Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

"WSZYSTKO CO KOCHAM"

a! i momenty były...

 

Miałem okazję zobaczyć ten film w piątek. Bardzo fajny film, o ciekawym klimacie. Dobra gra aktorska, tak że wszystko wyszło bardzo naturalnie, co przy wieku filmowych bohaterów było ważnym elementem. Polecam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"WSZYSTKO CO KOCHAM"

 

to za chwilę ;)

 

Byłem wczoraj na Avatarze. kaszanka jakich mało. Totalny brak fabuły, muzyka nie powala, efekty...no są, mało specjalne. Niestety technologia rozpieszcza. Pare lat temu wyszedłbym z kina o tak: :shock: . Wczoraj wyszedłem wkurzony. Sam film nic nadzwyczajnego, tzn szkoda czasu i pieniędzy. duuuuuuzo większe wrażenie zrobił na mnie dobrych pare lat temu Final Fantasy. Jeśli chodzi o 3D, to koncert U2 był wypasiony i powalił mnie na glebę.. Niestety najgorzej wydane 28zł w mojej karierze.

Z koleżanką zgodnie stwierdziliśmy, że lepiej było drugi raz obejrzeć Rewers. Więcej emocji, nawet po raz drugi oglądając to samo.

 

Do tego smród kukurydzy, wszechobecne pieprzone chrupanie, siorbanie..kuźwa, chyba się ludziom kino z knajpą pomyliło :???: :???: .

 

[ Dodano: Nie Sty 17, 2010 11:48 am ]

aaa, nie podobało mi się też przedstawienie USMC. Wcale nie dziwię się, że Korpus sie wkurzył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"WSZYSTKO CO KOCHAM"

 

to za chwilę ;)

 

Byłem wczoraj na Avatarze. kaszanka jakich mało. Totalny brak fabuły, muzyka nie powala, efekty...no są, mało specjalne. Niestety technologia rozpieszcza. Pare lat temu wyszedłbym z kina o tak: :shock: . Wczoraj wyszedłem wkurzony. Sam film nic nadzwyczajnego, tzn szkoda czasu i pieniędzy. duuuuuuzo większe wrażenie zrobił na mnie dobrych pare lat temu Final Fantasy. Jeśli chodzi o 3D, to koncert U2 był wypasiony i powalił mnie na glebę.. Niestety najgorzej wydane 28zł w mojej karierze.

Z koleżanką zgodnie stwierdziliśmy, że lepiej było drugi raz obejrzeć Rewers. Więcej emocji, nawet po raz drugi oglądając to samo.

 

Do tego smród kukurydzy, wszechobecne pieprzone chrupanie, siorbanie..kuźwa, chyba się ludziom kino z knajpą pomyliło :???: :???: .

 

[ Dodano: Nie Sty 17, 2010 11:48 am ]

aaa, nie podobało mi się też przedstawienie USMC. Wcale nie dziwię się, że Korpus sie wkurzył ;)

 

moze czas chodzic do offowych kin :?: jak idziesz do multiplexu to sie licz z popcornem, siorbaniem i tp

 

jak chce sobie obejrzec film w ciszy to odpalam go w domu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty...no są, mało specjalne.

 

:shock:

Nie byłem jeszcze na Avatarze ale patrząc z opisów filmu, to chyba trochę przesadziłeś. :cool:

 

Do tego smród kukurydzy, wszechobecne pieprzone chrupanie, siorbanie..kuźwa, chyba się ludziom kino z knajpą pomyliło :???: :???: .

 

Dlatego nie lubię już chodzić do kina. :sad: Najlepsze, że ludzie jedzą na każdym typie filmu, nieważne czy to komedia, czy tragedia. Nawet na pierwszej scenie Szeregowca Ryana jedli. :shock:

 

Jeśli już kino, to trzeba wyszukać takie bez dodatków jedzeniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze czas chodzic do offowych kin :?:

zasadniczo staram sie w takich kinach bywać.

w domu można obejrzeć film, też bywa miło. Nie mam sprzętu innego niż laptop (z rozpieprzonym dvd), więc troche jestem skazany na kino.

 

[ Dodano: Nie Sty 17, 2010 12:03 pm ]

to chyba trochę przesadziłeś. :cool:

 

ok, film ŁADNY. Taka sama sytuacja jak z niektórymi kobietami. Może być śliczna, tylko żeby ust nie otwierała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze czas chodzic do offowych kin :?:

zasadniczo staram sie w takich kinach bywać.

w domu można obejrzeć film, też bywa miło. Nie mam sprzętu innego niż laptop (z rozpieprzonym dvd), więc troche jestem skazany na kino.

 

[ Dodano: Nie Sty 17, 2010 12:03 pm ]

to chyba trochę przesadziłeś. :cool:

 

ok, film ŁADNY. Taka sama sytuacja jak z niektórymi kobietami. Może być śliczna, tylko żeby ust nie otwierała :)

 

to czas wziac sie do roboty i zarobic na sprzet :razz: ja dlatego mam sprzet w domu, zeby nie musiec na kazdy film chodzic do wszechobecnych multiplexow :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzesz Rafał pod uwagę, że są tacy ludzie jak ja, którzy muszą jeść non-stop, aby utrzymać się przy życiu :mrgreen:

 

Ty i Twoi kulinarni bracia macie w takim razie dyspensę. :mrgreen:

 

Ale z tego co pamiętam, nie żywisz się popcornem, tylko takimi bardziej konkretnymi potrawami. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kino, to trzeba wyszukać takie bez dodatków jedzeniowych.

 

Nie bierzesz Rafał pod uwagę, że są tacy ludzie jak ja, którzy muszą jeść non-stop, aby utrzymać się przy życiu :mrgreen:

Ale czy Ty także musisz non-stop oznajmiać ten fakt całej sali? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na pierwszej scenie Szeregowca Ryana jedli

 

wredny kanibalizm!

 

ok, film ŁADNY. Taka sama sytuacja jak z niektórymi kobietami. Może być śliczna, tylko żeby ust nie otwierała

 

no to teraz musze sie wybrac na ten AVATAR!

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Avatarze. kaszanka jakich mało. Totalny brak fabuły, muzyka nie powala, efekty...no są, mało specjalne.

:shock: :shock: :shock:

Obejrzyj film "Mgła".To dopiero wypas akcji i fabuły :lol:

Ja widziałem film "Mgła". I z niego, i z Avatara wychodziłem z kina z podobnymi uczuciami. Dno i pół metra mułu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dałem się namówić na AVATARA. Po tych wszystkich wilekich słowach spodziewałem się czegoś więcej. Efekty...hmmm no niby fajne ale prawdziwe 3D robi na mnie wieksze wrażenie - np o głębi oceanu.

Fabuła faktycznie łatwa , prosta i dość przyjemna.

Trzeba przyznać , że mimo długości filmu w kinie raczej człowiek się nie nudzi.

Ale podsumowując... ja byłem troszke rozczarowany. Fakt, że reżyser musiał palić mocny staff - bo normalny człowiek czegoś takiego nie wymyśli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVATAR Ostatni raz tak czułem się w kinie na filmie MATRIX :!: Dałem się pochłonąć i ponieść wizji Jamesa Camerona, który z tworzył techniką XXI wieku świat powstały w jego wyobraźni, mogący konkurować tylko z kreacja wielkiego J.R.R. Tolkien :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem Avatar to skucha, podejrzewam, że za dwa trzy miechy nikt nie wspomni o tym filmie, co innego Aliens , Terminator , no i mój ulubiony TItanic :razz:

 

tak szczerze Wam powiem , że po Avatarze obejrzałem i mi się bardzo spodobał taki film "Wino truskawkowe" :wink:

ale takie za darmo z torrenta, a nie za 5 zeta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem Avatar to skucha, podejrzewam, że za dwa trzy miechy nikt nie wspomni o tym filmie, co innego Aliens , Terminator , no i mój ulubiony TItanic :razz:

.....

 

Masz bardzo skromne zdanie ...

 

Pomijając dyskusyjną fabułę, to wynik finansowy jaki osiągnie AVATAR nie pozwoli długo o jego sukcesie zapomnieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem Avatar to skucha, podejrzewam, że za dwa trzy miechy nikt nie wspomni o tym filmie, co innego Aliens , Terminator , no i mój ulubiony TItanic :razz:

.....

 

Masz bardzo skromne zdanie ...

 

Pomijając dyskusyjną fabułę, to wynik finansowy jaki osiągnie AVATAR nie pozwoli długo o jego sukcesie zapomnieć ...

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_najb ... ilm%C3%B3w

z pierwszej dziesiątki na szczęście widziałem 3 filmy, rzeczywiście mam skromne zdanie, ale własne :grin:

 

poza tym Szanowny Intakwrx ja poprostu wolę filmy mniej spektakularne, dlatego mam takie zdanie o Avatar.

Wolę poprzednie filmy Camerona, ale nie jest on moim numerem jeden wśród reżyserów

 

a jakie jest twoje zdanie?, bo narazie to ustosunkowałeś się do mojego na nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_najb ... ilm%C3%B3w

z pierwszej dziesiątki na szczęście widziałem 3 filmy, rzeczywiście mam skromne zdanie, ale własne :grin:

 

No o to chodzi, mało widziałeś jeszcze krótki w życiu...

 

 

poza tym Szanowny Intakwrx ja poprostu wolę filmy mniej spektakularne, dlatego mam takie zdanie o Avatar.

Wolę poprzednie filmy Camerona, ale nie jest on moim numerem jeden wśród reżyserów

 

"Tytanik" to taki skromny film wręcz kameralny za 10.000 $ ... :lol:

 

Skoro już tak jedziesz po AVATARZE to napisz konkretnie co Ci się nie podobało, o ile byleś na nim w kinie, a nie oglądałeś na divx ....

Tylko pamiętaj na forum możesz użyć za darmo więcej niż 160 znaków ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze z tym titaniciem to była ironia nie wiem czy zauważyłeś :twisted:

 

co mi się nie podoba w Avatar , a to że jest to połączenie Matrixa z Aliens ( avatary w kokonach czy inkubatorach jak zwał tak zwał,akcja z rudą,hibernacja) , nie ma tam zbyt duzo nowinek , no chyba ze niebieskie ludziki są nowością (a no tez nic nowego bo smerfy np.;))

 

generalnie jesli dojdzie do drugiej części to co tam wymyślą, ze niebieskie ludziska przylecą na ziemię, no bo niby jak zrobić następny trylion dolców, sorka nie zmieściłem się w twoim limicie, to poproszę o dwa smsy ;)

a wogóle to się doładuje jak TURBODYMOMAN !!! i bede miał za darmo wszystkie smsy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...