Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kochane, sam temiat mię wystarczył żeby sie letko podkurwić - tak że, nie bawiłam sie w czytanie wypowiedzi. Uważam powyższe usługi za nie humanitarne. W pierszy kolejności poza wszelko kolejnościom należy nieszczenśnika uświadomić na jako katorge sie skazywuje a nie wieź go od razu na egzekucje. Abo jezdeście takie gupie abo takie okrutne abo jezdeście pantoflami abo kawalerami. Posuchajcie starszych a nie bedziecie wiency takich gupot robić. Uprasza sie wmorderatornie o natykmiastowe usuniencie tego temata jako źle wpływajoncego na psychike młodzieży i potencje. To so nieludzkie odruchy i okrucieństwo króre jest statutowa zakazane w środkach masowego rażenia ...znaczy sie ... w środkach masowej dezinformacji ...czy jakóś tak.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN FORUM SIP - cd.

 

pkt 17. - Propagowanie na Forum małżeństwa, jako formy spędzania wolnego czasu lub zabicia nudy, jest surowo zabronione i będzie karane usunięciem propagatora z Forum, chyba że :

 

- udowodni stosownymi zaświadczeniami że był leczony psychiatrycznie a rozpoznanie to : autoagresja maniakalna łac. samobujcus permanentus.

 

- udowodni ponad wszelką wątpliwość, że w trakcie propagowania był narąbany jak drewno do kominka.

 

- działał pod wpływem lubczyka lub innych równie silnych narkotyków.

 

pkt 18 - Forumowicz propagujący trzeźwe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, zostanie pod przymusem oddany na tydzień pod opiekę specjalisty ( Siwy ksywa Waldemar Biela dr specjalista - Klinika Przystosowująca Anonomowych Abstynentów do Życia w Normalnym Społeczeństwie ) Przypadki beznadziejne poddane zostaną eutanazji lub ukarane grzywną ( 200 pln z zamianą na dożywocie ).

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN FORUM SIP - cd.

 

pkt 17. - Propagowanie na Forum małżeństwa, jako formy spędzania wolnego czasu lub zabicia nudy, jest surowo zabronione i będzie karane usunięciem propagatora z Forum, chyba że :

 

- udowodni stosownymi zaświadczeniami że był leczony psychiatrycznie a rozpoznanie to : autoagresja maniakalna łac. samobujcus permanentus.

 

- udowodni ponad wszelką wątpliwość, że w trakcie propagowania był narąbany jak drewno do kominka.

 

- działał pod wpływem lubczyka lub innych równie silnych narkotyków.

 

 

pkt 18 - Forumowicz propagujący trzeźwe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, zostanie pod przymusem oddany na tydzień pod opiekę specjalisty ( Siwy ksywa Waldemar Biela dr specjalista - Klinika Przystosowująca Anonomowych Abstynentów do Życia w Normalnym Społeczeństwie ) Przypadki beznadziejne poddane zostaną eutanazji lub ukarane grzywną ( 200 pln z zamianą na dożywocie ).

:mrgreen:

 

wzruszenie mię normalnie z nóg zwaliło ( na temat mojego zwalenia się z nóg moja kobita posiada innom teorie) że jeszcze ktoś se psuje narzond wzroku czytaniem historycznych postów mamusi)

 

mamusia wzruszona do gołej flaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sebastian (Łódź) - proszę odezwij się do mnie bo nie mogę się do Ciebie dobić na mailu.

 

...nie wiem dlaczego, mój filtr potraktował Cie jako spam - dlatego na wcześniejsze maile (takie sprzed 2 miesiecy tez) nie odpowiadałem..... dopiero teraz zauważyłem, że cos napisałes....posłałem Ci PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chętnych na Ślub w Warszawie, ale Pan Młody upiera się, że chciałby sam poprowadzić w drodze do kościoła... czy jest ktoś chętny za dodatkową dopłatą na taką usługę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Młody upiera się, że chciałby sam poprowadzić w drodze do kościoła... czy jest ktoś chętny za dodatkową dopłatą na taką usługę?

W zamian za poprowadzenie Panny Młodej w noc poślubną... bym się pewnie zgodził, na miejscu kuleżeństwa zimprezowanego. Warunek - zdjęcie młodej, oczywiście.

 

PS> A Yarek TS może być...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc ma 34 lata i nie jest poczatkujacym kierowca - startuje od lat w KJS - niestety slabszym sprzetem... Ale w ramach udowodnienia swojej jakosci jazdy jest gotow przyjechac ze znajomym czyms szybkim i pokazac, ze nie ma zamiaru zabic Panny Mlodej przed noca poslubna :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...