Jump to content

code

Nowy
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P

Recent Profile Visitors

535 profile views

code's Achievements

..:: Świeżynka ::..

..:: Świeżynka ::.. (1/13)

0

Reputation

 1. Testowałem właśnie magnolię i spokojnie można poskładać kilka boków jeden po drugim. Kilka aut było ale miejsce można było sobie spokojnie znaleźć.
 2. Ale pech - byłem na szkoleniu w poniedziałek i wychodząc zobaczyłem białą świnkę na blachach "RZ". A miałem ochotę pojeździć jeszcze tylko obsługa powiedziała mi że tor wzięty w całości... Wybieracie się jeszcze kiedyś?
 3. Szukam parkingu strzeżonego gdzie mógłbym postawić większą przyczepę (lawetę) - poleci ktoś?
 4. Prawdopodobnie i ja się wybiorę. Gdzie chcecie stać?
 5. PR7EMEK wrzucaj priv jak smigasz. Ja się dosyć często kręcę - chociaż ostatnio znowu nie imprezą (ostatni zakręt ostatniego oesu i nieszczęście ;))
 6. Na ciekawsze KJSy autem bez klatki nikt nie wpuści.
 7. Jesteś pewny że TY752VN6AA masz z przejściem 1.0? Raczej zawsze miały 1.1. Obydwie skrzynie będą tak samo wytrzymałe, jedyny plus że TY752VN3AA to lata 93-95 a TY752VN6AA pochodzi np. z UK turbo '98. Przełożenia powinny być takie same.
 8. Może i ja podjadę pokibicować i zobaczyć jak to wygląda na żywo.
 9. @@gniechus, Najpierw postałem chwilę na grabiszyńskiej a później podjechałem na zwycięską ale nikogo nie widziałem. Gdzie śmigaliście?
 10. @@gniechus Naprawiona - wystartowałem nią w Walimiu. Ale akurat wczoraj odstawiłem ją do poprawienia u innego mechanika poprzedniej naprawy. Niestety nie zrobili jej na tyle dobrze żebym był zadowolony. A przy okazji przegląd + montaż kilku nowych rzeczy. Stąd podjadę czymś innym
 11. Ok - to może i ja podjadę w tej okolicy
 12. Standardowo - jak wrzuciłem samochód wczoraj do mechanika to dzisiaj śnieg musiał zacząć padać Ktoś wieczorem wyjeżdza poślizgać się? @Brodacz - tak np. micar wypożycza
 13. Myślę że daje to jakieś wyobrażenie o stanie nawierzchni
 14. 28 oraz 29 stycznia. W końcu 5 lutego pewnie wszyscy będą w Oleśnicy
×
×
 • Create New...