Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Ken08, ja wiozłem gościa (z Warszawy :mrgreen: ) który miał tego dnia dwa śluby do obskoczenia ... i wynajął sobie helikopter ... więc taka przejażdżka to było dla niego małe nic :roll: :wink:

 

pozzdrowienia dla parki którą wiozłem :!:

 

P.S. Nie ma co, wieczorem uśmialiśmy się po pachy :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[. Miałem nadzieję, że kierownik bryki w której pojadę będzie miał fantazję i przyciśnie chociaz jeden raz :-)

:

 

Hi, hiiii na brak fantazji z naszej strony raczej nie można narzekać. Ja starałem się, aby goscie poczuli klimat rajdowy samochodu, więc w miarę możliwości i z zachowaniem bezpieczeństwa kilka razy zrobiłem odstęp między poprzedzającym mnie amochodem i moim, po czym jedynka i maksymalny odjazd, dwójka gaz i.... hamowanie przed zderzakiem poprzedzającego auta. Na Piłsudskiego nawet udało sie mocno pokręcic trójkę, a to już są spore prędkości....Goście byli zachwyceni i o to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksymalny odjazd, dwójka gaz i.... hamowanie przed zderzakiem poprzedzającego auta. Na Piłsudskiego nawet udało sie mocno pokręcic trójkę, a to już są spore prędkości....Goście byli zachwyceni i o to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam.

 

Ja wiozłem VIPów - rodziców młodych, więc nie mogłem niestety pozwolić sobie na wiele numerów. Widziałem strach w ich oczach i próby oderwania rączek nad oknami.

Poza tym - wiadome było, że płatność jest po wykonaniu usługi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że kierownik bryki w której pojadę będzie miał fantazję i przyciśnie chociaz jeden raz

Ja zawsze jestem chetny do "dania w palnik" :twisted: ale miejsca za bardzo nie bylo - ktos troche zle przejazdu trase ułozyl :sad: za to goscie powinni byc posortowani bo moja pierwsza ekipa powinna busem jechac albo limo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[. Miałem nadzieję, że kierownik bryki w której pojadę będzie miał fantazję i przyciśnie chociaz jeden raz :-)

:

 

Hi, hiiii na brak fantazji z naszej strony raczej nie można narzekać. Ja starałem się, aby goscie poczuli klimat rajdowy samochodu, więc w miarę możliwości i z zachowaniem bezpieczeństwa kilka razy zrobiłem odstęp między poprzedzającym mnie amochodem i moim, po czym jedynka i maksymalny odjazd, dwójka gaz i.... hamowanie przed zderzakiem poprzedzającego auta. Na Piłsudskiego nawet udało sie mocno pokręcic trójkę, a to już są spore prędkości....Goście byli zachwyceni i o to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam.

 

To Tyyyyy...no to wszystko jasne :lol: widziałem i chciałem zrobić to samo ale auto nie moje a na dodatek nigdy STi nie miałem pod butem więc rozsądek wziął górę. No i na prawym siedzeniu miałem hamulcową :twisted:

Jedno z Evo miało b. głośny wydech i wiadro :grin: i często robiło przegazówkę. Przez to

przed hotelem w połowie Krupówek zrobiło się małe zbiegowisko, ludzie sobie robili zdjęcia z tymi autami...w sumie było bardzo miło w tym orszaku...ja chcę jeszcze!! Od jakiegoś czasu marzę o zamianie mojej Belli na WRX ale po testach Forestera 2.5 Turbo a teraz po jeździe Sti mam niezły mętlik w głowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jedno z Evo miało b. głośny wydech i wiadro :grin: i często robiło przegazówkę. Przez to

przed hotelem w połowie Krupówek zrobiło się małe zbiegowisko, ludzie sobie robili zdjęcia z tymi autami...w sumie było bardzo miło w tym orszaku...:

To srebrne EVO z głośnym, strzelającym wydechem jechało bezpośrednio za mną i muszę przyznać, że przy moich "próbach sportowych" trzymało się za mną, stąd wniosek, że kierownik z EVO też robił frajdę pasażerom... PS. Nie wiem, czy wiesz, ale właśnie zachorowałes na niewyleczalną chorobę, określaną na FORUM Jako SUBAROZA :mrgreen: :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ken08, też jeździłem kiedyś Alf a... i po Alfie Subaru to jedyny słuszny wybór :razz:

 

gdyby Alfa 156 GTA miała napęd na 4 buty to już bym taką jeździł... :lol:

Alfy są wspaniałe ale nie na polskie drogi...zwłaszcza krakowskie.

a SUBAROZA nigdy się nie skończy :mrgreen: jak już uzbieram to chyba jednak zacznę od WRX-a..tylko którego brać 2.0 czy 2.5? Pomimo mojego pytania na forum dalej nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Temat na czasie, swiezy...

 

Ostatnio dostalem dwa telefony na ten sam termin slubu... Przemyslalem

temat i doszedlem do wniosku, ze czas sie zjednoczyc i wykorzystac

okazje...

 

Chce zebrac chetnych na wykonanie takiej uslugi z calej polski.

 

Prosze o zdeklarowanie sie chetnych (na PW) z nastepujacymi informacjami:

 

- Model samochodu: STi / WRX / GT / Legacy Sedan

- Kolor nadwozia

- Kolor felg

- Rodzaj spojlera

- Dodatkowy opis samochodu (wyglad)

- Zasieg wykonywania uslugi (wojewodztwo, miasto + okolice do XX km)

- Zdjecia samochodu (pozniej)

 

 

forester 2001 2,0 S-Turbo kolor Czarna Perła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

eddie_gt4, musimy zrobić akcje i pozbierać od ludzi zdjęcia bo magazynują gdzieś po dyskach...

 

samochodzik, na info@subaru...poszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hejka,

kumpel moich bliskich znajomych (niektórzy mieli okazję ich poznać przy okazji wspólnych wypadów na rajdy itp) chciałby pojechać do ślubu Subarakiem - problem polega na tym, że ślub jest w Stalowej Woli (5 lipca) i z tego co rozeznaliśmy temat to OGS nie ma nikogo zgłoszonego z tamtych okolic (najbliższe to Lublin i Rzeszów).

Pytanie czy znacie kogoś, kto mieszka bliżej i podjąłby się tematu? Jeśli cena będzie sensowna to znajomi chcą to załatwić jako prezent ślubny, a jeśli nie to pan młody pokrywa - ktoś by się podjął lub kogoś doradził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...