macie po drodze (na samym końcu dwupasmówki ), moge też załatwić takie mycie w Poroninie:

 

Obrazek

 

z rabatem i bez kolejki ale musiałbym wcześniej wiedzieć kiedy i o której będziecie :wink:

 

Ale to automat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to automat?

 

Na Bp nie wiem bo nigdy nie byłem ale przejeżdżając dzisiaj widziałem że są tam normalne szczotki :roll:

natomiast w Poroninie jest automat ale mogą też umyć ręcznie albo tak jak na fotce czyli karcher, piana i potem karcher, efekt jest dobry i też jest to właściwie mycie bezdotykowe.

OGS, jak chcesz to podjade i wybadam co można i za ile bo to mój znajomy

i z myjni macie 5 km na miejsce bo podejrzewam że to będzie okolica Olczy - Pardałówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, podjade jutro najdalej po jutrze, i dam znać

 

P.S na jakie balety sie nastawiacie? znasz RIDERSA na górnych krupówkach? jego właściciel też jest spoko zakręcony obecnie jeździ EVO , jego brat od zawsze gustuje w SI, a że go znam to można by tam fajną imprezke zrobić :roll:

chyba że wolicie swojskie klimaty typu karczma to też mam pewne możliwości :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...