Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ze dwa okrążenia i mógłbym mieć kłopoty :)

 

Z innej beczki. To kto jutro na motomajówkę w Mikołajkach się wybiera? Bo się zastanawiam czy się nie przejechać, no i ciekawe czy by pozwolili dronem polatać.

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt na gokartach źle nie było i konfiguracja ciekawa i chyba szczęście w losowaniu miałem bo karty jechały poprawnie. Jedynie brak możliwości wyprzedzania jest słabe ale jak widać Jacek znalazł lukę ale nie czułem jakoś presji wyścigu i specjalnie nie blokowałem ;) bo broniąc się prawie nierealne byłoby wyprzedzić legalnie.

Co do jutra to jadę na Hel polatać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem panowie,

 Jutro standardowo czwartkowe gokarty, poniżej lista zainteresowanych :D

 

1. Krzych

2. Axmann

3. JPol

4. Fary

5. Gumiś

6. Paweł

7. Kamil

8. Adam

9. Jacek

10. Bartek

11. Krzysiek

12. Mariusz

13. Jurgiel ( do potwierdzenia)

14. Wełniacz ( DO potwierdzenia)

15.

 

 

zapowiada sie ciekawie, informacyjnie jedziemy jutro 2x15 min :D wózki bedą sprawdzone i wyregulowane do równego tak by nie było wątpliwości że ktoś dostał mocniejszy lub słabszy :D

Przypominam że spotykamy sie na torze o 18:30, proszę o punktualność !!! i odliczoną kasę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, było dobrze! :)

 

I na dodatek system wyliczył mi z czasów sektorów teoretyczny best na poziomie 26,600. (czyli mam cel na najbliższe okazje :mrgreen:)

 

A naszego "dzwona" bardzo chętnie bym zobaczył z perspektywy sprawcy. ;)

 

Może zmontuję jeszcze jakiś skrót z kwalifikacji/treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jpol napisał:

A naszego "dzwona" bardzo chętnie bym zobaczył z perspektywy sprawcy. ;)

 

 

hm... szkoda że nie miałem kamerki ...  wszystko było by w pełni widoczne, co do sprawcy hm... na 69% to moja wina... ale na swoją obronę : walczyłem z Jackiem o 1 miejsce, Szulc był dublowany ( nie wnikamy który raz podczas wyścigu ;) ) i powinien dostać niebieską "flagę" ale ze na flagi nie jeździmy  ]:D wiec trzeba sobie wywalczyć pozycję, podjąłem atak !!! Adam nie odpuścił i wbił się w Jacka , przy okazji skutecznie zajeżdżając mi drogę :/ to też zostałem i ja :(  .... ale walka była PIEKNA :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, jutro wypada czwartek na torze kartingowym, niestety ale wypada on z naszego kalendarza spotkań gdyż mam sprawy rodzinne i nie zorganizuje spotkania za to proponuję na następny czwartkowy spocik (8 czerwca) na torze zorganizować GP z pucharami itp... Hostessy każdy we własnym zakresie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...