Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziękuje bardzo za spota ;) Następnym razem może nie pomylę miejsc i nie pojadę na drugi koniec Wrocławia :D Jak by pojechaliście to jeszcze sobie zostałem z godzinkę może nie cała ;) Przyjechała między czasie bmw i też zaliczyła choinkę (compact), a później wpadła jeszcze chyba E39 kombi ;) Bardzo fajne miejsce znaleźliście ;) Do następnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dopiero gdzieś przed północą zebrałem się z domu (wcześniej nie miałem Subaru), nie chciałem już o tej godzinie dzwonić/pisać. Do której jeździliście? Podjechałem tylko na parking koło cmentarza na osobowicach, tam było w szczycie z 15 aut, również z podpiętymi sankami :D Kila BMW, passat, civic, astra, mercedes jakiś, ze dwa audi, sierra, mustang i coś tam jeszcze. Był też niebieski GTk - pozdrawiam:)  Udało mi się uniknąć latarni, trochę wyczuć auto chociaż to jeszcze daleka droga do perfekcji. Pojeździłem gdzieś do pierwszej, dziś rano auto wyglądało tak:

 

image.jpg

image.jpg

 

Uwalone Subaru to podobno szczęśliwe Subaru;)

 

Nie mniej jednak umyłem bo trochę wstyd:

image.jpg

 

Może utrzyma się w tym stanie parę godzin;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

pozdrowienia z zamarzniętych jezior na mazurach...

 

mam pytanko czy ten GT jest znany na forum?  ktoś coś moze więcej powiedziec o tym aucie

 

strasznie drogie ale .... mam na niego ochote

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-gt-2-0-turbo-4wd-ID6yIg1T.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś szukał tego parkingu przy grabiszyńskim: https://www.google.pl/maps/place/Parkuj+i+jed%C5%BA+-+Opor%C3%B3w/@51.0854098,16.9738603,18.25z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x6e4ac5d86ce54d9f!8m2!3d51.085083!4d16.9733888
tylko wjazd łatwo przegapić, bo jest kawałek przed pętlą i trzeba przejechać przez torowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam plany już:( Byłem z godzinę temu na Parkingu na Osobowicach: pusto, ale trochę mało tam śniegu, place kostki, średnio. Na Parkingu przy Grabiszyńskiej ładny śnieg ale dużo aut (zaparkowanych) więc trochę ryzykownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam plany już:( Byłem z godzinę temu na Parkingu na Osobowicach: pusto, ale trochę mało tam śniegu, place kostki, średnio. Na Parkingu przy Grabiszyńskiej ładny śnieg ale dużo aut (zaparkowanych) więc trochę ryzykownie.

Potwierdzam. Miejsce bajka ale dzisiaj dużo aut :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...