Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy, niektórych znajomi... :(  [*]  pewnie będzie ciężej z jazdami ale co zrobić ryzyko wliczone w jazdę, a staramy się je ograniczać do minimum ale prawa Murphy'ego działają.

Najnowsza produkcja z wczoraj :)


Ktoś w sobotę na Kinkajmy się wybiera ? :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki potrzebuje porady

 

szukam juz od roku subaraka i nic...

 

chcialem GT 99 lub 00 w super stanie byłem gotów zapłacić sporo jak za takie auto ale nic nie ma..

 

teraz znowu naszło mnie na STI z US lata ok  2004-2005.. ( mialem juz takie tylko wrx, miałem też outbacka XT z usa i "poza" uszczelkami pod głowicą nic się w tych autach nie działo  )

 

jakies porady na co zwrócić uwage przy sti z usa?

 

nie pytam sie o to czy było bite tylko o to co się w nich psuje bardziej w porównaniu od EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz to odpuść sobie US i lepiej poszukać EU auto jest całkiem inne, dopiero od Lanosa na Stany szło to samo co na Europę.Jezeli chodzi o bolączki oprócz tego samego co WRX czyli wycieki był problem z tłokami. Wypalały się,zakucie rozwiązywało problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz to odpuść sobie US i lepiej poszukać EU auto jest całkiem inne, dopiero od Lanosa na Stany szło to samo co na Europę.Jezeli chodzi o bolączki oprócz tego samego co WRX czyli wycieki był problem z tłokami. Wypalały się,zakucie rozwiązywało problem.

 

Ja mam WRX-a USA i nie narzekam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to że auto jest złe,sam miałem kupić US.Ale udało znaleźć się EU. Chodzi o to że auto na rynek US było inaczej robione.Chodzi o technologię wykonania,to tak samo jak na rynek japoński a Europę.Całkiem co innego. Najważniejsze że by dobrze latało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...