Jump to content

limesiak

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

About limesiak

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  NKE
 • Auto
  H6 LPG

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. Polecam sklep z hydrauliką przemysłową, powinni dorobić przewód wraz z końcówkami.
 2. Bez przesady z tą paniką. Sprawa z automatem nie jest skomplikowana - jakakolwiek naprawa wiąże się z dużym kosztem niestety Tak jak powyżej radzono przeprowadź wymianę oleju i filtra (tylko dobrze podłączyć przewody). Zasięgnij opinii u innych mechaników obowiązkowo.
 3. W moim przypadku minęło po zmianie na wspomniane SKF 8 miesięcy i 6kkm - bez zastrzeżeń, luzów brak. W ostatnim okresie jeżdżę znacznie mniej więc zanim się zużyje upłynie parę lat jak podejrzewam
 4. Hehe, rzeczywiście tylko2mm i wszystko jasne dzięki WOJO Swoją drogą czytałem kiedyś na forum o przypadku wypadających półosi, co tam musiało wówczas siedzieć?
 5. Kłamią? Lub się mylą:) Wg mojej logiki powinny być inne na długości co najmniej, chociażby ze względu na inną wysokość auta.
 6. Tylko omawiana wówczas przez nas półoś dotyczyła OBK, do Legacy jest/powinna być inna... Obecnie szukam informacji na temat podzespołów do regeneracji oryginałów, może ktoś zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami odnośnie części zamiennych, które warto: NTY, Febest, GSP, Kamoka, DRW lub może inne?
 7. Dzięki za odpowiedź, tego akurat ostatnio zrobić nie mogłem w moich parkingowych warunkach
 8. Heja Podepnę się pod temat. WOJO dobry człowieku a da się zmierzyć ciśnienie bez wyciągania silnika? Próbowałem to kiedyś zrobić i poległem, może sprzęt jaki wówczas posiadałem nie był idealny, ale jakby nie patrzeć miejsca jest tam niewiele, ledwo da się świecę wyjąć (co prawda czyniłem to w H6 ale sądzę, że na szerokości miejsca jest podobnie niewiele)
 9. W mojej ocenie wszystkie zawarte porady, były słuszne, szkoda że tak lekko skrytykowałeś chęci je udzielających. PS.1. Nawet była sugestia o wtryskach gazu PS.2. Pamiętaj, że porady na forum to jakby wróżenie z kuli PS.3. Wszystkiego najlepszego w użytkowaniu obyś nie musiał więcej korzystać z porad forum
 10. Hehe, powodzenia zatem
 11. Poszukaj dokładnie źródła, które zapewne znajduje się gdzieś wyżej...?
 12. limesiak

  łożysko - piasta

  Napisz coś więcej, moje doświadczenie jest marne i ciągle je zbieram, ale chętnie się nim dzielę
 13. Polecam poszukać po portalach z częściami używanymi i zadzwonić czy robią wwymianę
 14. Robi się coraz ciekawiej Mogę podłączyć ten kabelek Niech się kontaktuje na PW, nie jestem mechanikiem z zawodu, posiadam kabelek, komputer działający na baterii jakąś godzinę więc może coś się uda zrobić... chyba nie bawiłem się programem o którym piszesz więc pewnie potrzebna będzie dodatkowa pomoc z Twojej strony jeżeli już?
×
×
 • Create New...