Skocz do zawartości

Start nowego Forum!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 473
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Można prosić żeby na dole strony link "Strona główna forum" był większymi literami, a "KTO PRZEGLĄDA FORUM" mniejszymi, a nawet wcale mogło by go nie być ?

Nie wiem jak inni, ale ja się czasem mylę jak chcę wrócić na stronę główną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy daloby sie zrobic tak, zeby przy przegladaniu listy watkow z nieprzeczytanymi postami od razu miec na gorze, badz na dole opcje zaznaczania wszystkich postow jako przeczytanych? Bez koniecznosci powrotu do glownej strony?

 

Czasem przegladam nieprzeczytane posty, a potem widze, ze reszta mnie juz nie interesuje - wystarczyloby jedno klikniecie i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy daloby sie zrobic tak, zeby przy przegladaniu listy watkow z nieprzeczytanymi postami od razu miec na gorze, badz na dole opcje zaznaczania wszystkich postow jako przeczytanych? Bez koniecznosci powrotu do glownej strony?

 

Zdecydowanie, miało to być poprawione... na liście życzeń był ten problem, jak i ten, aby klikając na temat wątku pojawiał się ostatni nieprzeczytany post, a nie początek wątku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu ponad 90 użytkowników, którzy głosowali za avarami po lewej: Dziiiiiiiiiiiiiiięęęęęęęęęęęękkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeemmmmmmmyyyyyyyyyy :mrgreen::mrgreen:

 

 

Zobaczę jutro na trzeźwo, co więcej się zmieniło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz gieje forumowe będą się domagać prawa do adopcji dzieciaków .

Teraz tylko "ustne", ale kolejne będzie prawdziwym ostrzeżeniem!

 

A ja powiem, że poprzedni silnik mi bardziej pasował - nawet z avatarami po prawej.

To jest ten sam silnik, wszystko można stylem zmienić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na liście życzeń był ten problem, jak i ten, aby klikając na temat wątku pojawiał się ostatni nieprzeczytany post, a nie początek wątku

Przecież to działa :roll: Przynajmniej na Google Chrome.

 

No już działa, ale rano chyba jeszcze spało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy daloby sie zrobic tak, zeby przy przegladaniu listy watkow z nieprzeczytanymi postami od razu miec na gorze, badz na dole opcje zaznaczania wszystkich postow jako przeczytanych? Bez koniecznosci powrotu do glownej strony?

 

Czasem przegladam nieprzeczytane posty, a potem widze, ze reszta mnie juz nie interesuje - wystarczyloby jedno klikniecie i po sprawie.

 

Oprocz tego jak się zrobi "posty nieczytane" to numeracja stron jest tylko na dole strony - przydalaby się rowniez na gorze :D

 

EDI: I takie okienko wyszukiwarki gdzies na gorze bez wciskania "szukaj" tez uprzyjemnia zycie choć nie jest mi niezbędne do zycia Ale na "-" tak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...