Jump to content

wojtisek1

Nowy
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Dobry

About wojtisek1

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Zatorze Olsztyn
 • Auto
  Forester 2,0; EJ204; 2007

Recent Profile Visitors

364 profile views
 1. Do Ornety masz blisko. Tam warunki idealne!!
 2. Czy ktoś może wie jakie są warunki na lotnisku w Ornecie??
 3. faktycznie, bylo jak za dawnych lat w tym miejscu!!! To jeszcze kilka ode mnie przy zachodzie slońca
 4. Dużo samochodów?? Chciałbym z synkiem podjechać trochę go poszkolić.
 5. opony za bardzo w dupę nie dostały ?? Ja polatałem tam w zeszłym tugodniu , ale wiatr wywiał śnieg i było srednio. Marzy mi sie tak z 50cm świeżego śniegu !! . Kiedyś żeby zrobić tam KJS , z godzinę rozjerżdzaliśmmy śnieg , żeby zrobić trasę. Były czasy !!
 6. Dorsz, a trochę tych górek ziemi posprzątali ?? Poza tym dużo porozrzucanych opon i nadal mało śniegu. Byłem tam w tygodniu i tak sobie myśle , że trzeba się umówići trochę posprzątać . Co Wy na to ??
 7. ostatni pomiar, krótkie miejskie odcinki, zimno i ...... wynik 14,6L/100 generalnie bez sensu jak na 158 PS
 8. u mnie zamulanie pojawiało sie bardzo sporadycznie , raz na pół roku, ale ostatnio właśnie nastąpiła ta chwila. Ale dzień później zaświecił się check i auto aodzyskało wigor i to chyba nawet lepszy niż zawsze. Trudno , niech świeci , trochę irytuje , ale furmanka całkiem zacnie jedzie
 9. http://ecoopony.pl/opony/opona-zimowa-kolcowana-bieznikowana-205-55r16-ms2 może takie, miałem okazje takie potestować. Minus taki , że w zeszłym sezonie kosztowały 425
 10. Olsztyn, Krzywe , srednio 15 cm. Narazie slabo, ale za tydzien......
 11. Na Krzywym też cienko. Między plażą miejską a harcerzami duża plama wody, więc na innych częściach nie będzie rewelacji. Ja miałbym stracha nawet daleko piechotą pójść, a autem całkiem odpada. Dorsz, jak tam na Gryźlinach??
 12. a może zbierzmy w "kilku" się na europaletę zapakujemy a poważnie , to do jakiej części matuszki rasiji , to ma jechać ??
 13. jak wygląda cała procedura, dokąd się wysyła ecu dla Sashy, ile to trwa?? Może zabrzmi to ciekawie, ale czy trudne jest wyjęcie sterownika i gdzie on się znajduje ??
 14. wytłumaczcie mi , skąd w temacie wziął się Sasha?? To nik u nas nie jest w stanie ogarnąć tematu, wymieniam z nim emaile , ale tylko ang lub ros , a ja bardziej po niemiecku. To jakiś pewny człowiek ??
×
×
 • Create New...