Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Ej a tak z ciekawości: robiliście jakieś takie zloty ślubne? W sensie, że np. hajtał się ktoś z forum i niespodziewanie (bardziej lub mniej) pod kościołem/salą weselną pojawiało się 20-30 Subaryn? Ma ktoś jakieś foty z takiej imprezy? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a tak z ciekawości: robiliście jakieś takie zloty ślubne? W sensie, że np. hajtał się ktoś z forum i niespodziewanie (bardziej lub mniej) pod kościołem/salą weselną pojawiało się 20-30 Subaryn? Ma ktoś jakieś foty z takiej imprezy? ;-)

 

Żeby raz i nie tylko ślubne... :biglol:

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/70286-akcja-o%C5%9Bwiadczyny/?hl=o%C5%9Bwiadczyny

(znajdziesz też klip ze ślubu w tym temacie)

 

A przy okazji jakby ktoś miał plan na ślub w 2016 i chciałby wesprzeć WOŚP:

http://charytatywni.allegro.pl/samochod-do-slubu-subaru-wrx-sti-my2015-i2618385

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

już nie wiem czego mogę się złapać.. poszukuje subaru imprezki, niebieskiej na złotych felgach (czyli standardowo) którą będe mogła pojechać do ślubu. tak wiem jestem kobietą, jednak bardziej się przejmuje samochodem niż sukienką.. poszukuje kogoś z Olkusza lub okolic (Kraków czy Katowice są tylko 40 parę km z Olk), gdyż niestety na kwestie finansową muszę patrzeć.. Więc miły Pan który nie boi sie garnituru i chciałby sprawić mi tą ogromną przyjemność mile widziany.. Bardzo bym była wdzięczna za wiadomość pozytywną bo 30 kwietnia jest już w tym miesiącu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć wszystkim,

17. września mamy ślub w Brzezinach pod Łodzią. Byłby ktoś chętny z jakąś Imprezką w sedanie wrx albo sti zawieść nas spod mieszkania do kościoła (1km) i po Mszy drugie tyle na sale? :) 

Kuba

Edytowane przez nin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpela z pracy prosiła mnie o ogromną przysługę. Jej chrzesniak bierze ślub 13.08 w Białej Rawskiej. Jego marzeniem jest żeby zawiozła go do ślubu niebieska impreza sti lub wrx najlepiej na złotych felgach. Pomoże ktoś spełnić marzenie chłopaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że ślub w wakacje to szczyt bezmyślności i braku szacunku dla najbliższych gdy większość rodziny ma wakacyjne plany związane nierzadko z krótkim urlopem. Tak jest i tym razem. Chętnie bym pomógł bo pewnie jestem najbliżej ale na Boga, LUDZIE!!! Czemu w środku wakacji? Jestem nad morzem a Impreza gnije w krzakach. Przepraszam, nie tym razem a bardzo bym chciał pomóc i czekam na takie zleconka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich posiadaczy Subaru, zwracam się do Was z ogromną prośbą! Otóż mój przyjaciel niedługo będzie się żenił i jak to na ślubach bywa potrzebne jest auto, które przewiezie młodą parę. Pan młody jak i jego wybranka są ogromnymi fanami marki, dlatego postanowiłem, że zrobię im przyjemność i sprowadzę im wymarzony samochód. Udało mi się już nawet dogadać z właścicielem pięknej Imprezy, którego spotkałem na stacji benzynowej, ale niestety Pan, z przyczyn zawodowych musiał odmówić i zostałem z kłopotem niecałe 3 tygodnie do wydarzenia. Opcje się już skończyły, firmy świadczące takie usługi mają teraz zaklepane auta, informacja puszczona po znajomych też nie dała skutku, dlatego zwracam się do Was! Teraz konkrety: Poszukuję osoby, która będzie w stanie przyjechać na ślub zadbaną i dobrze się prezentującą Imprezą (generacja nie ma znaczenia), który odbędzie się 24 września w Nowej Soli (Lubuskie). Z mojej strony oferuję całkowity zwrot za paliwo + mycie samochodu + dekoracja oraz honorarium (do ustalenia). Chętnych proszę o maila: junister@wp.pl z numerem telefonu w celu dogadania szczegółów. Dziękuje i pozdrawiam, Michał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby nikt się nie trafił to możemy pogadać. Zostawiam pierwszeństwo dla ludzi z okolicy bo mam 200km ale pozostaję w rezerwie.


Pomoże ktoś koledze z Żuromina czy będę się tłukł 200 kilosów w jedną stronę?

Edytowane przez docencik12
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz za paliwo i wyceń swój czas... ;)

 

5 s w google:

 

 

Koszt wynajmu samochodu do 4  godzin  wraz z szoferem oraz tablicami „Młoda Para” wynosi odpowiednio:

Subaru Impreza STi - 1200 zł

 

 

100 PLN / godz

 

 

700 PLN / 4 godz.

 

 

500 PLN / całość

 

 

800 PLN / 6 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...