Jump to content

damiann

Nowy
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

damiann last won the day on August 13 2016

damiann had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Hel
 • Auto
  Impreza '97 na

Recent Profile Visitors

477 profile views

damiann's Achievements

..:: Swojak ::..

..:: Swojak ::.. (2/13)

4

Reputation

 1. W GC urwała mi się linka od wajchy do dźwigni, która zwalniała blokadę przy prowadnicy fotela. Może u Ciebie jest to samo?
 2. Panowie, wszystkie wjazdy na jez. Karlikowskie są zablokowane, nie wolno wjeżdżać ponieważ lód jest za słaby. Na lodzie widać świeżą wodę, więc to nie są żarty. Bajka się skończyła:(
 3. Wróciłem właśnie z Borowa i podsumuję jednym słowem: bajka:) Co ważne: trasa jest odśnieżona i fajnie zryta kolcami, z lekkimi bandami. Jezioro jest terenem prywatnym, a całe wydarzenie to trening lokalnych rajdowców. Podobno niebiescy nie mają nic do tego. Wśród przybyłych widać było osoby, które zapewne były organizatorami, problemów z jeżdżeniem nie było, jednakże bez kolców i z wolnym ssakiem byłem najwolniejszy, toteż starałem się nie psuć zabawy szybszym. Domyślam się, że mogliby mnie wyprosić gdybym przeszkadzał. Planuję jutro jechać ponownie tak aby być o 8 rano, aby wyszaleć się zanim szybsi przyjadą.
 4. Ja oczywiście też chciałem na mazury jechać, ale dla mnie to 270km w jedną stronę i na sobotę po południu już plany są. Dlatego ślizgawka w okolicy 3miasta to zbawienie. Jak maszyna wytrzyma to będę jutro i w niedzielę:)
 5. Planuję 8-9 być na miejscu. Oczywiście jeśli da radę tam wjechać "na krzywy ryj".
 6. A mógłbyś podać od której strony tam wjechać? Czy ktoś się tam wybiera? Ja chętnie bym przyjechał z rana.
 7. A może Zatoka Pucka przy Władysławowie? Ostatnio warunki do jazdy były w 2010r. ale może już zamarzło? Jest ktoś z okolicy i mógłby sprawdzić? Ja dopiero w sobotę będę przejeżdżał.
 8. Potwierdzam, widziałem przez lornetkę, że coś w tamtym rejonie Zalewu coś porusza się po lodzie. Wełniacz, daj znać jakie warunki, czy jest jakiś tor wytyczony, czy da radę jeździć bez kolców?
 9. Również bym proponował pożegnać się z walizką. Ja mam podobną sytuację, tylko, że pakuję się do przeciętnego sedana. Poza wózkiem wszystkie bagaże dzielę na mniejsze pakunki, przy pierwszym wypadzie na weekend zdziwiłem się ile można rzeczy zabrać.
 10. Byłem rok temu i od roku planuję ponowny wypad:) Ale ja kombinuję nocleg na miejscu i może jeszcze zabranie rodziny. Z mojej perspektywy podróż to 4-5 godzin w jedną stronę a dodatkowo jak wspominam zeszły rok, to dobrze by było po pałowaniu odpocząć, przeanalizować błędy i następnego dnia zaatakować lód jeszcze raz.
 11. Och jaka piękna tafla lodu Półwysep również liczy na mróz na Kinkajmach...
 12. W moim przypadku pomogły operacje przy korku na chłodnicy. Wymieniłem na nowy, ale podczas wymiany zauważyłem, że stary nie był dokręcony tzn. był obrócony o ok. 120 stopni a pełne dokręcenie to obrót o 180 stopni. Tak czy inaczej, była to pierdoła, która rozwiązała problem z bulgotaniem po odpaleniu:)
 13. Mam odgłos przelewania się wody tak jak kolega , który rozpoczął temat. Do tego na zimnym silniku poziom chłodziwa jest sporo powyżej maksimum (wcześniej było po prostu maksimum)., a gdy odkręciłem korek na chłodnicy płyn pod małym ciśnieniem wytrysnął. Czy winowajcą jest ów korek czy szukać dalej?
 14. Byłem na południu, obecności obozu nie odczułem. Za to polecam wybrać się na spacer do Marsaxlokk i dobrze tam zaplanować obiad w knajpce w porcie. Najmilej wspominam posiłek zjedzony właśnie tam. Dodam od siebie abyście koniecznie startowali z dworca ponieważ byłem świadkiem kilku sytuacji gdy autobus nie zatrzymywał się na następnych przystankach ponieważ był już pełny (był to przełom września i października! ) W samej Buggibie możecie sobie zaplanować wycieczkę kilkugodzinną statkiem na Comino i Blue Lagoon, poza tym miasto jest jak dla mnie tylko sypialnią, nastawcie się że codziennie będziecie jeździć po wyspie.
×
×
 • Create New...