Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

audi-sliczniutka,widać,że bardzo zdrowa i w ogóle super sprawa :D

Co do silnika,kolega miał ten 2.3 a audi 100Avant i...jak cudnie burczał,a trasa do szczecina to walka o radio :) on chciał normalnie posłuchać radia ,a ja burczenia ,szczególnie jak cos tam deptał :D

Ścierra :?: ładna :D

Skoda,to już nie powiem,typowy race :)

A Siubar ten czerwono-niebieski :?: Faktycznie wygląda groźnie,jakby w jednym ,jakims grzecznym kolorze,lub pozdzierać to wsio i zrobić czarny mat to było by miodzio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ta zielona to...polatać tym sie nie da w plenerze,ale...nie no brak słów :!: :!: auto rodem z planu szybkich i wściekłych :D i te lexusy z tyłu,że nie wspomnę o konkretnym poszerzeniu ,szczególnie drzwi tył to masakra :!:

Sa gusta i gusciki,ale taki hard(czy sie kocha czy nie ) jak najbardziej na plus,zapewne niejeden bywalec Plejad stanął by z zaczwytem/obrzydzeniem,ale chciał się dowiedzieć czemu,jak,po co,dlaczego,co ma ,a czego nie i w ogóle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/subaru-impreza-245km-gt-zarejestrowany-top-C20673278.html Koledzy niech Was reka boska broni przed wycieczka do Olsztyna w celu ogladania tego samochodu... Tzn to nie samochod, to dzieło sztuki! wyrzeźbione w szpachli... podłużnice i bagażnik niby ok, ale na wszystkich elementach łącznie z dachem pęka szpachla, w wielu miejscach czujnik grubości lakieru nie daje nawet odczytu, pierwotnie auto było zielone, klima nie działa bo nie ma chłodnicy, most wyje jak w polonezie Truck, nie obrazajac poloneza... Pewnie jeszcze o wielu rzeczach zapomnialem, ale fakt jest taki, że zrobilismy sobie z kolega wycieczke na mazury (600km w obie strony) żeby zobaczyć wiadro :) Tydzien temu auto stało na otomoto ze złotymi naklejkami, rzekomo 240 KM za 18900zl, po zerwaniu naklejek urosła i moc i cena. Ps. na kucie silnika nie ma żadnych papierów, tylko zapewnienie słowne sprzedajacego. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ta zielona to...polatać tym sie nie da w plenerze,ale...nie no brak słów :!: :!: auto rodem z planu szybkich i wściekłych :D i te lexusy z tyłu,że nie wspomnę o konkretnym poszerzeniu ,szczególnie drzwi tył to masakra :!:

Sa gusta i gusciki,ale taki hard(czy sie kocha czy nie ) jak najbardziej na plus,zapewne niejeden bywalec Plejad stanął by z zaczwytem/obrzydzeniem,ale chciał się dowiedzieć czemu,jak,po co,dlaczego,co ma ,a czego nie i w ogóle :mrgreen:

 

Pierwsze o co bym poprosił właściciela to żeby mi pokazał w jaki sposób kręcić taką "kierownicą" w szybkim tempie :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy niech Was reka boska broni przed wycieczka do Olsztyna (...) zrobilismy sobie z kolega wycieczke na mazury (600km w obie strony)

 

Wycieczka na Mazury ... to jest to ! A grzyby przywieźli ? Ponoć zatrzęsienie w tym roku .

 

Czy nadejdzie kiedyś taki piękny dzień kiedy społeczeństwo zrozumie, że Olsztyn to nie Mazury? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadejdzie kiedyś taki piękny dzień kiedy społeczeństwo zrozumie, że Olsztyn to nie Mazury? :P

 

słabo to widzę, oj słabo :roll:

 

Ale nie mozemy ustawac w wysilkach edukacyjnych. Czasami drastyczna metoda pytajac interlokutora jaka tam u nich pogoda w tej Warszawie na Podlasiu, w tej Bielsko-Bialej na Slasku (a moze to Bieszczady...sam nie wiem :mrgreen: ), czy w tym Krakowie w gorach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja widziałem dwa takie (bo były dwa zrobione w tym samym stylu) - ...nie wiesz jak to bolało ;)

 

znajdę gdzies foty, to wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja widziałem dwa takie (bo były dwa zrobione w tym samym stylu) - ...nie wiesz jak to bolało ;)

 

znajdę gdzies foty, to wrzucę ;)

Czy to ten, który kiedyś się sprzedawał we Wrocławiu? A może jest więcej takich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...