Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś BULDOG. No wreszcie Kazik w dobrej formie bo kilka ostatnich produkcj mnie zawiodło. Naprawdę fajnie to brzmi + świetne teksty. Moje ulubione to 4 rozbiór Polski i Sponsorowany przez ZURT.

Zacytuje refrenik:

"Gdybym umiał to bym sam przed sobą klękał

Kazimiera szuka a Danuta stęka" :mrgreen:

Ja też woziłem Buldoga w aucie w zimie. Rzeczywiście energiczne kawałki. Oprócz Piątego Rozbioru bawiły mnie jeszcze Pop Leży Krzyżem i Obcy w Domu.

 

W ZURT Kazik raz śpiewa:

Gdybym umiał to sam bym przed sobą klękał

Kazimiera szuka, a Danuta stęka

a następnym razem

Gdybym umiał to sam bym przed sobą klękał

Kazimiera szczeka, a Danuta stęka

 

Jednak ogólnie dla mnie Kazik się kończy, bo koncentruje się na polityce, na której się nie zna (patrz: najnowsza el-dupa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od dziś BULDOG. No wreszcie Kazik w dobrej formie bo kilka ostatnich produkcj mnie zawiodło. Naprawdę fajnie to brzmi + świetne teksty. Moje ulubione to 4 rozbiór Polski i Sponsorowany przez ZURT.

Zacytuje refrenik:

"Gdybym umiał to bym sam przed sobą klękał

Kazimiera szuka a Danuta stęka" :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ds15Z93XpVw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, najnowsza El dupa mnie zawiodła - pierwsza była piękna ale ta słaba. Szkoda, wtedy Kazik = Stforki i company wypaliło z dużą dozą humoru. Do tej pory uważam tą płytę za świetną. Szkoda Kazika ale Buldog jest jakąś nadzieją na poprawę bo porzednie produkcje były coraz słabsze lub kiepsko się słuchały. No i słabe covery (Czterdziestolatek i Hymn) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdolności improwizacji Hendrixa są niezbadane :twisted:

 

http://youtube.com/watch?v=gTSuyAXI16E

 

Fajny link

 

a tu: http://youtube.com/watch?v=NT86jjGz60k& ... ed&search=

 

najczęściej "coverowany" kawałek świata. Kto tego nie grał (Clapton,Sting etc....), sam mam na płytach z kilkanaście wersji - ale orginał bije wszystkie na głowę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wracająć z wesela o 3.30 zapodałem Metro. Znakomicie mi się jechało w nocy przy tym... Jeszcze trochę popadało :)

 

Mam ciągle jeszcze klimat weselny, więc pobieram kilka utworów Akcentu :mrgreen:

 

Zobaczymy jak się spiszą chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło się go słuchało,ale jak wiadomo $ ma dziś większe znaczenie niż sentymenty. na to mi wygląda, bo chyba innego powodu nie widać?

Nie wiadomo, może jakieś złe relacje w starej pracy. Ja tam byłbym daleki od piętnowania ludzi za uleganie przesłanką materialnym, normalna rzecz, lepsza kasa - lepsza praca, zwłaszcza jak się nie jest milionerem a pewnie nie jest. Sentymenty fajna sprawa ale może nie zawsze. No i zawsze sie można sprawdzić, przecież facet nie przechodzi do jakiegoś g... jak RMF czy Z-ka i nie będzie pewnie grać chały dla pieniędzy i podpisywać to swoim nazwiskiem. A jak tak się stanie to można go wtedy z błockiem mieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby chodziło tylko o kasę to pewnie dawno by go tam nie było, ogólnie to sporo fajnych ludzi odeszło przez kilka ostatnich lat, kilku wróciło (fajnych) ale nowi od muzyki mi nie podchodzą a już program alternatywny teraz to jakiś dramat :cry: A z listą, ciekawe, czasem słuchałem sobie troszkę ale to tak tylko z nostalgi - to jednak wielka legenda, w moim pokoleniu zwłaszcza, wtedy słuchali tego wszyscy a przyznanie się do nie słuchania to było mocno nie teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że w trójce nic o tym nie mówią przez cały dzień ?

Akurat głosu Niedźwiedzia nigdy jakoś specjalnie nie lubiałem, zresztą jego preferencje muzyczne też mi nie odpowiadały do końca ale był tak charakterystyczny dla trójki, że żal będzie. Fajny był Paweł Kostrzewa, który odszedł do jedynki. Ale jest ciągle wielu naprawdę świetnych radiowców, sosnowski, mann, baron etc. no i kilku bardzo niefajnych (np. po 15.00 w piątek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest klasyka :

1.Missy Eliott - Get Your Freak On

2. to samo co 1 tylko ze remix z Nelly Furtado

3.MY LiFE BE LiKE..BY GRiTS

4.Topmodelz - Your Love(Mondo Remix)www.mp30.er.pl

5.EXTERMINAL-EXTERMINAL&MAX FARENTHIDE-Music_Revolution_

6.Within Temptation - Memories

7.Timbaland- The Way I Are

8.Mr Bronkz - DemoMIX by kamol...

9.East Clubbers - Walk Alone

10.Aro-rajdowy weekend

 

Tojest moje TOP 10:P heh pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...