Skocz do zawartości

Outback 3.6L 2010


Sebastian.R

Rekomendowane odpowiedzi

OBK jakością wnętrza oraz możliwościami konfiguracji przy zakupie jest na poziomie Toyoty Avensis i nawet samo FHI nie aspiruje, aby stał wyżej :wink:

 

Jeśli chodzi o konfigurację samochodu to jest to takie japońskie podejście do problemu tzn. sprzedaje się samochodu kompletnie wyposażone i nic nie trzeba dokupywać (jak już to mało) podobnie jest dla Lexus'a, Infiniti itp. FHI działa głównie na innym rynku inne gusta klientów :-)

 

-- 4 cze 2012, o 07:50 --

 

Ja od razu założyłem Pirelli P7 Cinturato w oryg. rozmiarze i jestem z nich bardzo zadowolony :)

 

P7 to też mój typ, czekam aż się G95 zużyje bo szkoda wywalać - chyba że zmienię zdanie bo piski i słabe trzymanie na mokrym bywają uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konfigurację samochodu to jest to takie japońskie podejście do problemu tzn. sprzedaje się samochodu kompletnie wyposażone i nic nie trzeba dokupywać (jak już to mało) podobnie jest dla Lexus'a, Infiniti itp. FHI działa głównie na innym rynku inne gusta klientów :-)

i ja to akceptuję :wink:

jednak jakość OBK odbiega zarówno od Lexusa, jak Infiniti, czy wspominanych BMW lub Audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o konfigurację samochodu to jest to takie japońskie podejście do problemu tzn. sprzedaje się samochodu kompletnie wyposażone i nic nie trzeba dokupywać (jak już to mało) podobnie jest dla Lexus'a, Infiniti itp. FHI działa głównie na innym rynku inne gusta klientów :-)

 

Takie podejście mnie zresztą najbardziej odpowiada :) W salonie takiego Audi siedzisz cały dzień go konfigurując a później miły Pan pokazuje cenę za popierdółkę A4 ARO na jedyne 260tys. PLN :lol:

 

-- Pn cze 04, 2012 9:06 am --

 

... słabe trzymanie na mokrym bywają uciążliwe.

 

Jak założysz P7 będziesz mile zaskoczony jak można na mokrym pojechać :idea: Będzie Pan zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja to akceptuję :wink:

jednak jakość OBK odbiega zarówno od Lexusa, jak Infiniti, czy wspominanych BMW lub Audi :wink:

 

Dokładnie, ale to także inna półka cenowa - trzeba jeszcze trochę kasy dołożyć do ceny OBK.

 

-- 4 cze 2012, o 08:24 --

 

W salonie takiego Audi siedzisz cały dzień go konfigurując a później miły Pan pokazuje cenę za popierdółkę A4 ARO na jedyne 260tys. PLN :lol:

 

Tym bardziej że większość dodatków bo się przydała :-). Taka polityka z akcesoriami, w Subaru podobnie tylko wybór nieco mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu założyłem Pirelli P7 Cinturato w oryg. rozmiarze i jestem z nich bardzo zadowolony

 

Jestem ciekaw, jak taka opona wygląda - w sensie jak wizualnie jest szeroka.

Bo ta G95, to strasznie oszukana jest. Jak postawię forka, który ma 215/55/17 na continentalach koło OBK, to te opony w forku są szersze mimo, że teoretycznie o rozmiar mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G95 mają twardsze ścianki od P7 (od Conti - nie wiem ale spodziewam sie, że też - jeśli to "szosówka"). W wątku o oponach letnich pisałem, jaka jest roznica między Nokianami WR G2 (zima) a P7, z kolei w poprzedniej H6 miałem G95 stąd mam porównanie.

PS: Chętnie bym sprzedał P7 i kupił nowe Yoko©hamy ;) - może również dlatego, że amerykański setup zawieszenia jest też miękki, więc miękka opona+miękkie zawieszenie = komfort przez duże Q... ;)

 

PS#2: a czy w tytule wątku nie powinno być 3.6R zamiast L? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podejście mnie zresztą najbardziej odpowiada W salonie takiego Audi siedzisz cały dzień go konfigurując a później miły Pan pokazuje cenę za popierdółkę A4 ARO na jedyne 260tys. PLN

nie musisz od razu brac wszystkiego.Przyzwoitego Allroada masz za 200K.Ja uwazam ze ma to spore plusy , wybairasz dokladnie to co chesz a przez to samochod robi sie bradziej wyjatkowy.Praktycznie ciezko znalesc dwa dokladnie tak samo wypozone samochdy.W "gotowych" pakietach dostajesz mase kompletnie zbednych ( np: dla kogos rzeczy ) za ktore placisz nie uzywasz i tylko wozisz zbedne kilogramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS#2: a czy w tytule wątku nie powinno być 3.6R zamiast L? :mrgreen:

 

Zależy co autor miał na myśli: 3.6L = 3.6 litra

 

-- 4 cze 2012, o 13:23 --

 

PS: Chętnie bym sprzedał P7 i kupił nowe Yoko©hamy ;) - może również dlatego, że amerykański setup zawieszenia jest też miękki, więc miękka opona+miękkie zawieszenie = komfort przez duże Q... ;)

 

Nie przeszkadza Ci średnie trzymanie G95 na mokrym i piski na zakrętach jak jest ciepło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza Ci średnie trzymanie G95 na mokrym i piski na zakrętach jak jest ciepło?

nie mam takich objawów, no może czasem delikatnie zapiszczy na zakręcie :wink:

 

U mnie jak jest ciepło tzn. > 25C to dość często popiskuje np. rondo lub podczas hamowania, przy dość spokojnej jeździe - żona mnie wtedy atakuje że za szybko wchodzę w zakręty ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobi1972, "Zależy co autor miał na myśli: 3.6L = 3.6 litra" - sorry, żart taki licealny mi się wyrwał... :)

 

OBKiem nie jeżdżę tak, jak turbodziadkiem, bo sie nie da - więc nie przeszkadza, a na szutrówkach opona jest jak znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBKiem nie jeżdżę tak, jak turbodziadkiem, bo sie nie da - więc nie przeszkadza, a na szutrówkach opona jest jak znalazł

 

Właśnie ze względu na te właściwości "terenowe" szkoda mi je wywalać, bo ubłocone gruntowe drogi nie są mi obce :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksusowy to moze i obk nie jest, (dla mnie Lexus LS, S classe, czy jakas tam 7-emka) ale w porownaniu do XC90, nieustepuje mu wcale... Jesli chodzi o silnik - coz D5 2,4 td i porownujac ze w OBK 3.6 benzyna mam niewiele wieksze spalanie w miescie, a kultura pracy i przyspieszenie :lol: nawet nie probuje porownac :mrgreen:

Jezdzielem tez najnowszym Jeep Grand Cherokee z silnikiem 3.6 benzyna V6 - wtedy wybralem OBK :wink: bo nie bylo jeszcze dostepnych tych modeli Jeepow z 5.7 HEMI :evil:

Ale dzis ...wybral bym jednak OBK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza Ci średnie trzymanie G95 na mokrym i piski na zakrętach jak jest ciepło?

nie mam takich objawów, no może czasem delikatnie zapiszczy na zakręcie :wink:

 

 

Xanadu wciśnij nieco mocniej ten prawy pedał :mrgreen:

Tylko delikatnie bo na mokrym możesz się zdziwić.

 

-- 5 cze 2012, o 06:40 --

 

G95 mają twardsze ścianki od P7 (od Conti - nie wiem ale spodziewam sie, że też - jeśli to "szosówka"). W wątku o oponach letnich pisałem, jaka jest roznica między Nokianami WR G2 (zima) a P7, z kolei w poprzedniej H6 miałem G95 stąd mam porównanie.

PS: Chętnie bym sprzedał P7 i kupił nowe Yoko©hamy ;) - może również dlatego, że amerykański setup zawieszenia jest też miękki, więc miękka opona+miękkie zawieszenie = komfort przez duże Q... ;)

 

PS#2: a czy w tytule wątku nie powinno być 3.6R zamiast L? :mrgreen:

 

 

G95 ma twardsze boki od P7 ? Przecież ta opona jest miękka jak naleśnik.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jesli chodzi o silnik - coz D5 2,4 td i porownujac ze w OBK 3.6 benzyna mam niewiele wieksze spalanie w miescie, a kultura pracy i przyspieszenie :lol: nawet nie probuje porownac :mrgreen:

 

T6 daje radę ale żre prawie 2 x tyle co OBK 3.6 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem to wielokrotnie, a omawiane przeze mnie wielokrotnie zużycie paliwa w SBD też nie świadczy, że jeżdżę za wolno :wink:

inna sprawa, że w Forku żony jest delikatny efekt ślizgania na mokrym, a w moim OBK praktycznie go nie ma...

mam 2 komplety "fabrycznych" opon letnich (drugi kupiłem bardzo okazyjnie) i jestem z tych opon naprawdę zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w Polsce i srednie zuzycie paliwa na poziomie 6,2 (z nowym Softem) :D a jezdze normalnie bez zadnych spiec 100-120. W ogole teraz coraz fajniej sie po Polsce jezdzi Ostroda-Gdansk w 1:50 przy spalaniu miejscami 5,8 co prawda w niedziele bez Tirow :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G95 ma twardsze boki od P7 ? Przecież ta opona jest miękka jak naleśnik.....

 

Takie moje subiektywne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś wymieni z 5 przykładów na "luksusowatość" OBK

Ja też uważam, że tylko BMW jest luksusowe, godne i wogóle, a OBK to pojazd dla frajerów z kompleksami. Ja, przykładowo, zamówiłem sobie super wypasione X6 ze szklanymi drzwiami - no wiecie, zeby było widać mój dresik od D&G. Nie wiem tylko po co wchodzę na forum Subaru :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że tylko BMW jest luksusowe, godne i wogóle, a OBK to pojazd dla frajerów z kompleksami. Ja, przykładowo, zamówiłem sobie super wypasione X6 ze szklanymi drzwiami - no wiecie, zeby było widać mój dresik od D&G. Nie wiem tylko po co wchodzę na forum Subaru :shock:

chyba nic nie wniosłeś do dyskusji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że tylko BMW jest luksusowe, godne i wogóle, a OBK to pojazd dla frajerów z kompleksami. Ja, przykładowo, zamówiłem sobie super wypasione X6 ze szklanymi drzwiami - no wiecie, zeby było widać mój dresik od D&G. Nie wiem tylko po co wchodzę na forum Subaru

 

my tez nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jest taki kawał, że pe..ł (sorry - gej) łapie złotą rybkę. Rybka nietypowo może spełnić tylko JEDNO życzenie. Gościu myśli myśli i w końcu go olśniewa : poproszę okulary od GUCCI-ego ! Rybka na to : Ty frajerze ! Ja mogę dużo więcej ! Na Ziemi jest tyle zła - wojen, głodu, niesprawiedliwości, a ty egoisto myślisz tylko o sobie ?! Gościu się stropił, zastanowił, i mówi : no to, w takim razie poproszę ... okulary od gucci-ego DLA WSZYSTKICH !

--

Otóż ja bym wtedy powiedział : SUBARU OBK 3.6 dla wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...