Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, marzę żeby do slubu pojechać Subaru i dlatego poszukuję kogoś z okolic Brzeska, Krakowa lub Tarnowa kto zawiózłby nas do slubu za rozsądną cenę 22 września 2012 roku.

Gdyby ktoś miał ochotę pomóc to proszę o kontakt,

czekam na jakieś informacje i propozycje .

Bedzie to wielka niespodzianka dla Pana Młodego.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, marzę żeby do slubu pojechać Subaru i dlatego poszukuję kogoś z okolic Brzeska, Krakowa lub Tarnowa kto zawiózłby nas do slubu za rozsądną cenę 22 września 2012 roku.

Gdyby ktoś miał ochotę pomóc to proszę o kontakt,

czekam na jakieś informacje i propozycje .

Bedzie to wielka niespodzianka dla Pana Młodego.

:D

 

 

a wymagania sprzętowe jakieś są :?: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, marzę żeby do slubu pojechać Subaru i dlatego poszukuję kogoś z okolic Brzeska, Krakowa lub Tarnowa kto zawiózłby nas do slubu za rozsądną cenę 22 września 2012 roku.

Gdyby ktoś miał ochotę pomóc to proszę o kontakt,

czekam na jakieś informacje i propozycje .

Bedzie to wielka niespodzianka dla Pana Młodego.

:D

 

 

a wymagania sprzętowe jakieś są :?: :roll: :mrgreen:

 

skoro ma być ślub, to chyba spełnił... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, marzę żeby do slubu pojechać Subaru i dlatego poszukuję kogoś z okolic Brzeska, Krakowa lub Tarnowa kto zawiózłby nas do slubu za rozsądną cenę 22 września 2012 roku.

Gdyby ktoś miał ochotę pomóc to proszę o kontakt,

czekam na jakieś informacje i propozycje .

Bedzie to wielka niespodzianka dla Pana Młodego.

:D

 

 

a wymagania sprzętowe jakieś są :?: :roll: :mrgreen:

 

skoro ma być ślub, to chyba spełnił... :mrgreen::mrgreen:

 

+1 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, marzę żeby do slubu pojechać Subaru i dlatego poszukuję kogoś z okolic Brzeska, Krakowa lub Tarnowa kto zawiózłby nas do slubu za rozsądną cenę 22 września 2012 roku.

Gdyby ktoś miał ochotę pomóc to proszę o kontakt,

czekam na jakieś informacje i propozycje .

Bedzie to wielka niespodzianka dla Pana Młodego.

:D

 

 

a wymagania sprzętowe jakieś są :?: :roll: :mrgreen:

 

skoro ma być ślub, to chyba spełnił... :mrgreen::mrgreen:

 

+1 :lol:

+1 hahahaha

 

-- Wt cze 26, 2012 6:53 pm --

 

Są niewielkie wymagania:) Chodzi mi o Subaru Impreze, kolor to juz obojetne jaki:)

 

 

Ok,mogę was zawieźć za parę flaszek wódki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!jestem tu nowa, ale zachwyt subaru trwa od lat:) poszukuję samochodu subaru impreza wrx sti jako niespodzianka na wesele 29.09.2012 w okolicach Andrychowa(woj.małopolskie).Pan młody oszalałby z radości!!! :mrgreen: proszę o jakieś namiary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Szukam kogoś, kto mógłby mnie zawieźć Subaru Imprezą do ślubu 6 października 2012. Ślub Gostyń, koło Mikołowa, wesele w Żorach (woj. śląskie). Proszę o kontakt przez forum lub na maila grzegorz@awpolska.eu

Jeżeli może być wolnossąca to mam grafitową Impreze RC MY07. Mieszkam w Katowicach-Kostuchnie więc po sąsiedzku. Jak musi być STi to musisz uderzać na subarudoslubu.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, potrzebuję pomocy, czy jest ktoś z forumowiczów, kto podjął by się podwiezienia pary młodej Imprezą do ślubu? Ślub jest 20 października tego roku w Zgierz / Łagiewniki koło Łodzi. Najchętniej jeśli było by to niebieskie STI :) zakres czasowy godz. 16 - 19

 

-- Cz wrz 20, 2012 7:19 am --

 

A nie umiecie korzystać ze strony z linku powyżej?

Tam są 42 samochody do wykorzystania, ceny normalne...

Powiem Ci szczerze kolego jak 1200zł to normalna cena to nie wiem jaka była by nienormalna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze kolego jak 1200zł to normalna cena to nie wiem jaka była by nienormalna ;)

Popatrz kolego jeszcze raz na ceny :)

Jeśli wybierzesz samochód z Łodzi - masz ceny 600-800 PLN. Jeśli z dojazdem np. z Warszawy, wtedy z przyczyn naturalnych cena jest wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze kolego jak 1200zł to normalna cena to nie wiem jaka była by nienormalna ;)

Popatrz kolego jeszcze raz na ceny :)

Jeśli wybierzesz samochód z Łodzi - masz ceny 600-800 PLN. Jeśli z dojazdem np. z Warszawy, wtedy z przyczyn naturalnych cena jest wyższa.

 

Dokładnie. Kalkulator dolicza koszty przejazdu.

 

Możesz w Warszawie jechać samochodem z Warszawy albo z Krakowa, dlatego cena jest inna.

 

Ja 1,5 tyg. temu wiozłem parę w Otwocku. 4 godz. + dojazd kalkulator wyliczył na 850 PLN.

 

Samo mycie samochodu z woskowaniem to 100 + paliwo.

 

16czarny16 nie licz, że ktoś Cię za 200 PLN zawiezie do ślubu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy mamy na forum forumowicza, który jest z Tarnowa lub bliskich okolic i posiada koniecznie niebieskiego WRX/STI (najlepiej Hawk lub ew. Blob) :?: :!:

 

25.05.2013 w Tarnowie fotografujemy ślub kolegi i kolega bardzo by chciał pojechać w swoją ostatnią, kawalerską podróż czymś co robi wrrrr-wziuuu-pssttt. Narzeczona póki co woli jakiś bardziej klasyczny środek transportu, ale jest w trakcie intensywnego przekonywania co do słuszności wyboru Subaru :)

 

Jeśli są chętni, to poproszę o PW z ceną, by w temacie nie śmiecić. Dodam tylko, że zlecenie na max. 4h i w samym Tarnowie przejazdów łącznych pomiędzy punktami uroczystości to jakieś niecałe 10 kilometrów.

 

PS. Stronę SDS znam doskonale, więc proszę mnie tam nie odsyłać, sprawdziłem ofertę :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie

 

Poszukuję do ślubu niebieskiej Imprezy STi 2003-2005 z okolic Bielska-Białej. Wiem, że istnieje strona subarudoslubu.com, jednak wszystkie samochody, które by mnie interesowały są dosyć daleko :(. Liczę na to, że może ktoś z mojego rejonu, kto nie wystawia się na tej stronie zlituje się i zrobi wyjątek dla miłośnika rajdów i subaru :). Od wielu lat miałem takie marzenie, zdaję sobie sprawę że to kosztuje, jednak jeśli mógłbym zaoszczędzić parę stówek za dojazd to byłbym bardzo szczęśliwy. Mijałem się kiedyś z Imprezą na Bielskich blachach, być może jej właściciel jest tutaj?

Edytowane przez sapper_pierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

 

Poszukuję do ślubu niebieskiej Imprezy STi 2003-2005 z okolic Bielska-Białej. Wiem, że istnieje strona subarudoslubu.com, jednak wszystkie samochody, które by mnie interesowały są dosyć daleko :(. Liczę na to, że może ktoś z mojego rejonu, kto nie wystawia się na tej stronie zlituje się i zrobi wyjątek dla miłośnika rajdów i subaru :). Od wielu lat miałem takie marzenie, zdaję sobie sprawę że to kosztuje, jednak jeśli mógłbym zaoszczędzić parę stówek za dojazd to byłbym bardzo szczęśliwy. Mijałem się kiedyś z Imprezą na Bielskich blachach, być może jej właściciel jest tutaj?

 

Więc, na początek przywitaj się z wszystkimi Forumowiczami tu :

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/2580-tutaj-sie-witamy-dzial-dla-nowych-forumowiczow/page__st__13900

... taka tradycja .

Ponieważ jesteś z Podbeskidzia, zapraszam tu :

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/13932-spoty-na-podbeskidziu/page__st__10000

Z blobami STI w kolorze niebieskim może być problem, najpiękniejsza sztuka od CINO niestety się sprzedała .

Ale jest howk STI w odpowiednim kolorze i kierownik, który ogarnia tematy weselne, pisz do AndrewKR :

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/user/2034-andrewkr/

 

Chyba, że chcesz jechać do ślubu prawdziwym rodzynkiem : WRX STI ver6 Type RA Ltd WRC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że chcesz jechać do ślubu prawdziwym rodzynkiem : WRX STI ver6 Type RA Ltd WRC ?

 

Kusisz...Chyba weźmiemy z moja ślub drugi raz :)

Ta która jechaliśmy w 2007 tez się ładnie prezentowała (pozdro dla Fryderyka).

 

Wysłane z HTC Sensation.

www.dkms.pl zarejestruj się i pomóż.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...