Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, proszę o poradę. Planuję do Was jechać z Gdyni i będzie to ok 3 h jazdy w jedną stronę. Podpowiedzcie mi w takich kwestiach:

- jechać w sobotę czy niedzielę- mam zwykłe zimówki, może lepiej poczekać do niedzieli jak lód będzie wytarty?

- w sobotę ma być w okolicach 0*C a w niedzielę lekki mróz, czy to powoduje strategiczną różnicę?

- nawigacja podpowiada dwie trasy nr 1: Elbląg-> trasa E28 pod samą granicę -> Górowo Iławieckie -> Bartoszyce oraz trasa nr 2: Elbląg->Pasłęk->Orneta->Lidzbark W.->Bartoszyce . Którą Wy byście polecili jako bezpieczniejszą? Już raz mnie warmińskie drogi w zimę zaskoczyły:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o poradę. Planuję do Was jechać z Gdyni i będzie to ok 3 h jazdy w jedną stronę. Podpowiedzcie mi w takich kwestiach:

- jechać w sobotę czy niedzielę- mam zwykłe zimówki, może lepiej poczekać do niedzieli jak lód będzie wytarty?

- w sobotę ma być w okolicach 0*C a w niedzielę lekki mróz, czy to powoduje strategiczną różnicę?

- nawigacja podpowiada dwie trasy nr 1: Elbląg-> trasa E28 pod samą granicę -> Górowo Iławieckie -> Bartoszyce oraz trasa nr 2: Elbląg->Pasłęk->Orneta->Lidzbark W.->Bartoszyce . Którą Wy byście polecili jako bezpieczniejszą? Już raz mnie warmińskie drogi w zimę zaskoczyły:/

Jedz jak ostatnio z tą różnicą, ze zamiast skręcać na tą drogę wiesz którą  ;) ,pojedz prosto ,ładna droga,sam widziałeś w ile przyjechałem do Ciebie.

Z Ornety możesz pojechać na dobre miasto ,nie polecam skręcać na Lidzbark W w lubominie,

Możesz pojechać też bezpośrednio z Ornety na Lidzbark W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurrr pytanie o grubość lodu :D wystarczająca skoro lataliśmy 4 h i nic się nie stało to ;) Jutro sporo więcej aut ale te 20cm powinno podołać wszystkim :) Jutro grube ekipy na szwedzkich kolcach będą drony i paparazzi profi :D od 9.00 jesteśmy na miejscu,

Onboard :D

Edytowane przez Wełniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurrr pytanie o grubość lodu :D

wiesz w tamtym roku latałem po zalewie -wiadomo duzo wiekszy zbiornik i ponad 25cm lodu w srode byłem mierzyć i omal nie wjealem sie pod własnym cieżarm ciała  6cm lodu dlatego pytam.. u Was na wschodzie chyba lepiej mroziło.. :lol:

Edytowane przez wielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mega czarny najlepszy jaki może być lód wszędzie 20cm. Nie jeździliśmy po całym jeziorze bo na głębszej części siedzą wędkarze i to sporo....  wybrałem opcję bezpieczniejszą  i ciekawszą rajdowo bo są wysepki trzcinowe itd :) za jutro nie odpowiadam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś tam będziemy od 9 (jak ktoś nie wie jak ukrytym wejściem dojechać to nie pytajcie mnie gdzie ono jest tylko wjeżdżajcie jeziorem jest ślad ale nie upalajcie środkiem bo tam nie mierzyłem).

Przepraszam wszystkich, a w szczególności Filipa i Krzycha, że już szału dostawałem jak ktoś dzwonił i pytał mnie ile cm itd.... ale 3 dzień jeździmy i lód pewny (nawet dla 2 tonowych limuzyn ze stajni Lexusa) i nie wytrzymałem i się Wam dostało ;) Jak ktoś jutro zapyta ile jest cm to wale z dyńki :biglol:  Myślę, że ten sezon patrząc w prognozy potrwa do kwietnia :yahoo: Niedługo się filmiki zaczną pojawiać. Dorszu wielkie dzięki za możliwość sterowania dronem :yahoo: To lepsze niż upalanie na kolcu Subaraka :D Za resztę zapłacę kartą Master........ ;) oczywiście latałem za wysoko itd ale jeszcze parę razy i będę dobrym dronopilotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...