Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

siekla, chciałbym Ci napisać, że szanse są, ale jest naprawdę ciężko, nawet ciężko jest na Bug-a i na Lanosa - co nie znaczy, że nie możemy dodać do katalogu tymbardziej, że w Lublinie mało samochodów jest więc co nam szkodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Znajomy potrzebuje do ślubu na 30 kwietnia imprezę. Autko koniecznie w kolorze niebieskim i model 2005-2007. Miejsce Kraków. Ja miałem go zawieźć, ale również 30 mam się zgłosić na potańcówkę weselną i jak na złość się nam to nie złożyło. Info na PW. A swoją drogą możecie mnie dopisać do listy na Kraków. Niebieska, 2006r z klasycznymi naklejkami z boku, felgi w kolorze szarym, spoiler regulowany WRC firmy ocari (czy jakoś tak).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Dnia 25 czerwca 2011 roku mamy ślub w Tarnobrzegu woj. podkarpackie. Naszym marzeniem jest pojechać do ślubu niebieskim Subaru Impreza z ślicznymi złotymi felgami.

Zwracamy się więc z prośbą do posiadaczy tego pięknego auta , jeśli ktoś posiada nasz wymarzony samochód i ma akurat wolny czas w tym dniu, prosimy by nas zawiózł do ślubu?

Oczywiście nie za darmo, zapłacimy za stracony czas i paliwo. (Podziękuję osobom które chcą za tą usługę 1000,00 zł. , to dla nas stanowczo za dużo)

Dziękujemy za uwagę i liczymy na odzew.

Pozdrawiam

Aneta i Darek

tel. 609333209

mail. antenka41@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam swoją gotowość bojową, wszystkie dane aktualne tak, jak chyba już z 2 lata temu, jak się do Ciebie zgłaszałem :D

 

dzięki za zgłoszenie - uaktualnione! zdjęcia mamy, możesz podesłać aktualny mail i telefon na PW.

 

pozdrawiam,

Blazej (brat ogs-a :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...