Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

@@Maciej94,ja Ci go sprawdzę bez sprawdzania. Nie kupować! 

Auto nie dla mnie, wujas się strasznie uparł na niego, nasz krajowy, a cena śmieszna jak za ten rok i ogólny stan, z tego co wiem, to na chwilę obecną chce nim do ASO podjechać i tam sprawdzić, jak wyjdzie coś grubszego to pewnie odpuści, wiem, że ta jednostka nie należy do najlepszych, ale co zrobić, jak chłop się uparł i nic do niego nie przemawia... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co za "wujas"? ;)  jak go lubisz i zależy Ci na jego portfelu podpowiedz mu koszta remontu tejże jednostki

Spokojnie Panowie, chyba liznął troszkę tematu i pomału zaczyna rozglądać się za czymś innym :), może będą jeszcze z niego ludzie ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj lodu 25cm, 1 audi 80 utoneło ale przy ściekach 1km od plaży głownej 100m w trzcinach siedzi nie wiem jak tam wjechał ciężko tam dojść... z 30cm śniegu jak nie 40 ... całe Kinkajmy zawalone puchem a pod nim czysty lód pod fotki klimat mega ale radość z jazdy tzn sterowalność auta żadna.... ciągnie nas śnieg. Ja jutro lecę na snowkite na zalew wiślany.

16651294_1299866180080172_1941174632_o.j16709410_1299866743413449_724189760_o.jp16667560_1299865833413540_458729280_o.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na chwilę na Kinkajmach, na "starej" tegorocznej trasie lód jest fajnie porysowany kolcami, na pozostałej części jest już różnie. Szkoda że nowa pętla zawiera sporo długich prostych fragmentów gdzie nic się nie dzieje. Oczywiście gawiedzi na tafli jest "wincej" i trzeba mieć oczy dookoła głowy co by nie przypakować w Renault Scenic :) Szkoda że w wielu miejscach zamiast jednej słusznej ścieżki są same trasy alternatywne... Aha, cypelek w którym na początku sezonu robiliśmy nawrotkę wraz z dojazdem jest nieużywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...