Jump to content

Prezes-500

Nowy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Prezes-500

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 • Birthday 07/05/1995

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Masłów Drugi
 • Auto
  Subaru Impreza MR'06 Hawk-eye
  Subaru Impreza STI MY'07 Hawk-eye

Recent Profile Visitors

290 profile views
 1. Posiadam do zaoferowania na terenie całego kraju nietuzinkowe auto jakim jest Subaru Impreza STI w niepowtarzalnym kolorze Biała Perła. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie. Zapraszam do kontaktu: www.slub-subaru.pl www.facebook.com/Slub.Subaru/
 2. Spokojnie mogę dojechać, najlepiej zadzwoń pod numer podany na stronie www.slub-subaru.pl Dojdziemy do porozumienia.
 3. Kiedyś już założyłem temat i nic. Także są teraz założone dwa tematy. Trzeba trochę najpierw poszukać. O ile się nie mylę (czytając regulamin), najpierw szukamy, później zakładamy, jeżeli nic nie znajdziemy, żeby nie robić ,,śmietnika". Chyba, że się mylę, bo bardzo często widuje takie same pytania zadawane po kilkadziesiąt razy, które już były kilkadziesiąt razy omawiane. Także trzeba by teraz połączyć jakoś oba tematy.
 4. Witam wszystkich, Ja również zajmuję się przejazdami do ślubu posiadając STI Biała Perła, żeby sprawić innym radość. www.slub-subaru.pl www.facebook.pl/Slub.Subaru/ Strona stroną, ze mną można się porozumieć, wystarczy się skontaktować i złożyć propozycję. Jestem do dyspozycji na terenie całej Polski.
 5. Sam widuję coraz więcej Subaru w okolicy, dlatego założyłem temat. Ja np. kojarzę Blob'a WRX na TSK i Hawk'a STI, jak się nie mylę, też na TSK. Ale widziałem też srebrnego Blob'a WRX w Kielcach. Im nas więcej, tym lepiej.
 6. Kojarzę również kolegę. Blob kupiony niedawno po moim Hawk'u. Jest nas więcej?
 7. Też mi się tak wydaje, ale może gdzieś w województwie jakaś mała grupka sobie robi jakieś zjazdy. A tak w ogóle, to kto jest ze Świętokrzyskiego? Bo jestem ciekaw, ile tu nas jest.
 8. Witam wszystkich. Przeglądając forum nigdzie nie natrafiłem na wątek o spotach Subaru w Kielcach lub województwie, a szczerze powiedziawszy widuje w okolicy trochę aut. Zatem, czy są gdzieś jakieś spoty poza zlotami na Torze w Miedzianej Górze?
×
×
 • Create New...