Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy potrzebuje pomocy.

22/09/2007 biorę ślub i nie chę jechać jakimś hitlerem w stylu mercedes czy bmw do ślubu.

Myślałem aby pojechać moim Foresterem, jednak ja to Foryś nie ma dużo miejsca z tyłu i się nie zmieścimy w jednego. więc trzeba 2 Forestary

Więc poszukuje chętnego, który posiada czarnego Forestera (najlepiej model jak mój czyli 1999) i podwieźć mnie i świadków do ślubu. (oczywiście nie za darmo).

Ślub jest 30km od Warszawy w miejscowości Halinów.

 

Czekam na chętnych, fajnie by było 2 Forkami pojechać w taki dzień.

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy potrzebuje pomocy.

22/09/2007 biorę ślub i nie chę jechać jakimś hitlerem w stylu mercedes czy bmw do ślubu.

Myślałem aby pojechać moim Foresterem, jednak ja to Foryś nie ma dużo miejsca z tyłu i się nie zmieścimy w jednego. więc trzeba 2 Forestary

Więc poszukuje chętnego, który posiada czarnego Forestera (najlepiej model jak mój czyli 1999) i podwieźć mnie i świadków do ślubu. (oczywiście nie za darmo).

Ślub jest 30km od Warszawy w miejscowości Halinów.

 

Czekam na chętnych, fajnie by było 2 Forkami pojechać w taki dzień.

Pozdrawiam

Adam

Mam zielonego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

OGS- masz na myśli Nysę pod Opolem? Jeśli tak - to MOCNO wstępnie tak - chociaż jeszcze nawet sam nie wiem kiedy w przyszłym roku się na urlop wybiorę :smile: czy to będzie lipiec, sierpień czy wrzesień, dlatego póki co - MOCNO wstępnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS- masz na myśli Nysę pod Opolem? Jeśli tak - to MOCNO wstępnie tak - chociaż jeszcze nawet sam nie wiem kiedy w przyszłym roku się na urlop wybiorę :smile: czy to będzie lipiec, sierpień czy wrzesień, dlatego póki co - MOCNO wstępnie :)

 

To podeslij mi swoje zdjecia na info@subarudoslubu.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ponieważ ostatnio spotykają mnie dziwne rzeczy to pozwolę sobie wkleić małą fotkę :)

 

imgp4967resizedfj3.th.jpg

 

Moja kuzynka sobie zażyczyła jechać starym autobusem pod ołtarz, dziwne, bo w sumie lepsze auta na wesele przyjechały - znaczy powszechnie uważane za lepsze, bo przecież to nie były Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sluchajcie niezle jaja. ostatnio probowalem nieco spopularyzowac moja usluge "subaru do slubu i na inne uroczystosci" wrzucilem ogloszenia i tematy na grono.net. po odpowiedziach ludzi dowiedzialem sie, ze: jestem lanserem, lansuje swoje auto, lansuje siebie, mam lanserskie auto/mam gruchota (rozni ludzie, rozne opinie :mrgreen: ) auto wiocha i wstyd podjechac, ja powinienem doplacac, zeby kogos podwiezc, kupilem auto za "tatusiowe", jestem leniem, bo zarabiam w tak banalny sposob, powinienem wlozyc w swoje zycie wiecej wysilku i tego typu rzeczy :lol: a po prostu wrzucilem, zwykle, kulturalne ogloszenie, czy ktos nie chce podjechac na slub, komunie, studniowke itp i co myslec o takich delikwentach? :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...