Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bylem ostatnio na dwoch filmach: Straz Nocna i Plan Lotu.

 

Na tym pierwszym sie mocno zawiodlem. Fabula fajna, pomysl ciekawy, ale realizacja...no coz. Tak jakby chcieli skopiowac na raz Wladce Pierscienic (walki ryczerzy itp.), Harryego Pottera (sowy zamieniajace sie w Kobiety itd.) i Matrixa (glowne postacie ubrane w dlugie plaszcze i noszace okulary sloneczne...nawet w metrze). Generalnie film na 3+ - nie bede sie rozpisywal.

 

Plan Lotu fajny. Bez specjalnych efektow ani niczego, taki pryzjemny thriller do ogladania. Co prawda bez glebszego przeslania, ale na 4 z plusem zasluzyl.

 

A w najblizszym czasie chce sie jeszcze wybrac na DOOM, zrobione na podstawie gry. Nie spodziewam sie zadnej rewelacyjnej fabuly (niech zgadne...wszyscy zgina?), ale za to beda tam ujecia FPP (first person perspective), w ktorych widac tylko rece z bronia i atakujace nas, widzow, potwory. Moze byc ciekawe, ja juz od dawna marzylem o filmie z takim widokiem (choc lepszy by byl jakis thriller mafijny z lat 50ych z taka cecha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos chyba ostatnio nikt sie do kin nie wybiera... A kiedy to super okazja, zeby zapomniec o szarej rzeczywistosci.....albo dobrze sobie uswiadomic jej istnienie idac np. na "Komornika". Goraco polecam, naprawde super film (jak na polskie produkcje ostatnich kilku lat). Taki glebszy, na poziomie, no nie chce zdradzac szczegolow. Idzcie, a nie pozalujecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wierny odgrodnik

To bardzo mocny film. Od nie wiem kiedy pierwszy raz nie słyszałem żadnego dzwieku na sali. Każdy bał się głośniej zachować. Kolega nawet popcorn w ustach rozpuszczał bo bał sie chrupać..

 

Film daje dużo do myślenia na temat dużych korporacji i ich niszczycielskiej mocy jeżeli tylko tak będą chcieli sie zachować. Co to dla nich ludzi w Afryce. Jak zwierzęta do testowania leków.

 

Film tego samego reżysera co "Miasto Boga" - też mega!

 

GORĄCO POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie zapodałem z Magdą klasyk - "Taksówkarz" z 1976r. ...ahhh...to było kino :idea:

 

cholera ja go nigdy nie widziałem, zawsze jak jest emitowany w TV to sie cieszę, ale gdy nadchodzi moment rozpoczęcia projekcji to jakoś mam dołek psychiczny i nie mogę go strawić... Taka karma, ale może kiedyś uda mi się go wreszcie zobaczyć... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj usyszałem i widziałem zwiastun rosyjskiego filmu 9 POTA (pota, czyt:rota czyli kompania). Muszę powiedzieć, że bardzo mnie zaciekawił. Jeśli będzie w stylu Helikopter w ogniu lub Wojowników to wróżę mu duży sukces na świecie, nie tylko w Rosji. A może ktoś z Was już go widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieustraszeni bracia Grimm" -> film na mocna czworke.

 

Dokładnie, mocna czwórka, bardzo zabawny film, na swój absurdalny sposób, dało się "wyczuć" rękę Terrego...:) najbardziej ubawiła mnie rola Francuzów - najeźdźców, jako zwolenników porządku i posłuszeństwa, w przeciwieństwie do Niemców - miłośników zabawy i romantyzmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieustraszeni bracia Grimm" -> film na mocna czworke.

 

Dokładnie, mocna czwórka, bardzo zabawny film, na swój absurdalny sposób, dało się "wyczuć" rękę Terrego...:) najbardziej ubawiła mnie rola Francuzów - najeźdźców, jako zwolenników porządku i posłuszeństwa, w przeciwieństwie do Niemców - miłośników zabawy i romantyzmu :D

 

Czyli do kina nie ma co smigać..... bedzie na DVD to się zaliczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli do kina nie ma co smigać..... bedzie na DVD to się zaliczy :)

 

No pewnie, daj se Przemek siana, po co :D. Dymania nie ma , gumy też nie palą, świetlnych mieczy brak... :twisted:

 

Pozdro

 

No tak... i horrorów nie lubie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ja ostatnio widzialem? Aha, "zakochany bez pamieci". Nie jestem fanem romansidel, moze tez dlatego mi sie to spodobalo :wink: Bylo w tym wiecej absurdu (troszke Jarmuschowatego), niz romansu. Bardzo ciekawie ukazana psychika/pamiec ludzka. No i swietna (jak dla mnie) gra Jimma Careya - absolutnie POWAZNA :shock:

 

Streszczenie fabuly:

 

Kate Winslet po klotni z Jimem postanawia skorzystac z uslug pewnego lekarza i wykasowac wszelkie wspomniania o swoim (bylym) ukochanym. skutek oczywiscie taki, ze go nie rozpoznaje, kiedy do niej przychodzi. Kiedy Carey dowiaduje sie o tym, co zrobila, decyduje sie na to samo. Przez wieksza czesc filmu pokazany jest wlasnie proces kasacji wspomnien. W polowie zabiegu Jim stwierdza jednak, ze chce zrezygnowac i stara sie te mile wspomnienia gdzies "ukryc" w swoim umysle (po ktorym wedruje). Naprawde swietnie ukazane, dosc absurdalne, ale bez przesady, obejrzalem nastepnego dnia jeszcze raz :wink: Bez wahania 5, a moze nawet z plusem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

King Kong , bardzo dobry film, Nakręcony jak filmy z lat 30-stych ubiegłego wieku z efektami z 21 wieku. Więcej: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=16601

 

Jednak może się niektórym nie podobać, przykład rozmowy jaka słyszałem w WC

 

Łysy nr 1

Łee kur..a, tak się w kinie jeszcze nie wynudziłem... .

Łysy nr 2

Ale efekty zaj...biste kur...a

Łysy nr1

Ale kur... mało.

Drin...drin...dinn... –Telefon

Łysy nr 1 pochylony nad pisuarem

Kur... ze teraz musi dzwonić.

Łysy nr 2

Hee głupio tak odebrać..

Łysy nr 1

Halo... .

Część laska, lee kur...a, tak się w kinie jeszcze nie wynudziłem.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...