Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacja filmik :) Dzisiaj mocno zmroziło to co wczoraj rozjeździliśmy i trochę nierówno było ale rozjeździliśmy i kolejne 100km oesowe wpadło :)

Ze strat to dzisiaj sprzęgło w Calibrze i kamerka roztrzaskana w drony mak ale właściciel chciał żebym bokiem nad nią przejechał... 2 x sie udalo a za 3 ;)

Do zobaczenia za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za niedzielę pełną wrażeń. Było super, choć oglądając materiały z kamerki samochodowej widzę, że dużo mam do nauki. Gdyby nie odległość wpadałbym regularnie na ćwiczenia:)

 

dr.elich: dziś chyba jako jedyny miałem samochód bez turbo i nalatałem się jak dziki. Z mojej perspektywy to ważniejszy jest kierowca niż turbo, ale niech jeszcze się wypowiedzą Ci co mają ;) 

 

P.S. do fotografów: czy będziecie udostępniali swoje fotki publicznie? Chętnie bym zobaczył swoją strzałę w akcji.... jeśli ktokolwiek zdążył ją złapać w kadr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś było super, miło znowu wrócić na lód :) Ogólnie przyczepność, szczególnie z rana, była bardzo dobra, więc kolce nie były potrzebne a i tak momentami zacne prędkości w ślizgu były...

Dzięki za dziś i do zobaczenia w przyszły weekend :yahoo:

 

P.S. Dorsz914 filmik rewelacja, drony to jednak dobra rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerka roztrzaskana w drony mak ale właściciel chciał żebym bokiem nad nią przejechał... 2 x sie udalo a za 3 ;)

Do zobaczenia za tydzień.

A karta przeżyła? Zawsze to jakieś ujęcie :P

 

 

 

Rewelacja filmik
 

 

 

 

P.S. Dorsz914 filmik rewelacja, drony to jednak dobra rzecz :)

 

Dzięki. Ogólnie jeszcze sporo do poprawienia. Za mało płynności i trochę się jeszcze gubiłem czasami bo nie wiedziałem za kim lecieć.

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiedziałem za kim lecieć.

Za gospodarzem hehe ;)

Foty z wczoraj i dzisiaj tutaj https://photos.google.com/share/AF1QipO54AqsK3szoys36S-wMufVscu6wtf_goCEqBfRmSGKHJ2RnhEtgadwTTARam33PA?key=ZzhCX0xtdkhXbFZoa0Y1RUZtVTZmVzdDc3lRNlRB

Edytowane przez Wełniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...