Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,

Chciałbym zwrócić się do Was z jednym pytaniem.

 

Niedługo zamierzam spełnić swoje motoryzacyjne marzenie - chcę kupić WRX'a.

 

Znalazłem ten temat i stwierdziłem - czemu by nie spróbować potraktować to auto jako drobną inwestycję.

 

Czy możecie mi powiedzieć jaką popularnością cieszy się czarny (ewentualnie niebieski-kwestia oklejenia) WRX z 2004 roku? Ważne pewnie jest, że posiada skrzydło od STi:)

 

Lokalizacje: Śląsk i okolice.

 

Z góry dziękuję Wam za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hwr, to musiałaby być chyba mikro, a nawet nano inwestycja.. Nie starczyłoby na benzynę..

 

Dokładnie. No chyba, że koledze hwr chodziło o to, że z jeżdżenia ślubnego będzie miał zwrot części kosztów użytkowania. Bo zarobić na tym nie sposób 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hwr, to musiałaby być chyba mikro, a nawet nano inwestycja.. Nie starczyłoby na benzynę..

 

Dokładnie. No chyba, że koledze hwr chodziło o to, że z jeżdżenia ślubnego będzie miał zwrot części kosztów użytkowania. Bo zarobić na tym nie sposób 8)

 

Dokładnie o to mi chodziło. Nie chcę na tym zarabiać - traktowałbym to raczej jako dodatek na paliwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojarzycie moze fotkę subaraka całego w drobnych kwiatkach (takich typu "klamkowego" :mrgreen: ). Wydawało mi sie ze była w tym watku ale przejrzalem cały i nie ma. potrzebuje to zdjecie na wczoraj, braciak sie za tydzień żeni i taki ma pomysł na przystrojenie. Chciałm sobie przypomniec i zobaczyc czy siary nie bedzie :twisted:

 

Pomozecie :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam! :D

Poszukuje Subaru Imprezy do ślubu, więc myślę, że dobrze trafiłam. Moją pasja są samochody, głównie sportowe, marze o tym by pojechać do ślubu Subaru. Jestem z okolic Bielska- Białej a dokładnie z Wilkowic. Marzenia jednak marzeniami, a koszty są... Chciałabym zapytać o namiary na kogoś kto byłby tak życzliwy dopomóc w przystępnej cenie...Dodam, że nie mam zbyt wielkich funduszy :( z narzeczonym. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy miejsce dobre na ten wątek ale spróbuję.

 

Dnia 25.06.2011 r. był moim najszczęśliwszym dniem w życiu i to z 3 powodów:

 

1. Razem z moją narzeczoną Anią podjęliśmy decyzję że do końca naszych dni będziemy mężem i żoną :D

2. Do ślubu pojechaliśmy przepięknym wiśniowym Legacy

3. Pan młody spełnił swoje kolejne subarowe marzenie i zawiózł swoją wybrankę osobiście do USC :mrgreen:

 

W tym miejscu chciałbym podziękować firmie Zdanowicz z Gdańska za spełnienie tych marzeń i przyczynienie się do tego aby ten wyjątkowy dzień był naprawdę niezapomnianym wydarzeniem.

 

Jedyny minus, to że podczas przejazdu po mieście nikt nie zwracał uwagi na parę młodą, tylko na świadków którzy siedzieli z tyłu :D

 

25062011247.jpg

 

25062011248.jpg

 

25062011249.jpg

 

25062011250.jpg

 

25062011251.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam!

Poszukuje Subaru Imprezy do ślubu, więc myślę, że dobrze trafiłam. Moją pasja są samochody, głównie sportowe, marze o tym by pojechać do ślubu Subaru. Jestem z okolic Bielska- Białej a dokładnie z Wilkowic. Marzenia jednak marzeniami, a koszty są... Chciałabym zapytać o namiary na kogoś kto byłby tak życzliwy dopomóc w przystępnej cenie...Dodam, że nie mam zbyt wielkich funduszy z narzeczonym.

 

Zwrócisz za paliwo to się dogadamy. Jedynym problemem jest termin, który muszę znać z wyprzedzeniem. Poszukaj moje posty w wątku moje subaru (chyba 177 strona), a zobaczysz jak wygląda auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...