Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem, zamówiłem dokładkę lip pod przedni zderzak do mojego bloba z tej aukcji http://allegro.pl/dokladka-spojler-zderzaka-subaru-impreza-03-05-i6717057245.html#thumb/1 . Czy jest ktoś chętny jeszcze na taką dokładkę? Wtedy przesyłka na pół. Dość atrakcyjna cena w porównaniu do tych za 650zł. Dokładkę będzie wysyłać do mnie w środę rano, więc do środy mozna sie jeszcze zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potrzebuje kogoś kto dokończy remont salonu. Ktoś coś kogoś? Dużych wymagań nie mam- potrzebuje kogoś najlepiej na już, kto wyrobi się z remontem najpóźniej do 1 marca i jeszcze nie zapłacę miliona złotych

WTF??

 

 

Jakiś problem?

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wrocławiaki,
 

Ostatnim czasy spędzam coraz więcej czasu w swoim autku, stąd też zaszła potrzeba aby dobrać się trochę do audio.
Znacie może we Wrocławiu jakiś salon Audio godny polecenia?

Z góry dzięki za pomoc,
MP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wrocławiaki,

 

Ostatnim czasy spędzam coraz więcej czasu w swoim autku, stąd też zaszła potrzeba aby dobrać się trochę do audio.

Znacie może we Wrocławiu jakiś salon Audio godny polecenia?

 

Z góry dzięki za pomoc,

MP

Na Kościuszki kiedyś był, ale nie pamietam czy nadal jest ;) nie daleko renomy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znacie może we Wrocławiu jakiś salon Audio godny polecenia?

Relacja z wyciszania XV we wrocławskim serwisie - może nie do końca jest to "salon audio", ale z relacji wynika, że przeróbki sprzętowe audio też robią.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz audio to tylko i wyłącznie Hornhagen na Klecińskiej - sprzedaje sprzęt, robi zabudowy, a przede wszystkim mega ogarnięty w temacie...

I cenowo bardzo przystępnie. Kiedyś byłem bliski skorzystania z jego usług ale jakoś w międzyczasie sprzedałem wrx'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę oddać swoje felgi do renowacji, a że nie mam drugiego kompletu, to potrzebuję na chwilę coś bardziej praktycznego od kilku cegieł pod koła.

Nie zalegają Wam jakieś 17" (5x100) po garażach? Chętnie kupię jakiś drugi (raczej budżetowy) komplet lub wydzierżawię na czas renowacji moich. :)

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie ktoś z Was zastanawiał, jakiej firmy wybrać przewody zapłonowe, to serdecznie "polecam" Janmory niebieskie do wersji USA. W dwa miesiące, dwa komplety zeżarte przez żubry, bobry, łosie, wilki, kuny, wydry, ryjówki i zające - czyli przez zwierzęta żyjące w Polsce :D Zagłębiłem się trochę w temat i w necie jest pełno postów dotyczących niebieskich Janmorów - ponoć wyjątkowo smakują kunom...

 

Przy okazji, testował ktoś środek na kuny  Boll'a? 

 

1395909931.png

Edytowane przez Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty trzymasz auto, ze Ci żubry, bobry, łosie i inne ktosie otwierają maskę i kable zżerają? Kuny, to rozumiem... W temacie "odstraszania zwierzyny" chyba kontakt z Minsterstwem Ochrony Środowiska wskazany, tam wiedza jak sobie radzić np. z bażantami, to i na kuny poradzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...