Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się podepnę orientacyjnie. Jest jakis forumowicz ze śląska zajmujący się transportem do ślubu ?

Termin na sierpień 2018;)

 

 

Ogólnie chciałbym subaraczkiem pojechać do ślubu ale jak trafi sie coś fajnego to czemu nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to i ja się podepnę orientacyjnie. Jest jakis forumowicz ze śląska zajmujący się transportem do ślubu ?

Ja to mogę dla Ciebie ogarnąć, mam trochę doświadczenia :) Co prawda to ponad rok, ale może nie strzelę w tym czasie dacha :P
Dzięki Tomek :D będę pamiętać jak cos :D póki co mam szukac białego subaru ;) Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponowie jak Białe STi MY15 odpowiada to możemy wstępnie coś pogadać :)

Ja też myślałem nad imprezą na ślub i biała mi się podoba,muszę tylko pokazać narzeczonej czy jej się podoba i może się umówimy,ale z kąt Adam jesteś, bo ja z lubelskiego :) Edytowane przez Adaśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

póki co mam szukac białego subaru

jak Biały - może coś pomogę....;) zależy jaka okolica i termin oczywiście... :)

 

Okolica lotniska w Pyrzowicach (mieszkam 6km od lotniska) termin 18.08.2018 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć wszystkim.

Planujemy ślub 26.05.2018 w Kamiennej Górze (dolnośląskie) Dojazd po Pannę Młodą, pod kościół i na salę, razem ok 30km.

Co do auta: najchętniej klasycznie, czyli niebieska Impreza na złotych kołach i głośny wydech ale jestem otwarty na propozycję.

Czy byłby ktoś chętny pomóc?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam serdecznie wszystkich miłośników marki Subaru  :hi:

 

 

Jako że wraz z narzeczoną lubimy świnki  będziemy do ślubu jechać naszą świnką ;)

Byłoby by nam niezmiernie miło gdyby udało się zorganizować coś w rodzaju Obstawy Ślubnej

 

 

Miejsce: Brzóza

85 km od Wawy, 30 od Radomia, 15 od Kozienic

Kiedy: 11.08.2018

Czas: 16.00-18.00

 

 

Wiemy, że Brzóza to nie Warszawa czy inne większe miasto gdzie jest nas (świnkomaniaków) wielu 
( też na codzień mieszkamy w Warszawie) 
ale mam nadzieję, że choć parę osób będzie chętnych na zorganizowanie takiej akcji. Może ktoś z Kozienic czy Radomia bądź okolic (a nawet z Warszawy) byłby chętny w spełnieniu naszego małego marzenia. 

 

Jakby rzeczywiście udało się coś zorganizować to chcielibyśmy was również prosić o jeszcze jedną rzecz. A mianowicie jakby 3 świnki zabrały naszych świadków (6 osób - po 2 na świnke) pod sale weselną  (8km od kościoła w stronę Warszawy) to byłoby już w ogóle MEGA. 

 

Oczywiście tradycyjnie flaszka weselnej w prezencie a może i coś więcej:P

 

Pozdrawiamy wszystkich i mamy nadzieję że się uda :yahoo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :dance:

 

 

Postanowiłem założyć temat tak jak w poprzednim przypadku z przed 4 lat. Dla przypomnienia:

 

 

Super wtedy to wyszło, mamy Ogromny szacunek do ludzi z forum za ten piękny gest. Z kilkoma osobami mam do tej pory kontakt mimo, że jeszcze nie mamy subaru ale jesteśmy z Emilką o włos. Lata lecą zmieniło się trochę na plus - mamy parkę Kochanych urwisów :)

 

Przejdę do sedna sprawy:

 

Wyszło dość na spontanie, że we wrześniu bierzemy ślub. Do tej pory uważałem, że są ważniejsze "wydatki" ale udało się jakoś wszystko ogarnąć w tempie ekspresowym :D

 

"Niestety" do ślubu wiezie nas osoba z rodziny, która postawiła sobie to za punkt honoru, a nam nie wypada odmówić. Osobiście w tym szczególnym dniu widzieliśmy siebie w Subaru Imprezie, a nie mercedesie -,- 

 

Tak więc forumowa rodzino chciałem się zapytać czy nie mieli byście ochoty zrobić nam jakiejś bramki po drodze i przy tym narobić trochę hałasu? :)

Na pewno Mojej Pani zrobiło by się miło

gdyby pojawił się chociaż akcent z plejadami

 

Jak myślicie dobry to pomysł i ma rację bytu?

Edytowane przez sikosimazo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, sikosimazo napisał:

"Niestety" do ślubu wiezie nas osoba z rodziny, która postawiła sobie to za punkt honoru, a nam nie wypada odmówić. Osobiście w tym szczególnym dniu widzieliśmy siebie w Subaru Imprezie, a nie mercedesie -,- 

 

Nie chcę się wpychać między wódkę, a zakąskę, ale to jest Wasze święto i przede wszystkim Wam ma być dobrze. Ja wychodząc z tego założenia przy swoim weselu nie brałem jeńców między innym w kwestii samochodu i nie żałuję. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich,

Ja również zajmuję się przejazdami do ślubu posiadając STI Biała Perła, żeby sprawić innym radość. :)

www.slub-subaru.pl

www.facebook.pl/Slub.Subaru/

Strona stroną, ze mną można się porozumieć, wystarczy się skontaktować i złożyć propozycję. :D

Jestem do dyspozycji na terenie całej Polski. :)

1629985468_251937_373352136047979_2014633322_n1.jpg.d05821f9a57ba0b82884e693d4dbc777.jpg873859333_425056_317643188285541_1757408270_n1.jpg.00cbd587b502173c99c281b40bcf087a.jpgA332E5C1-E85E-4829-8477-3DEE4EAE48E8.thumb.jpg.1d6150664c8b5f42c42c41f5ca4f3206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...